Coronavirus کشته شدن 6 نفر در ایالت واشنگتن

مقامات بهداشت در واشنگتن روز دوشنبه گفت که چهار نفر کشته شده اند از جدید کروناویروسآوردن دولت کشته و شش. این بیماری که به تازگی در چین مرکزی مصرف شد یک نصب تلفات در آمریکا اعصاب اوایل روز دوشنبه. فروشگاه ها در مناطق با COVID-19 خوشه فروش شد از کالاهای اساسی به مردم نگردند.

این بیماری کشته شدن بیش از 3000 نفر در سطح جهان و آلوده تقریبا 89,000 با اکثریت قریب به اتفاق موارد و مرگ و میر در چین است. در حالی که تعداد موارد جدید ثبت شده روزانه است که در مرکز کشور کاهش یافته و برای هفته ها این ویروس همچنان گسترش سریع در کره جنوبی, ایران و ایتالیا, باعث افزایش, هشدار سفر و محدودیت.

گردشگری کاهش می یابد در ایتالیا به عنوان coronavirus گسترش می یابد

در حالی که تحقیقات خود را هنوز به کارشناسی یک تیم از دانشمندان در واشنگتن گفت: دولت دو مرگ می تواند نوک یک کوه یخ: آنها گفت: صدها نفر از مردم در شهرستان کینگ که در سیاتل واقع شده است در حال حاضر ممکن است در معرض این بیماری است.

پتانسیل به صورت خفیف و یا حتی بدون علامت موارد به غیر قابل تشخیص است اما هنوز هم به گسترش این ویروس ذکر شده است بارها و بارها توسط مقامات بهداشت به عنوان یکی از بزرگترین چالش ها در مبارزه با این بیماری است. این باعث می شود ویروس های فریبنده دشمن و با وجود اطمینان از مقامات که خطر به عموم مردم کم است, انباشت و یک هفته از بازار سهام ضرر و زیان نشان می دهد که مانند بیماری خود ترس است که هنوز هم در حال گسترش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de