Coronavirus احتکار به نظر می رسد که متوقف شده اما خط باقی می ماند در فروشگاه های محلی

BALWDIN تپه (CBSLA) — خریداران در سراسر Southland تبدیل شده اند عادت کرده اند به انتظار در صف برای ورود به فروشگاه و در یک عقاب راک معامله گر جو که به معنی پوشش همراه کلرادو بلوار در حالی که ایستاده شش فوت از هم جدا.

یک کارمند در یک عقاب راک معامله گر جو باعث می شود مطمئن شوید که بیش از 26 خریداران فروشگاه را وارد کنید در یک زمان. (CBSLA)

“من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم در خط ایستاده فقط به خرید بروید” مارجوری Lacson یک خریدار گفت.

اما آنچه احساس به طور کامل در خارج از قلمرو طبیعی در ماه مارس در حال حاضر تبدیل به فقط یک امری عادی بخشی از زندگی در میان یک بیماری همه گیر.

“این چیزی است که من می گویند, ‘OK که زندگی’ از آنجا که من نمی توانم فقط در مورد خودم فکر می کنم من باید به فکر می کنم در مورد افراد دیگر” کریس Kouri یک خریدار گفت. “من نمی خواهم همه به COVID بنابراین من قصد دارم به دنبال برنامه.”

مرتبط با: هنوز هم نمی توانید پیدا کنید دستمال مرطوب ضد عفونی کننده? شما تنها نیستید

در عقاب راک تریدر تنها 26 خریداران می تواند در داخل فروشگاه در یک زمان. و مشغول هدف در بلدوین تپه های منظم و گفت: آنها هم آمده اند به انتظار خط.

“پس از coronavirus آغاز شده و هر زمان” Sharlene Robaceau یک خریدار گفت.

و اگر این خطوط باقی می ماند خریداران گفت: کمتر وجود دارد رقابت برای بسیاری از موارد است که کمیاب شد در ابتدای بیماری همه گیر مانند کاغذ توالت و پخت محصولات.

“من قادر به پیدا کردن کاغذ توالت همه جا بروم به طوری که این نشانه خوبی” یک هدف خریدار گفت.

و در تریدر کمبود و محدودیت از اولین هفته از این بیماری همه گیر هستند و نه بیشتر — با قفسه به طور کامل مواجه نگردند و مشتریان قادر به خرید مقدار زیادی از محصول آنها نیاز دارید.

“به طور کلی من را دیده اند هر کمبود” دن مورفی, یک خریدار گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر