لس آنجلس (CBSLA) — به عنوان coronavirus شیوع ادامه, مردم, نما, سوالات بیشتر و بیشتر. KCAL9 صحبت به یک متخصص بیماری های عفونی پزشک دکتر Suman Radhakrishna هالیوود پروتستان مرکز پزشکی به بینش به برخی از حقایق و افسانه ها در اطراف این ویروس. در اینجا چیزی است که او به اشتراک گذاشته:

واکنش به شیوع بیماری

KCAL9: چگونه ما باید برای نزدیک شدن به این وضعیت ؟

Radhakrishna: مردم واکنش نشان می دهند متفاوت به اطلاعات است. ایده های رایج مردم این است که آنها شروع به وحشت و یا برخی دیگر فکر می کنم این یک تئوری توطئه. وجود دارد coronavirus در جامعه وجود دارد و به نظر می رسد بیشتر اطلاعات است که می گوید که ما با داشتن فرد به فرد انتقال, اما همچنین ما می دانیم که آن را به عنوان بد نیست که ما فکر آن را باید. بسیاری از مردم به بیماری خفیف و آنها را فقط خوب است. که مهم است که به یاد داشته باشید.

حفاظت از خود و خانواده خود را

KCAL9: برخی سودمند و مفید راه برای محافظت از خودتان است ؟

Radhakrishna: مهم ترین نکته: اگر شما هر گونه علائم پوشیدن یک ماسک است نه محافظ. در عوض آنچه که محافظ است برای شستن دست های خود را و استفاده از ضد عفونی کننده دست و اجتناب از دست زدن به صورت خود را در دهان خود را در چشم و بینی منطقه است. اگر کسی بیمار است و آنها باید خود را پوشش سرفه با یک ماسک. بسیاری از افراد دارای بیماری خفیف به طوری که آنها به احتمال زیاد رفتن به در خانه و مراقبت از سایر اعضای خانواده. اگر امکان جدا کردن اتاق که در آن آنها در به اشتراک نمی حوله و حمام جداگانه.

جامعه انتقال

KCAL9: آیا شما فکر می کنم جامعه انتقال اجتناب ناپذیر است در جنوب کالیفرنیا?

Radhakrishna: این یک نام تجاری جدید عفونت ویروسی. ما نمی دانیم که همه چیز در مورد آن. ما پایگاه افکار ما و توصیه هایی بر اساس آنچه که ما تا کنون دیده می شود و بنابراین شما باید همیشه برای بدترین آماده. فرد به فرد انتقال امکان پذیر است و نشان داده شده است. اجازه دهید مراقب باشید. درست مانند هر نوع سرماخوردگی یا سرفه که مردم در طول این دوره زمانی از جمله آنفلوانزا ما سعی در محدود کردن افرادی که بیمار هستند از گسترش آن به دیگر افراد. اجازه دهید همین است. آنها را به ماندن در خانه اگر آنها بیمار هستند تا زمانی که آنها احساس بهتر و آنها می توانند به کار. اکثر مردم با COVID-19 (رسمی نام برای coronavirus) دارای علائم خفیف و یا می تواند بدون علامت, بنابراین این افراد هستند که در معرض بیشترین خطر برای دادن آن به افراد دیگر. بنابراین اگر شما می توانید را خاموش و از کار و شما بیمار هستید و لطفا انجام این کار و دور ماندن از اعضای خانواده خود را به طوری که شما لازم نیست انتقال آن به دیگر اعضای خانواده خود را.

ویروس انتقال از طریق سطوح

KCAL9: آیا کسی می تواند گرفتن ویروس با لمس یک سطح است که قطرات از یک فرد آلوده? تا چه زمان زنده ماندن ویروس در سطوح?

Radhakrishna: وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات در COVID-19 که ما لازم نیست. ما نمی دانیم که آن را می توانید اقامت در آن سطح برای ساعت و شایع ترین محل که در آن دشوار است برای تمیز هستند صفحه کلید خود را که در آن مردم با سرفه و عطسه. وقتی کسی می آید به این ایستگاه کار و شروع به استفاده از آن و سپس پس از لمس صورت خود, منطقه, آنها در خطر inoculating عفونت به خود را دارند. به همین دلیل ما در حال گفتن آنها را به استفاده از ضد عفونی کننده دست, شستن دست های خود را اغلب و نه صورت خود را لمس.

______________________________________________________________________________________________________________________________________

برای به روز اطلاعات در مورد کوروناویروس و چگونه برای محافظت از خودتان لطفا مانیتور CDC وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im