Coronavirus: شیراز فروشگاه های مواد غذایی رزرو و خرید زمان برای سالمندان


لا هبرا (CBSLA) — فروشنده در حال ساخت آن را امن تر برای سالمندان به خرید خود را انجام می شود در میان شیوع کروناویروس.

نرتهگت بازار در لا هبرا این سایت متعلق به زمان فقط برای ارشد خریداران صبح روز دوشنبه.

بازار در 1305 W. وهیتیر Blvd. باز از 7:30 صبح تا ساعت 8 صبح برای افراد 65 ساله و مسن تر. یک خط طولانی از خریداران در حال حاضر در محل قبل از اینکه درب را باز کرد.

ارشد زمان خرید اعلام شد یکشنبه در Facebook توسط شهرستان لا هبرا عضو شورای خوزه Medrano و صاحب جاشوا گونزالس.

“ما به آنها کمک خواهد کرد اگر آنها نیاز به هر گونه پشتیبانی خرید” گونزالس گفت.

معامله گر جو در مونروویا نیز ارائه خواهد شد “ارشد زمان خرید” برای مشتریان 65 ساله و مسن تر در ساعت 9 صبح مغازه را باز به عموم مردم در 9:30 صبح

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری توصیه می شود که سالمندان در خانه بمانند و جلوگیری از جمعیت زیرا آنها در معرض خطر بالاتر از coronavirus. اما سوپر مارکت ها و فروشگاههای جعبه بزرگ در حال تخلیه روزانه از منابع اولیه مانند کاغذ توالت و مواد غذایی منجمد توسط جمعیت که خط تا قبل از خرده فروشان باز است.

(اعتبار: CBS)

“ما شده است ایستاده در خط برای بازارهای دیگر اما در زمان ما در وجود دارد مقدار زیادی از آن از بین رفته” خریدار Seferin Holguin گفت.

در یک بیانیه نرتهگت روز دوشنبه گفت: این رویداد است و نه خدمات در حال انجام و آنها در حال بررسی توانایی خود را به این واقعه یک بار و ممکن است یکی دیگر از اعلام روز شنبه.

مواد غذایی خروجی در التادنا ارائه خواهد شد یک رویداد مشابه از 7 تا 8 صبح پنج شنبه به همراه تحویل مواد غذایی به سالمندان که نمی توانید آن را.

کارشناسان می گویند افراد جوان می تواند کمک به نگه داشتن سالمندان امن با انجام بخشی خود را در تمرین های اجتماعی فاصله و پس از دیگر دستورالعمل های صادر شده توسط مقامات بهداشتی.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز یکشنبه به نام برای خانه انزوا از کسانی که 65 ساله و مسن تر همراه با کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی در تلاش برای امن نگه داشتن آنها در طول شیوع بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im