Coronavirus: منصفه در کالیفرنیا به حالت تعلیق به مدت 60 روز

لس آنجلس (CBSLA) — کالیفرنیا رئیس دادگستری تنی G. Cantil-Sakauye دوشنبه به حالت تعلیق در تمام منصفه در کالیفرنیا برتر دادگاه به مدت 60 روز و اجازه دادگاه بلافاصله پس از اتخاذ قوانین جدید به آدرس, تاثیر coronavirus تاثیر است.

Cantile-Sakauye گفت: به منظور حصول اطمینان از کالیفرنیا دادگاه می تواند پاسخگویی دقیق دستورات بهداشتی از قبیل حفظ توصیه می شود شش پا از فاصله بین مردم در تلاش برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

“دادگاه نمی تواند مطابق با سلامت این محدودیت و ادامه به کار به عنوان آنها در گذشته است. دادگاه نیاز به تجمعات دادگاه کارکنان طرفین دعوا وکلای شاهدان و داوران خوبی در بیش از تعداد مجاز برای جمع آوری جاری اجرایی و بهداشت سفارشات” Cantil-Sakauye گفت. “بسیاری از دادگاه امکانات در کالیفرنیا مجهز به بیمار به طور موثر اجازه می دهد اجتماعی فاصله و بهداشت عمومی مورد نیاز مورد نیاز برای محافظت از مردم درگیر در دادگاه رسیدگی و جلوگیری از گسترش بیشتر COVID-19.”

مرتبط با: مونتری پارک کودکان, قاضی دادگاه کارکنان به کارگردانی Self-قرنطینه

همچنین در روز دوشنبه Los Angeles County Superior Court ریاست قاضی Kevin C. Brazile امضا جهت است که دسترسی محدود در شهرستان courthouses به قضات کمیسیون دادگاه کارکنان و افراد مجاز تا اطلاع ثانوی.

Brazile را شامل تداوم همه بزه مواردی که متهم بود از بازداشت به مدت 90 روز, مگر اینکه توسط قانون مورد نیاز ساخته شده و با قرار وثیقه جلسات نقد و بررسی یک اولویت مهم برای بعد از 60 روز است.

این منظور نیز بسته بورلی هیلز کاتالینا و در خیابان بهار courthouses عمومی تا اطلاع ثانوی.

“در پاسخ به COVID-19 گیر دادگاه گرفته و اقدامات متعدد برای حفاظت از مردم آن را در خدمت به عنوان به خوبی به عنوان آن کارکنان و ماموران قضایی در حالی که انجام آن قانونی وظایف” Brazile گفت. “در دادگاه متعهد به اجرای اقدامات توصیه شده توسط ایالات متحده آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و لس آنجلس وزارت بهداشت و سازگار با تعهد ما به حفظ یک محیط کار ایمن.”

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im