لس آنجلس (CBSLA) — شهر لس آنجلس قرار دادن آن قابل توجه اقتصادی بلند در پشت تلاش به آدرس کمبود coronavirus کیت تست سواب, ماسک, لباس و دیگر تجهیزات مورد نیاز برای مبارزه با شیوع.

بحرانی لوازم پزشکی مانند ماسک و سواب بیمارستان لباسهای پیش بند و البته coronavirus تست شده است در تامین کوتاه مدت در سراسر کشور به وقوع میدارد تا سرعت. لس آنجلس شهر, عضو شورای دیوید ریو می گوید مقامات در حال کار در سراسر ساعت به آدرس این کمبود.

ریو اشاره کرد که لس آنجلس یکی از بزرگترین اقتصادهای جهان و یکی از بزرگترین همکاران به تولید ناخالص ملی و یک مرکز عمده تولید.

“ما در حال انتظار برای دولت فدرال به گام تا و کمک به رفع این مشکل” ریو گفت. “…ما نمی توانیم صبر کنید برای دولت فدرال به گام تا. ما لس آنجلس و ما می رویم به گام تا خودمان.”

این شهر در حال حاضر اعلام کرد یک قرارداد با یک شرکت کره جنوبی به خرید 20,000 آزمون. ریو می گوید Seegene فن آوری نیز متعهد به فروش لوس آنجلس 100,000 آزمون در هر هفته به عنوان آنها تا سطح شیب دار آن تست ظرفیت.

ریو گفت: همچنین کار با شهردار اریک Garcetti صندوق برای لس آنجلس و همکارانش به درخواست تولید کنندگان محلی و کارخانجات برای تبدیل خطوط تولید خود را به ساخت تمام تجهیزات مورد نیاز در میان این همه گیر. Garcetti در حال حاضر مشغول به کار با این شهرستان در تامین امنیت میلیون ها نفر بیشتر ماسک صورت.

“اینها همه از اجزای سازنده است که دولت فدرال که آیا با استفاده از دفاع تولید عمل می کنند و یا با استفاده از FEMA پاسخ باید کمک شود اما از آنجایی که آنها نه, ما در حال رفتن به گرفتن امور به دست خود ما” ریو گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im