Coronavirus: شکایت مدعی فاینستاین اوباما و احتمالا نقض تجارت خودی قوانین

لس آنجلس (CBSLA/فردا نیوز) – یک حزبی که خواستار تنظیم کننده فدرال به بررسی کالیفرنیا سناتور دایان فاینستاین و دیگر قانونگذاران ایالات متحده برای احتمالا نقض تجارت خودی قوانین پس از دریافت طبقه بندی جلسات در مورد جدی بودن coronavirus تهدید.

با توجه به اخبار CBS فاینستاین (D-CA) به فروش می رسد تا آنجا که $6 میلیون ارزش سهام در اواخر و اواسط ماه فوریه در حدود همان زمان کمیته اطلاعات مجلس سنا بود و در جریان COVID-19.

فاینستاین را رد معاملات تا به حال چیزی برای انجام با اطلاعات در مورد کوروناویروس.

او بعدها در توئیتر خود نوشت: “در طول سنا حرفه ای من برگزار شد و تمام دارایی های یک نابینا اعتماد که من هیچ کنترل. گزارش می دهد که من به فروش می رسد هر گونه دارایی های نادرست هستند که در حال گزارش بود که من در ژانویه 24 جلسه در coronavirus که من قادر به حضور است.”

او گفت که قوانین مجلس سنا نیز نیاز به او را به گزارش شوهرش معاملات مالی. “من هیچ ورودی به تصمیمات خود” او است. “شوهر من در ماه های ژانویه و فوریه به فروش سهام از درمان سرطان شرکت می باشد. این شرکت نامربوط به هر کار در coronavirus و فروش بود و ربطی به این وضعیت است.”

در علاوه بر این به فاینستاین رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا ریچارد با مته سوراخ کردن (R-NC) به فروش می رسد تا آنجا که $1.7 میلیون نفر در سهام فقط قبل از بازار کاهش یافته و در ماه فوریه نگرانی در مورد شیوع کروناویروس با توجه به سنا سوابق ذکر شده توسط CBS News.

رئیس کمیته سناتور ریچارد با مته سوراخ کردن (R-NC) و سناتور دایان فاینستاین (D-CA) راه رفتن به یک جلسه بسته از کمیته اطلاعات مجلس سنا در کاپیتول هیل مارس 28 سال 2017 در واشنگتن, DC. / AFP PHOTO / معاونت (عکس اعتبار باید به عنوان خوانده شده معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ)

اسناد و مدارک نشان می دهد که با مته سوراخ کردن و خود فروخته بین حدود 600.000 $و $1.7 میلیون در 33 جداگانه معاملات در اواخر ماه آوریل و اواسط ماه فوریه فقط قبل از اینکه بازار شروع به کاهش کرد و به دولت و مقامات بهداشت شروع به مسئله استارک هشدار در مورد اثرات ویروس. چند تا از سهام در شرکت های که خود هتل.

روز جمعه بگمارند فدراسیون فوتبال علت شایع شکایت خود را به وزارت دادگستری (DOJ), کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و مجلس سنا کمیته اخلاق خواستار تحقیقات فوری از فاینستاین با مته سوراخ کردن دیابت کلی Loeffler (R-GA) و جیمز Inhofe (R-OK) برای نقض احتمالی سهام عمل و تجارت خودی ،

سهام عمل تأکید می کند که اعضای کنگره هستند معاف از تجارت خودی قوانین و ایالات متحده است که سناتور “ممکن است استفاده غیر دولتی تعیین اطلاعات حاصل از چنین فرد و موقعیت به عنوان یک عضو کنگره … و یا به دست آورد از عملکرد فرد چنین رسمی مسئولیت به عنوان وسیله ای برای ساخت یک خصوصی سود است.”

“مردم آمریکا انتظار و شایسته رهبران که پس از نگاه منافع مردم قبل از خود و منافع شخصی” گفت: کارن Hobert فلین رئیس جمهور از علت شایع. “این پتانسیل نقض تجارت خودی قوانین و سهام عمل توسط این سناتورها مشخص شده در گسترده گزارش های رسانه ها نشان می دهد آنچه به نظر می رسد به اهانت به قانون و بیشتر یک تحقیر برای مردم آمریکا این سناتور سوگند یاد کرده اند به خدمت می کنند. شرایطی مانند اینها دقیقا به همین دلیل علت شایع مبارزه برای کمک به عبور از این سهام اقدام به جلوگیری مقامات دولتی سوء استفاده از قدرت خود را برای سود شخصی.”

اینجا را کلیک کنید برای خواندن DOJ شکایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de