Coronavirus: LA County می بیند افزایش نزدیک به 100 نفر در 48 ساعت

لس آنجلس (CBSLA) — در 48 ساعت گذشته در لس آنجلس به گزارش 96 جدید تایید موارد coronavirus به عنوان توانایی برای تست افزایش می دهد — آوردن مجموع به 190 مورد تأیید.

“از آنجا که ما می تواند به توقف گسترش COVID-19 همه ما استراتژی با هدف کاهش گسترش” دکتر باربارا فرر, the L. A. عمومی کانتی وزارت بهداشت, مدیر گفت.

و در حالی که تلاش های صورت گرفته در سراسر شهرستان از جمله بسته شدن غیر ضروری کسب و کار و محدود کردن تماس با دیگران برآورد شده است که این شهرستان را ببینید سنبله در موارد بعدی 40-60 روز.

“هیچ کس نمی داند برای مطمئن بنابراین من می خواهم برای شروع با گفتن این که من آرزو می کنم من به این دلیل وجود دارد بسیاری از برنامه ریزی است که ما نیاز به انجام به خوبی آماده برای مدیریت افزایش موارد” او گفت:. “همه ما می توانید انجام دهید این است که نگاه به آنچه اتفاق می افتد در مکان هایی مانند ایتالیا.”

مرتبط با: کالیفرنیا می تواند کوتاه 20,000 تخت بیمارستان در بدترین سناریو

فرر گفت: این احتمال وجود دارد که منطقه لس آنجلس می تواند یک وضعیت شبیه به ایتالیا که در آن تعدادی از موارد اضافه بار سیستم بهداشت و درمان ظرفیت به خصوص در رابطه با جمعیت های آسیب پذیر.

“ما گفت: از همان ابتدا که وجود دارد برخی از جمعیت هستند که بسیار در معرض خطر بیشتری برای داشتن بیماری جدی باید آنها را آلوده COVID-19 و قطعا آن را برای افرادی که مسن تر هستند,” فرر گفت. “برای هر سال شما پس از سن 65 شما باید افزایش خطر بیشتر بیماری جدی است.”

برای کمک به کاهش سرعت گسترش این بیماری فرر گفت: مردم نیاز به ادامه دور ماندن از گروه های از مردم و ایده آل ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است.

“این بدان معنی است که شما باید احساس رایگان به یک پیاده روی پیاده روی های اجرا فقط با یک گروه از مردم است,” او گفت:.

فرر همچنین گفت که این شهرستان همچنان به سطح شیب دار تا آن تست ظرفیت و که برخی از درایو-از طریق سایت ممکن است به زودی در دسترس برای افرادی که واجد شرایط.

و هر چند موارد همچنان به افزایش, به گفته مقامات این وضعیت هنوز هم به عنوان بد نیست به عنوان سان فرانسیسکو که در آن بیش از 7 میلیون نفر از مردم دستور داده شد تا در خانه بمانند.

مرتبط با: نیروی دریایی ایالات متحده استقرار بیمارستان کشتی به سواحل به سهولت بار در سیستم بهداشت و درمان

“پناهگاه در محل و قفل کردن نیست عبارات ما باید با استفاده از” لس آنجلس شهردار اریک Garcetti گفت.

Garcetti گفت: او می خواست مردم را به درک که در حالی که ماندن در خانه است و بهترین سلاح برای مبارزه با این بیماری همه گیر او می داند که مردم وجود دارد که نیاز به کار و اطراف شهر که بدان معنی است که با استفاده از حمل و نقل عمومی برای بسیاری از.

“لس آنجلس مترو را حفظ خواهد کرد در حال اجرا در آن اتوبوس و قطار,” او گفت:. “آنها خواهد بود صحبت کردن به ما در روز جمعه در مورد چگونه آنها در حال تنظیم آن برنامه اما آن را هرگز.”

همانطور که برای بی خانمان شده اند وجود دارد صفر موارد گزارش شده اما این تعداد می تواند به راحتی تغییر دهید به عنوان تست ظرفیت را افزایش می دهد.

هر دو Newsom و Garcetti اعلام کرد قصد دارد روز شنبه برای کمک به آسیب پذیر ترین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de