Coronavirus موارد بیماری افزایش به 64 در ایلینویز با 18 مورد جدید از جمله اولین downstate

تعداد ایلینوی coronavirus موارد افزایش به 64 از 46 به عنوان ساکنان با بیماری پدید آمده در مرکز و مناطق جنوب کشور گفت شنبه.

شهردار شیکاگو و در عین حال می خواست نامزدهای سیاسی برای جلوگیری از چهره به چهره مبارزه به عنوان بخشی از ویروس پیشگیری در حالی که حوزه های رأی گیری در برخی از جوامع تغییر شد از مسکن ارشد مراکز پیش از انتخابات مقدماتی روز سه شنبه.

                                                                                                                                                                                                                       

دکتر نگزی Ezike مدیر دولت در بخش بهداشت و درمان گفت: تعداد ایلینوی موارد باید “افزایش چشمگیری” را به عنوان نتایج حاصل آمده از آزمایشگاه.

“آن مهم و حیاتی است که ما پیاده سازی اجتماعی فاصله اقدامات مانند ماندن در منزل و لغو زیادی رویدادها” Ezike گفت.

رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر به نظر می رسد اذیت با روز سنت پاتریک حزب جمعیت در شیکاگو است.

“اگر شما جوان و سالم گوش کردن: ما نیاز شما را به دنبال اجتماعی فاصله بیش از حد,” او گفت:.

اما توماس کایل یک پرستار از کلرادو گفت که او آماده نیست برای قرار دادن زندگی خود را در انتظار نگه داشته. او در حال برنامه ریزی سفر ماه پیش.

“من مراقب باشید. من ضد عفونی کننده دست و من شستن دست من” توماس گفت: Chicago Sun-Times. “بنابراین در حال حاضر لغو شده است و ما ممکن است زیاده.”

                                                                                                                                                                                                                       

ویروس جدید شامل موارد مردم در Woodford, کامبرلند و شهرستان سنت کلیر.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

فقط چند روز قبل از انتخابات DuPage County منتقل 17 حوزه های رأی گیری به این county fairgrounds در ویتون در پاسخ به COVID-19.

علاوه بر ریاست جمهوری اولیه رای دهندگان خواهد بود و انتخاب یک جمهوری خواه رقیب به گزارش ایسنا ، Dick Durbin و سقوط نامزدها برای ایالات متحده ، Cook County, وکیل دولت کیم فوکس به چالش کشیده شده در یک نزدیک تماشا دموکراتیک اولیه.

در شیکاگو شهردار لری Lightfoot خواست نامزدها به قرار دادن “ایمنی بیش از سیاست” و توقف در شخص get-out-the-رای تلاش در طول coronavirus بحران است.

“وجود دارد مقدار زیادی از سازماندهی و تاکتیک های در دسترس است که نمی شامل در شخص تماس مانند تلفن های بانکی پیام کوتاه کردن رای و دیگر مجازی ارتباطات شیوه” گفت: Lightfoot یک دموکرات که بازیگران اولیه رای گیری روز شنبه.

پریتزکر دستور بسته شدن هر مدرسه در کشور تا مارس 30, شروع روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im