کروناویروس در لا: شهردار Garcetti ممنوعیت غیر-شهرستان کارکنان از شهر سالن اجتماعات بزرگ ممنوع

لس آنجلس (CBSLA) — لوس آنجلس شهر سالن بسته خواهد شد به غیر از شهرستان کارکنان با توجه به coronavirus نگرانی مقامات پنج شنبه اعلام کرد.

در علاوه بر این به بسته شدن سالن شهر, شهردار اریک Garcetti اعلام کرد او نیز دستور لغو تمام شهر تجمع 50 نفر یا بیشتر و در تمام حوادث و یا کنفرانس در شهر متعلق به خواص انتظار می رود برای جذب بیش از 50 نفر است.

تحت شهردار منظور این شهرستان نیز محرومیت بیش از 50 بازدید کننده در یک زمان در هر شهر سازی و توقف غیر ضروری سفر شهرستان توسط کارکنان.

“من می دانم این است که اضطراب زمان برای بسیاری از مردم, اما Angelenos باید به ماندن با تمرکز بر آماده سازی و حفاظت — نه وحشت” گفت: Garcetti. “ما ادامه خواهد داد به انجام همه چیز ما می توانیم برای کمک به هدایت مردم از طریق این وضعیت و با همکاری نزدیک با ما محلی و ایالتی و فدرال همکاران به امن نگه داشتن جوامع ما آگاه و مطلع است.”

بیشتر: آخرین به روز رسانی Coronavirus

شهردار نیز نامیده می شود به صورت یک استراتژی به تلو تلو خوردن ورود برای بازدید کنندگان در ساختمان های عمومی به بیش از 50 در یک زمان — از جمله شهر, موزه ها, کتابخانه ها و پارک ها و استخرها و مراکز اجتماعی. چنین طرح هایی را معاف LAX بندر لس آنجلس شهر پناهگاه و حمل و نقل مکان.

L. A. County ارشد بهداشت افسر دکتر باربارا فرر نیز خواست تمام گروه های خصوصی و کسب و کار به طور داوطلبانه انصراف از هر گونه اجتماعات بزرگ و به یاد اعضای عمومی که احساس بیمار در خانه بمانند.

Garcetti را سفارش به پیروی جدید ایالت دستورالعمل صادر شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در شب چهارشنبه که جزئیات جدید California Department of Public Health سیاست است که شامل راهنمایی برای لغو و یا به تعویق انداختن همه اجتماعات از 250 نفر یا بیشتر را به همراه اضافی در جهت حفاظت از سلامت عمومی و کاهش گسترش COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im