Coronavirus: OC دادگاه بسته نامحدود

سانتا آنا (CBSLA) — همه Orange County Superior Court سیستم courthouses بسته شد دوشنبه به وکیل را برای مدت نامعلوم در میان شیوع کروناویروس.

“کالیفرنیا رئیس دیوان عالی عدالت تنی Cantil-Sakauye صادر کرده است اورژانس را اجازه بسته شدن دادگاه امکانات عمومی حداقل تا مارس 30,” the O. C. برتر دادگاه در بیانیه ای گفت جمعه.

این می آید پس از چندین پرونده های جنایی برگزار شد در مرکزی دادگستری مرکز در سانتا آنا این پنجشنبه گذشته باعث انتقاد.

متعدد وکلای دفاع گفته بودند یکشنبه شب که با آنها و مشتریان خود را تا به حال به نظر می رسد در مرکزی دادگستری مرکز در سانتا آنا به موارد موکول در حالی که courthouses بسته در سانتا آنا, نیوپورت بیچ, نارنجی, فولرتون و وست.
روز جمعه در جلسات مرکزی دادگستری مرکز شد بهبود بیش از پنج شنبه به دلیل مقامات را بیشتر به کاهش جمعیت در راهروها و دادگاه اورنج کانتی مدافع شارون Petrosino گفت.

این Los Angeles County Superior Court سیستم نیمه باز, برای چه تلقی “ضروری و اضطراری” توابع. تمام مدنی و کیفری داوران و غیر منصفه به حالت تعلیق درآمد. وظیفه داوران است معلق و همچنین از طریق هفته از تاریخ 6 آوریل.

یک برنامه ریزی سه روز بسته شدن آغاز می شود دوشنبه در L. A. شهرستان Sylmar دادگاه که دسته اطفال موارد است.بسته شدن دستور داده شد یکشنبه توسط قاضی Kevin C. Brazile پس از یک معاون مدافع عمومی اختصاص داده شده به دادگاه آزمایش مثبت برای coronavirus.

در ضمن همه courthouses فدرال برای منطقه مرکزی کالیفرنیا به روی عموم بسته از طریق مه 1 به جز دادرسی کیفری وظیفه مهم است.

در فدرال پرونده های مدنی هیچ جلسات رو به جلو خواهد رفت به جز اورژانس زمان مورد مسائل حساس مانند درخواست به صورت موقت و محدود کردن دستورات و اولیه بوده است.

هر گونه جلسات در اورژانس امور مدنی اقدام خواهد شد و تنها از طریق تلفن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de