Coronavirus: ‘ضروری کارگران به راه رفتن کردن کار در توده مه روز اعتراض

لس آنجلس (CBSLA) — ممکن است بعد معمولا به ارمغان می آورد هزاران نفر از مردم به مرکز شهر لس آنجلس برای یک راهپیمایی و تظاهرات برای حقوق کارگران اما که نمی خواهد رخ می دهد در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و اجتماعی فاصله.

مک دونالد کارکنان و هواداران در اعتراض به یک مک دونالد در لس آنجلس, کالیفرنیا, آوریل 6 2020 خواستار پرداخت برای زمان قرنطینه و بهداشت و درمان برای کارگران که بیمار از کروناویروس که باعث COVID-19. (عکس از رابین بک / AFP) (عکس از رابین بک/خبرگزاری گتی ایماژ)

در عوض کارگران ضروری از شرکت های بزرگ تبدیل شده اند که حیاتی حیاتی در طول همه گیر خواهد شد راه رفتن کردن کار برای تقاضا سلامتی بهتر و ایمنی شرایط همراه با خطر پرداخت بین المللی کارگران روز که مشاهده شده است در سراسر جهان در مارس 1.

با توجه به سازمان کارگران از آمازون, Whole Foods, هدف و Instacart را از تماس بیمار و یا راه رفتن کردن کار در طول ناهار خود را می شکند جمعه.

مسیحی Smalls بود که از کار اخراج شده توسط آمازون پس از سازماندهی یک اعتصاب در خرده فروشی آنلاین غول پیکر جزیره استاتن انبار نوشته شده در انتشار اخبار از روز جمعه اعتصاب/sickout در توییتر.

“ما شرکت های موفق ما در طول این بی سابقه تایمز” انتشار اخبار گفت. “در آغاز COVID-19 همه گیر ضروری کارگران در معرض مواجهه در محل کار به علت عدم PPE ناقص و سیاست های متراکم دستورالعمل های ایمنی. به دلیل نقایص از کارفرمایان ما بسیاری از هموطنان ما کارکنان قراردادی این ویروس کشنده و برخی کشته شدند.”

کارگران از آمازون کل غذاهای مک دونالد و دیگر شرکت ها شده است نشان دادن صورت پراکنده در اعتراض به شرایط کار نقض اجتماعی فاصله دستورالعمل عدم پرداخت بیمار برای کارگران که در معرض coronavirus یا باید آزمایش مثبت و عدم وجود تجهیزات حفاظتی و لوازم تمیز کردن در محل کار خود را. پرستاران نیز در اعتراض به عدم وجود تجهیزات حفاظتی و اقدامات تنبیهی آنها ضربه با زمانی که آنها صحبت کردن در مورد آن.

بسیاری از ملت است تحت اقامت در خانه, سفارشات, اگر چه بسیاری از آنها برداشته و آرام در ایالات فلوریدا و جورجیا و تگزاس. اما “ضروری” کارگران شده اند و در این کار پس از وقوع ضربه زدن به ایالات متحده در ماه ژانویه است. کسانی که کارگران شامل پزشکان و پرستاران, اولین پاسخ, فروشگاه مواد غذایی, کارگران, تحویل, رانندگان, کارگران کشاورزی و کسانی که مشغول به کار در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان که بسیاری از آنها دچار راش از شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>