شیوع کروناویروس بازدید Burbank خانه سالمندان


BURBANK (CBSLA) — ده کارمند و هفت ساکنان آزمایش مثبت برای coronavirus در گردشگاه عمومی مرکز مراقبت در Burbank. دو نفر فوت کرده اند تا کنون.

یک زن در حال حاضر بیوه به عنوان یک نتیجه از شیوع متمرکز می گوید او معتقد است بیشتر می تواند انجام شده است.

حسن نیت ارائه میدهد: Willa رابینسون

“آن را درست انجام شود” گفت: Willa رابینسون که شوهرش را از دست داده از 55 سال به COVID0-19. “من احساس می کردم که او هنوز هم تا به حال برخی از زندگی در او و من فکر می کنم آن ربوده شد دور از او.”

رابینسون ast دیدم شوهرش ورنون در مارس 13 در یکی از خود را به طور منظم بازدیدکننده داشته است به خانه سالمندان که در آن او شده بود اقامت برای دو سال گذشته.

“زمانی که آنها متوجه شدم که یک نفر قرارداد این ویروس چیزی باید انجام شده است. من فکر می کنم ما باید در ادامه گفته شده است” رابینسون گفت.

مقامات از گردشگاه عمومی مرکز مراقبت گفت: آنها به نام همه اقوام یا اشخاص مسئول از کسانی که بیمار بودند و به آنها گفت چه می گذرد.

رابینسون گفت: او گفت شوهرش خواهد بود رفتن به بیمارستان به دلیل بیماری انسدادی مزمن ریوی و نارسایی احتقانی قلب. او نمی دانم ورنون بود coronavirus تا زمانی که یک دکتر به نام او کرد و گفت ریه های خود شکست خورده با توجه به این ویروس است.

ورنون جان فقط چند روز بعد.

در حال حاضر رابینسون است که کار را از طریق غم و اندوه از دست دادن غیر منتظره.

“غم و اندوه که او رفته اما همیشه آنچه او را از طریق رفت و درد و رنج که او تا به حال به انجام,” او گفت:.

رابینسون قرنطینه شده از مارس 13 زمانی که او آخرین بار او را دیدم و می گوید: تا کنون او نبوده است از نشان دادن هر گونه علائم. او گفت که او امیدوار است برای شروع به برنامه ریزی مراسم تشییع جنازه او در هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de