Coronavirus موارد بالا 64,000 در L. A. شهرستان; مقامات به دنبال راه برای حمایت از کسب و کار به آنها بازگشایی

لس آنجلس (CBSLA) — تعداد coronavirus موارد در لس آنجلس بزرگ شد به 64,699 و مرگ و میر افزایش یافته و به 2,655 دوشنبه به عنوان مسئولان شهرستان در نگاه اجازه می دهد یک آرایه وسیعی از کسب و کار برای بازگشایی تا پایان هفته.

مقامات گفت مهم است که توجه داشته باشید که تعداد مرگ و میر و به تازگی تایید موارد منتشر شده توسط این شهرستان تمایل به کاهش در روزهای دوشنبه و سه شنبه به دلیل تاخیر در گزارش بیش از آخر هفته.

این شهرستان اعلام کرد 10 جدید مرگ و میر مربوط به COVID-19 تنها با یکی که از یک آسایشگاه و 878 مورد جدید.

موارد و مرگ و میر همچنان به طور پیوسته افزایش county اما مقامات بهداشت گفت که شاخص های کلیدی مانند بستری نرخ ثابت باقی مانده و یا کاهش یافته است, اجازه می دهد ادامه داد: بازگشایی کسب و کار مانند ناهار خوردن در رستوران و تگرگ سالن.

مقامات شهرستان گفت: آنها در روند بررسی دستورالعمل های منتشر شده توسط دولت در هفته گذشته است که اجازه می دهد میله اردوگاه های روز, مدارس و مراکز مراقبت از کودکان و فیلم/تلویزیون و شرکت های تولید برای بازگشایی شده است.

“شهرستان است که به طور فعال بررسی دستورالعمل ها از دولت برای تعیین این که چگونه این سازمان می تواند بازگشایی با تدابیر لازم و با احتیاط در محل” شهرستان سرپرست کاترین Barger گفت. “اعلام خواهد شد ساخته شده قبل از جمعه در مورد کدام بخش می توانید با بازگشایی نهایی خود را از پروتکل های.

“این یکی دیگر از مهم نقطه عطفی برای شهرستان ما به عنوان ادامه مسیر ما به سمت بهبود و گذار امن تر از در خانه به امن تر و امن تر در جوامع ما,” او گفت:.

و در حالی که شهرستان حرکت به جلو با برنامه های بازگشایی منتخب و مقامات بهداشت ابراز نگرانی بیش از این احتمال که اخیر تظاهرات علیه خشونت پلیس می تواند منجر به افزایش عفونت های جدید به طور بالقوه قرار دادن فشار بیشتر در بيمارستان منطقه.

Barger گفت: این شهرستان شد و در ادامه به نظارت بر بهداشت داده خواهد شد که نقش مهمی در تصمیم گیری برای اجازه بخش های بیشتری از اقتصاد برای بازگشایی شده است.

همراه با اضافی اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی, شهرستان گفت: همچنین به دنبال راه هایی برای حمایت از آن دسته از صاحبان کسب و کار.

سرپرستان هیلدا سولیس و جانیس هان همکاری یک حرکت خواستار کمک های مالی تا 3000 $برای کسب و کار با کمتر از 100 نفر از کارکنان برای کمک به پوشش هزینه های ماسک های ضد عفونی کننده دست و ایمنی مرتبط با لوازم.

ناظران گفت: حصول اطمینان از انطباق با بهداشت عمومی مقررات حیاتی بود نه فقط به محدود کردن امکان افزایش COVID-19 موارد اما به ضریب اطمینان مصرف کننده.

ناظران خواسته است که 60 میلیون دلار بود شناخته شده است — از جمله از طریق کمک رسانی به شرکای خصوصی — برای کمک به کسب و کار موفق تحت مقررات جدید که اجازه می دهد این شهرستان به ارائه کمک های مالی به عنوان بسیاری از 20,000 صاحبان کسب و کار.

در صورت تصویب به عنوان پیش نویس حرکت خواهد اولویت را به کسب و کار در طول تاریخ جوامع محروم و کسب و کار نهفته تظاهرات اخیر.

هیئت مدیره تنظیم شده است به در نظر گرفتن حرکت سهشنبه در طول یک تلفنی.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de