Coronavirus: LA Convention Center تحت آماده سازی برای امکان استفاده از

لس آنجلس (CBSLA) — لس آنجلس کنفرانس مرکز prepped به عنوان ممکن است بیمارستان صحرایی به اتاق را در بیمارستان ها مصرف در coronavirus بیماران.

“ما در حال شروع با لوازم پزشکی و تختخواب تاشو بنابراین ما می تواند به کاهش فشار در نزدیکی بیمارستان و ما قصد داریم به ارائه جزئیات بیشتر در روز های آینده” L. A. شهردار اریک Garcetti گفت.

پزشکی ایستگاه در مرکز کنوانسیون است که راه اندازی شده توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی, اما آن را نه تنها کمک به L. A. گرفتن در این بیماری همه گیر.

نیروی دریایی بیمارستان کشتی USNS Mercy در حال حاضر کشیده به بندر L. A. با 1000 تخت برای غیر coronavirus بیماران به صورت رایگان در بیمارستان های محلی. حتی پس از آن برخی نگران هستند که کافی نیست.

“من با افتخار اعلام کند که برای اولین بار سه نفر در حال حاضر در رحمت” Garcetti گفت.

بیمارستان منطقه در حال حاضر چادر در پارکینگ و گاراژ به ارائه مراقبت از بیماران از آنها انتظار دارند. بهداشت و درمان کارگران نیز نگران کم در منابع آنها باید در طول این زمان.

Garcetti گفت: او را منصوب بندر L. A. اجرایی مدیر به عنوان شهر ارشد تدارکات افسر برای کمک به کسانی که نگرانی.

شهردار گفت: مراحل بعدی شامل گرفتن یک میلیون ماسک در ذخیره سازی به بیمارستان و اولین پاسخ که به آنها نیاز دارید بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>