Coronavirus: خریداران گله به لا بازارهای کشاورزان برای اقلام ضروری میان فروشگاه مواد غذایی با کمبود

BURBANK (CBSLA) — به عنوان اقلام ضروری مانند تخم مرغ و شیر و محصولات تازه در حال تبدیل شدن سخت تر برای پیدا کردن در فروشگاه های مواد غذایی در سراسر منطقه لس آنجلس ساکنان شهر هجوم آوردند به بازارهای کشاورزان محلی برای پیدا کردن آنچه آنها نیاز دارند.

در Burbank بازار کشاورزان در صبح روز شنبه سنگین, خط تخم مرغ شکل گرفته بود قبل از بازار تا به حال رسما افتتاح شد. برخی از خریداران وارد حتی قبل از فروشندگان.

“ما با داشتن مشکل گرفتن تخم مرغ و شیر و سبزیجات تازه و…” گفت: ماریانا Arnedo که وارد بازار کشاورزان در 6:30 صبح — بیش از یک ساعت زود است. “وجود دارد هیچ راهی برای پیدا کردن هر یک از این اطراف در اینجا.”

کم درآمد ضعف سيستم ايمنی و سالمندان ساکن هستند در میان جمعیت های آسیب پذیر در طول coronavirus بیماری همه گیر. چندین بازار در اطراف L. A. در حال کار به طور خاص در خدمت این جوامع است.

بیشتر: Coronavirus: شیراز فروشگاه های مواد غذایی رزرو و خرید زمان برای سالمندان

برای کم درآمد ساکنان و سالمندان شهری و همکاران لس آنجلس در Koreatown را دور مواد غذایی رایگان ابتدا در 7:30 صبح و Weingart شرق لس آنجلس YMCA همان را انجام خواهد داد در 10:30 صبح

از ساعت 10 صبح تا 12 بعد از ظهر کارگران از AltaMed خدمات بهداشتی و درمانی در حال کنار هم قرار دادن ضروری کیت های پر از مواد غذایی و لوازم آرایش برای سالمندان در انزوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im