Coronavirus می ترساند تعویق انداختن NoCo کنف نمایشگاه

سازمان از NoCo کنف نمایشگاه — قطعا کلرادو و احتمالا این کشور بزرگترین سالانه کنف-صنعت کنفرانس — به تازگی اعلام کرد که از آن خواهد شد به تعویق افتاد به دلیل نگرانی بیش از COVID-19.

این نمایشگاه در ابتدا میله میله برای مارس 26 طریق 28 در دنور ملی غربی پیچیده و رنسانس دنور استاپلتون هتل خواهد شد در حال حاضر برگزار شد آگوست 6 تا 8 در همان مکان با توجه به NoCo کنف نمایشگاه تولید موریس Beegle.

با تجمع در اطراف این کشور تغییر برنامه — جنوب غرب در آستین لغو و محصولات طبیعی نمایشگاه وست در لس آنجلس به تعویق افتاد تا اطلاع ثانوی — large کنفرانس نمايشگاه و جشنواره ها و دیگر رویدادهای عمومی شروع به از دست دادن پشتیبانی به عنوان coronavirus ترس گسترش سریع تر از بیماری خود Beegle یادداشت ها. به عنوان NoCo شرکت کنندگان, حامیان شرکت کنندگان و سخنرانان به او گفت که آنها نمی خواهند به پرواز به دنور و پرش در این کنفرانس در مجموع Beegle و تیم او تصمیم گرفت در یک ازنو به جای لغو در دسترس نباشد.

“ما شروع به گرفتن تماس چپ و راست. زمانی که جنوب غربی کشیده پلاگین, ما تا به حال برخی از ما سیاسی مردمی و سخنرانان در سی می گویند که آنها تا به حال محدودیت های مسافرتی. این فقط نوک کوه یخ” او می گوید. “به دنبال این پایین جاده امیدوارم در هشت تا دوازده هفته — شانزده هفته تاپ — همه چیز مرتب کردن بر اساس عیار بیش از, و کسب و کار به روال عادی خود بازگشت.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

Beegle می گوید او قصد دارد برای قرار دادن در یک وب سایت کنفرانس در ماه آوریل برای دیدار با شرکت کنندگان و می گوید که ماه اوت رویداد را افتخار بلیط اصلی مارس تاریخ; بازپرداخت نیز در دسترس برای هر کسی که آن را نمی تواند در این تابستان. توسط تعویق بیش از چهار ماه پایین جاده به جای لغو, Beegle امیدوار است که اغلب اگر نه همه از این انتظار 400 کنف فروشندگان و 20000 شرکت کنندگان — به عنوان به خوبی به عنوان سخنرانان کلیدی از جمله فرماندار Jared پلیس و دولت فدرال و کشاورزی ایران خواهد بود در ماه اوت رویداد.

“لغو خواهد بود راه بیشتر از تاثیر اما خوشبختانه ما می توانیم محوری و ما شده ایم در این. من فکر می کنم ما باید اکثریت قریب به اتفاق از هر کسی که در اصل امضا در” Beegle پیش بینی کرد.

و اگر هیچ کس می خواهد به ترک خانه به دلیل coronavirus در ماه اوت? “ما فقط رفتن را تعطیل کل کشور ما و جهان است ؟” او پاسخ می دهد.

تا کنون هشت مورد از COVID-19 شناسایی شده اند در کلرادو با بیش از 500 موارد گزارش شده از جمله بیست و مرگ و میر در سراسر کشور است.

این NoCo کنف نمایشگاه تعویق می تواند سیگنال شروع از دیگر تغییرات برنامه برای دنور ماری جوانا, حوادث, بسیاری از را که در اطراف مارس 20 برای 4/20 تعطیلات. “من می گویند تقریبا هر چیزی را در ماه آوریل در حال رفتن به بسیار دشوار است برای مردم را به برگزاری” Beegle نتیجه می گیرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر