Coronavirus: Los Angeles, San Diego مدارس را تعطیل 2 هفته

لس آنجلس (CBSLA) — مدارس در لس آنجلس و سن دیگو را هر دو نزدیک دوشنبه برای دو هفته آینده در تلاش برای جلوگیری از گسترش coronavirus ولسوالی جمعه اعلام کرد.

Austin Beutner لس آنجلس Unified School District و سیندی مارتین سان دیگو Unified School District می گویند آنها صحبت با تلفن در اوایل جمعه. در یک بیانیه مشترک دو superintendents گفت: کالیفرنیا در حال حاضر در بحرانی مرحله جدید در مبارزه برای جلوگیری از COVID-19 بیماری همه گیر.

“شواهدی وجود دارد که ویروس در حال حاضر در جوامع ما در خدمت و تلاش های ما در حال حاضر باید با هدف جلوگیری از انتشار” بیانیه ای گفت:. “ما اعتقاد داریم پایانی دولت دو تا از بزرگترین مناطق آموزش و پرورش خواهد شد و سهم مهمی در این تلاش است.”

این بسته که به اثر دوشنبه, تاثیر بیش از 750,000 دانش آموزان است. این دو منطقه در حال بزرگترین در کالیفرنیا است. سان فرانسیسکو Unified School District اعلام کرد در حال حاضر آنها خواهد دید در روز پنج شنبه.

Beutner گفت که دانش آموزان ارسال خواهد شد صفحه اصلی جمعه با برنامه های برای کمک به آنها انتقال به راه دور آموزش تکمیل شده توسط منطقه با همکاری PBS تازه ها. منطقه ویژه مراکز آموزش نیز خواهد شد اما دانش آموزان و خانواده ها ادامه خواهد داد تا قادر به دسترسی به مراکز منطقه ای آنها تکیه می کنند.

منطقه خانواده مراکز منابع, که در آن کودکان می تواند یک وعده غذای گرم نیز بود باز در مارس 18 و کارکنان روزهای هفته از ساعت 6 صبح تا 6 بعد از ظهر

“بحران سلامت ایجاد شده توسط coronavirus چیزی است که هر یک از ما می تواند منطقی انتظار می رود اتفاق می افتد و ما در بازی uncharted waters که ما کار را برای جلوگیری از گسترش این بیماری” Beutner گفت. “ما در حال حاضر در یک نقطه که در آن تعادل منتقل شده و مسیر مناسب برای مدارس. ما در حال بدست گرفتن این گام به نگه داشتن مدرسه ما جوامع امن است.”

الاییواسدی راه اندازی سه تلفن خطوط تماس ویژه برای هر کسی که با سوالات.

برای خانواده: (213) 443-1300
برای رهبران مدرسه: (213) 241-2000
برای کارکنان: (213) 241-2700

Beutner گفت که حتی با مدارس بسته و کارمندان پرداخت خواهد شد بیش از دو هفته آینده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de