• مسافران آزمایش به عنوان SA ویروس چک ظهور
  • پیشنهاد اشتراک ویژه: $1 برای اولین بار در 28 روز

یک آدلاید آژانس املاک و مستغلات است به طور موقت بسته شده و به عنوان یک اقدام احتیاطی پس از تماس با مقامات بهداشتی که ممکن است در تماس با تایید coronavirus قربانیان.

ری سفید املاک و مستغلات در Dulwich Ave Dulwich می گوید: این شرکت گفته شد در روز دوشنبه توسط مقامات که دو نفر که با حضور در یک حراج در 4 Pam St Firle در تاریخ 22 ژانویه در 6.30 pm آزمایش مثبت برای ویروس.

SA مقامات بهداشتی می گویند هنوز هم وجود دارد و تنها دو مورد تأیید از coronavirus در جنوب استرالیا — یک زن و شوهر چینی که وارد در 21 ژانویه در یک پرواز از گوانگژو به آدلاید در جنوب شرقی چین پرواز هواپیمایی CZ 663.

مقامات شده است به فوریت ردیابی تماس زن و شوهر هر دو در سن 60 ممکن است تا به حال در حالی که در آدلاید قبل از آنها مریض شد.

The sign in the window at the Ray White Real Estate at Firle.
media_cameraثبت نام در این پنجره در ری سفید املاک و مستغلات در Firle.

آنها رفت و به خود تحمیل انزوا قبل از بستری به سلطنتی آدلاید بیمارستان قرار داده و به انزوا در روز شنبه بعد از آزمون برگشتم مثبت است.

ری سفید املاک و مستغلات سخنگوی لیزا Pennell گفت: Firle آژانس تماس گرفته شد توسط مقامات بهداشتی و بسته به طور داوطلبانه به عنوان یک احتیاط.

“ما ارائه شده مقامات بهداشتی با یک لیست از افرادی که در مزایده و ما درک می کنیم که آنها در حال تماس با این افراد” او گفت:.

“بدیهی است که ما می خواهیم برای حفاظت از مشتریان و جامعه محلی است.

“توصیه می شود انزوا دوره از زمان حراج منقضی می شود در روز پنج شنبه پس ما را دوباره ارزیابی پس از آن.”

Virus evacuees land on Christmas Island

اولین استرالیایی تخلیه از کانون شیوع کروناویروس در ووهان چین, لمس کردن در جزیره کریسمس. (AAP تصویری)

هنوز مشخص نیست که چگونه بسیاری از مردم با حضور در این حراج که در نزدیکی یک خرید عمده حوزه. خانه در حراج فروخته شد برای $740,000.

SA بهداشت نیز در تلاش برای پیگیری کردن مسافر دیگر در چین جنوبی پرواز و ترغیب آنها برای تماس با واگیر کنترل بیماری شعبه در 1300 232 272.

همانطور که از دوشنبه وجود داشته است 56 نفر در جنوب استرالیا آزمایش برای بیماری دو مورد تأیید 15 نتایج منفی و بقیه در حال بررسی است.

SA آسیب شناسی می تواند در حال حاضر انجام آزمون در سا بعد از کار در آن راه آزمایشگاهی و باید قادر به نوبه خود نتایج آزمون اطراف در 24 ساعت تا پایان هفته — آزمون در حال حاضر در اینجا هنوز هم می شود ارسال به ویکتوریا برای تایید تا پایان هفته, با 48 ساعت برگرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de