Coronavirus می تواند تعطیل حیاتی SA مواد غذایی خیریه

یک موسسه خیریه ارائه رایگان مواد غذایی به 126,000 محروم جنوب استرالیا در هر ماه ممکن است مجبور شود به طور موقت برخی از خدمات خود را به عنوان داوطلب نیروی کار به طور فزاینده ای را انتخاب کنید به ماندن در خانه در میان ترس بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

Foodbank اجرایی گرگ پتینسون خواستار دولت به ارائه حدود $20,000 یک هفته به سازمان پرداخت کارکنان در این رویداد را از دست می دهد بیش از حد بسیاری از داوطلبان برای ادامه به کار گیرند.

“Foodbank معتقد است که ما در حال ارائه خدمات ضروری به نمایندگی از دولت,” او گفت:.

“بنابراین ما فکر می کنم این مقدار پول در کوتاه مدت بادام زمینی است.”

آقای پتینسون گفت: حدود 60 درصد از Foodbank 250 داوطلب شدند و افراد مسن که بیشتر در معرض خطر بیماری مانند coronavirus.

او گفت: داوطلب تعداد آنها رو به کاهش به عنوان مسن یاران را انتخاب ماندن در خانه خود را به کاهش خطر قرار گرفتن در معرض ویروس.

“بسیاری از ما روز به روز خدمات تکیه بر داوطلبان و فقط در طول سه روز گذشته سه شرکت داوطلبان (نیز) از جیبش به دلیل coronavirus ترساندن” آقای پتینسون گفت.

آقای پتینسون گفت: موسسه خیریه عرضه مواد غذایی برای صبحانه برنامه های پشتیبانی شده 500 سایر موسسات خیریه و تغذیه بی خانمان کمک 126,000 مردم در ماه است.

او گفت: این مدرسه بسته و مانع خدمات خواهد بود اولین بار بود که به حالت تعلیق درآمد.

سازمان غذا هاب – که در آن مردم محروم می توانید جمع آوری مواد غذایی رایگان – نیز در معرض خطر است.

“ما ممکن است به طور بالقوه نزدیک کسانی که به” Mr پتینسون گفت.

غذا Hub shopfronts واقع در سراسر کشور از جمله در Bowden Edwardstown الیزابت کوه گمبیر وهیللا و کریستی ساحل.

جنوب استرالیا اوج داوطلب بدن در تماس است دولت برای ایجاد یک طرح پاسخ به COVID-19 شیوع.

داوطلب SA & NT رئیس ساناز o’loughlin وجود دارد گفت: بیشتر نقش هایی که نیاز به پر شود با توجه به گسترش ویروس است و نیاز به “futureproof” نیروی کار است.

Ms o’loughlin گفت: آنها در حال حاضر شروع به محدود کردن تماس مستقیم با دیگران به ویژه برای داوطلبانی که ممکن است در معرض خطر بالاتر مرگ از COVID-19.

او با صدور یک فراخوان برای افراد جوان برای پیوستن به سازمان به امید پر کردن شکاف سمت چپ توسط داوطلبان که باید متوقف شود.

وعده های غذایی بر روی چهار چرخ SA اجرایی Sharyn Broer گفت: COVID-19 شیوع تحت تاثیر قرار نمی عملیات خود را و آنها اعتماد به نفس آنها می توانید دیدار با افزایش تقاضا برای مواد غذایی است.

مخالفت خدمات انسانی سخنگوی Nat کوک گفت: دولت باید با ارائه پشتیبانی بیشتر به نه برای سود سازمان به عنوان آنها مقابله با ویروس خرید اینترنتی.

“نه برای سود سازمان که بسیاری از آنها به شدت حمایت توسط داوطلبان اجرا در تکیه بودجه (و) ممکن است فاقد ظرفیت برای اجرای برنامه ریزی استراتژیک مورد نیاز برای زنده ماندن این جریان تامین مالی چالش بودن مطرح شده توسط COVID-19” او گفت:.

خدمات انسانی وزیر Lensink استقبال از انتقادات و پیشنهادات و گفت: دولت “متعهد به کار با آنها را به اطمینان حاصل شود آنها را به اطلاعات و حمایت آنها نیاز دارید”.

او گفت: “وزارت” کار کرده است در یک گسترده coronavirus طرح برای حمایت از نیروی کار ما و در حمایت از ما آسیب پذیر جنوب استرالیا”.

“علاوه بر این DHS آغاز شده است و جلسات با تعدادی از سازمان های غیر دولتی به بحث در مورد برنامه های خود و نیازهای خود در طول این زمان,” او گفت:.

در عین حال وحشت خرید سوپر مارکت مشتریان موجب شده است تا Ronald McDonald House آدلاید برای قرار دادن یک تماس فوری برای موارد ضروری.

خیریه – کمک می کند که نگه داشتن خانواده ها با هم در حالی که کودکان در حال درمان در زنان و کودکان به بیمارستان است که با استفاده از رسانه های اجتماعی برای هواداران.

“ما در شکار برای برخی ضروری و غیر فاسد شدنی منابع است که به طور قابل توجهی کمک به ما و خانواده های ما در طول این مدت تلاش” آن گفت: در Facebook.

“این است که در حال حاضر بیش از هر زمان که ما نیاز به گروه با هم به عنوان یک جامعه برای حمایت از آسیب پذیر ترین.”

موسسه خیریه نیاز حوله کاغذی, بافت جعبه ماکارونی و برنج و لوبیا و منجمد و کنسرو مواد غذایی و تنقلات مختلف.

اگر شما قادر به کمک برخی از این موارد لطفا تماس خانه در 08 8267 6922 و یا رها کردن کمک های مالی در مقابل درب ساعات کسب و کار (9pm-5 بعد از ظهر دوشنبه تا جمعه).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im