Coronavirus: LA دادگاه بخشی از بازگشایی جمعه برای ‘ضروری’ توابع

لس آنجلس (CBSLA) – لس آنجلس County Superior Court سیستم بخشی از بازگشایی جمعه برای آنچه تلقی می شد “ضروری و اضطراری” توابع در میان شیوع کروناویروس.

قاضی Kevin C. Brazile گفت که 36 38 courthouses بازگشایی شد اما تمام مدنی و کیفری داوران و غیر منصفه باقی مانده به حالت تعلیق درآمد. وظیفه هیئت منصفه به حالت تعلیق در آمد و همچنین.

دادگاه بازگشایی با وجود اقامت در خانه سفارش صادر شده توسط کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom پنج شنبه همراه با L. A. شهرستان را امن تر-در-خانه نظم است که ممنوعیت تجمعات از 10 نفر یا بیشتر.

امدادگران پوشیدن facemasks کار در پشت یک آمبولانس در گارفیلد مرکز پزشکی در مونتری پارک کالیفرنیا در 19 مارس سال 2020 است. (گتی ایماژ)

Brazile روز سه شنبه دستور داده بود همه دادگاه ها به طریق پنج شنبه. او نیز صادر اورژانس را که تعلیق همه دادگاه کسب و کار از طریق مارس 16 به غیر از 31 “زمان حساس توابع ضروری.”

در روز پنج شنبه Brazile اصلاح خود را سفارش اولیه نیز تعلیق تمام ترافیک arraignments و ترافیک محاکمه از طریق مارس 16.

توابع ضروری شامل جلسات در مورد آزادی مشروط, وثیقه, نقد و بررسی, arraignments, ضابط, سفارشات, جستجو, حکم هیئت منصفه در کیفرخواست و قضایی سرپرستی.

نزدیک به 400 دادگاه باقی خواهد ماند بسته از طریق مارس 16 به عنوان به خوبی.

“دادگاه در حال همکاری با ماموران قضایی و کارکنان در یک دادگاه گسترده عملیات برنامه ریزی طراحی شده برای نگه داشتن به عنوان بسیاری از مردم از ما courthouses که ممکن است به سرعت گسترش COVID-19 در حالی که اولویت ما در زمان حساس و ضروری توابع” قاضی Brazile در بیانیه ای گفت: پنج شنبه. “اگر چه 36 38 courthouses در لس آنجلس را دوباره باز فردا ما دادگاه عملیات خواهد بود کوچک و کوچک پشت قابل ملاحظه ای با توجه به بسته شدن نزدیک به 400 دادگاه شروع جمعه, مارس 20.”

تنها دو courthouses به طور کامل بسته شده روز شنبه بودند بورلی هیلز و کاتالینا.

در ضمن در Orange County Superior Court system پنج شنبه, جنایی برگزار شد در مرکزی دادگستری مرکز در سانتا آنا باعث زنگ از چندین بالا وکلای شهرستان سرپرست و سر کلانتر نمایندگان اتحادیه.

متعدد وکلای دفاع گفته بودند یکشنبه شب که با آنها و مشتریان خود را تا به حال به نظر می رسد در مرکزی دادگستری مرکز در سانتا آنا به موارد موکول در حالی که courthouses بسته در سانتا آنا, نیوپورت بیچ, نارنجی, فولرتون و وست.

“وقتی که من راه می رفت در این صبح وجود دارد 50 تا 100 نفر با تجمع در مقابل دادگاه نوع یک دستکش بلند” وکیل مدافع اد Welbourn گفت: شهرستان, اخبار سرویس. “آن را در نقض مستقیم سلامت سفارش. سپس ما را در داخل و… وجود دارد حداقل 50 تا 70 وکلا همه ایستاده در خط (در دادگاه) تلاش برای به دست آوردن موارد نامیده می شود.”

Orange County Superior Court مقامات اختصاص داده اند در دادگاه مرکزی مرکز عدالت برای مواردی که قبلا شنیده بودن در دور افتاده جنایی courthouses در فولرتون ساحل نیوپورت و وست.

“همه وکلا احساس مجبور به آنجا نمی خواهید به وجود دارد و بسیار نگران سلامت خود مشتریان خود را بهداشت و سلامت خانواده” Welbourn گفت. “من به صحبت به یک زن و شوهر از کارمندان بودند که نگران و خشمگین وضعیت و نمی باید راهنمایی های بسیار.”

یک برنامه ریزی برای برگزاری arraignments از طریق کنفرانس های تلفنی با زنده جریان از این جلسه برای عموم کمک خواهد کرد که با اجتماعی فاصله تلاش های وکیل کتی Corrigan گفت. این طرح ممکن است به اثر در روز جمعه.

“وجود دارد هیچ راه حل مناسبی در این مرحله” Corrigan گفت. “دادگاه در حال تلاش برای پاسخ بهترین آنها می توانند با توجه به سیال وضعیت در جریان است.”

اورنج کانتی سرپرست اندرو فراموش انتقاد از حرکت به احضار بسیاری از وکلای مدافع به دادگاه.

“من فکر نمی کنم که این یک تصمیم عاقلانه” آیا گفته CNS. “این قطعا پشتیبانی نمی شود علم ما در مورد با COVID-19. این افراد بسیاری از مردم — از وکلای دادگاه پرسنل کلانتر کارکنان به خطر است که ما می دانیم وجود دارد که در یک عملیات بود. این مخالف بهداشت مشاوره از تمام سطوح دولت.”

دادگاه ها بیش از حد کوچک برای به انجام رساندن توصیه های اجتماعی فاصله انجام گفت.

در همین حال دادگاه فدرال در لس آنجلس, Santa Ana و کنار رودخانه را با تاخیر وظیفه هیئت منصفه و جنایی و مدنی محاکمه حداقل تا مارس 13.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net