نیوپورت بیچ (CBSLA) — coronavirus ممکن است غرق شدن یکی کالیفرنیا میباشد.

برای نسل اسکات Breneman خانواده اجرا مندانه ماهیگیری ناوگان بازار در نیوپورت بیچ — صید ماهی در سواحل و فروش آن به مردم و صاحبان رستوران ها که خط تا ساعت 5 در این سال, اما آنها یک ضربه بزرگ. حمل و نقل از صدف به چین را به طور چشمگیری کاهش یافته ،

“این فقط به کشته شدن بازار” Breneman اشاره کرد از coronavirus.

Breneman بزرگترین مشتریان در طول سال نو چینی ها محلی و خارج از کشور آسیایی در رستوران. زمانی که ترس از ویروس آمار کمی وجود دارد تقاضا برای محبوب خاردار خرچنگ. ماهی های دیگر او می گوید: در حال حاضر آگهی برای نیمی از آنچه که آنها با ارزش است.

“این قطعا تحت تاثیر قرار ما. به خصوص در سال نو چینی. آن فقط کاهش یافت و در واقعا بد زمان … شلوغ ترین دو تا سه هفته از سال” Breneman گفت.

بالا و پایین سواحل کالیفرنیا, این همان داستان است. وجود ذرات از کروناویروس که در آن شما حداقل انتظار آن: ماهیگیر محلی در تلاش برای ساختن یک زندگی به طور ناگهانی مجبور به فروش خود خاردار خرچنگ دریایی بسیار کمتر — خرده فروشی 16 دلار در هر پوند در برخی موارد.

این خیلی بد بسیاری از آنها فقط متوقف ماهیگیری.

“[این] رستوران چینی من مقابله با … قیمت فقط به نصف کاهش دهد. و بسیاری از ماهیگیران احساس آن را به ارزش آن است و تقریبا نوع رفت و در اعتصاب” Breneman توضیح داد.

هنوز هم این ماهیگیر ممکن است مجبور به نگرانی در مورد این غرق شدن قیمت ها برای مدت طولانی. خرچنگ فصل کاری ادامه داده اند تا در پایان ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im