• 400,000 dead: nightmare ویروس سناریو
  • چگونه coronavirus صدمه دیده خواهد شد ما بیشتر

از آنجا که چین برای اولین بار از هشدار جهانی به موارد ذات الریه در بندر شهر ووهان در دسامبر 31, ترس عجیب و غریب در مورد این ویروس جدید را در گسترش و حتی با سرعت بیشتری نسبت به عفونت خود را.

بیش از 81,000 موارد در حال حاضر گزارش شده در 44 کشور با 23 در استرالیا.

برخی از 164 مردم – که قبلا مسافران در زده الماس شاهزاده کشتی کروز – همچنان در قرنطینه در سرزمین های شمالی تا 5 مارس.

اگر چه اخبار از ویروس است که در مورد مقامات بهداشتی می گویند وجود دارد, آسان, گام های عملی شما می توانید برای اطمینان حاصل شود که شما و خانواده تان سالم بماند.

علائم

A magnified 3d rendering of the coronavirus.
media_cameraیک بزرگ 3d رندر از coronavirus.

علائم COVID-19 بیماری ما می دانیم به عنوان coronavirus می توانند در محدوده شدت از اینکه مانند یک سرماخوردگی به حال در تاریخ همتراز با بیماری شدید مانند سارس.

وزارت بهداشت می گوید که برخی از مردم را بهبود می یابند به راحتی – به عنوان شده است در مورد اول 15 استرالیایی که آلوده بودند – اما دیگران ممکن است بسیار بیمار بسیار به سرعت. افراد با سیستم ایمنی بدن و افراد مسن بيشتر در معرض خطر اگر چه مردم در تمام سنین تاثیر می توانید. استرالیا انجمن پزشکی ایالات متحده است که 94 درصد از افرادی که فوت کرده اند از این ویروس تا کنون بیش از 50 سال سن.

شروع می شود مشخص شده با تب و/یا تنگی نفس و/یا آنفولانزا مانند علائم مانند سرفه و گلودرد و خستگی.

در آن طول می کشد بین پنج تا 14 روز قبل از افرادی که آلوده شدن بیمار و دچار تب – اما AMA هشدار می دهد که این زمان می تواند حتی طولانی تر است. این بیماری به طور کلی به قله بین روز نه و 13 هر چند بستری است که معمولا آشکار در روز پنج آما می گوید.

چگونه عفونی است ؟

در حال حاضر میزان عفونت در حال دو برابر شدن هر شش تا هشت هفته. این ویروس منتقل شده است از فرد به فرد از طریق مایعات بدن هوابرد قطرات و از طریق تماس با سطوح. تخمین زده می شود که هر فرد آلوده می تواند به طور بالقوه آلوده یکی دیگر از دو تا چهار نفر است.

میزان موارد جدید در خارج از چین دیروز تحت الشعاع میزان موارد جدید در چین برای اولین بار.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus توصیف ناگهانی افزایش موارد جدید در, ایتالیا, ایران و کره جنوبی به عنوان “عمیقا نگران”.

چقدر جدی است ؟

COVID-19 دارای نرخ مرگ و میر از 2-3 درصد است. این بدان معناست که برای هر 100 نفر که آلوده دریافت دو یا سه خواهد مرد.

همانطور که از پنج شنبه 27 فوریه وجود داشته است و در مجموع 2718 مرگ و میر در چین و 43 مرگ و میر در بقیه جهان است.

اگر شما در معرض خطر هستند و یا ناخوشی

دولت استرالیا نیاز به هر کسی که در خطر ابتلا به کروناویروس یا از داشتن شده است در سرزمین اصلی چین و یا قرار گرفتن در معرض یک فرد بیمار به خود منزوی خود را برای 14 روز.

این ویروس شناسایی شده است از طریق یک نازوفارنکس گرد و خاک و آزمایش خون.

آما توصیه تمام متخصصان سلامت که در برخورد با مشکوک coronavirus بیماران باید درمان آنها را در غیر از اتاق را اشغال کردند یا نه مشکلات تنفسی در حال حاضر و با ارائه آنها را با یک ماسک صورت.

واکسن

وجود دارد در حال حاضر هیچ واکسنی برای کوروناویروس. توسعه در راه است – از جمله کار تحقیقاتی در دانشگاه کوئینزلند – اما AMA توصیه می کند که یک واکسن است که هنوز هم به احتمال زیاد 12-18 ماه دور.

چگونه برای محافظت از خودتان و خانواده تان

بهداشت پایه

Health authorities suggest coughing into the elbow is better than coughing into your hands.
media_cameraمقامات بهداشتی نشان می دهد سرفه به آرنج بهتر است از سرفه را به دست خود.

پوشش دهان و بینی خود را هنگامی که شما سرفه یا عطسه. از دور با استفاده از بافت بلافاصله – don’t leave آنها دروغ گفتن در اطراف. متخصصان پزشکی توصیه می کنند که اگر بدون بافت است فورا در دسترس است آن را امن تر به سرفه یا عطسه به خود را خم آرنج به جای دست های خود را.

به طور منظم و به طور کامل پاک کردن دست های خود را با یک دست بر اساس الکل مالش و یا آنها را شستشو با آب گرم و صابون. آیا آن را بیش از شما در غیر این صورت ممکن است به خصوص اگر شما شده اند در. آنها را بشویید حداقل به مدت 15 ثانیه تضمین این که تمام قطعات از این دست حضور داشتند به: کف دست انگشتان و ناخن.

یک مطالعه ذکر شده توسط نیویورک پست گفت که شستن دست ها در طول شیوع بیماری سارس در کاهش انتقال ویروس توسط 30 تا 50 درصد است.

اگر شما استفاده از یک دست sanitiser بهداشت مقامات می خواهیم با استفاده از این نوع است که حداقل 60 درصد الکل.

اجتناب از دست زدن به چشم و بینی و دهان. دست لمس بسیاری از سطوح و می توانید انتخاب کنید تا ویروس ها. دست زدن به چشم ، بینی یا دهان پس از آن می توانید با فعال کردن این ویروس به بدن خود را وارد کنید.

تمیز کردن

Hand sanitisers should have at least 60 per cent alcohol content to be effective.
media_cameraدست sanitisers باید حداقل 60 درصد الکل موثر باشد.

به طور منظم تمیز کردن سطوح است که اغلب لمس مانند دستگیره درب, نور, سوئیچ ها, آشپزخانه و حمام در مناطق و مواردی که ممکن است در لمس توسط کاربران متعدد از جمله صفحه کلید و تلفن.

آما متحده که ویروس زنده برای 48 ساعت بر روی سطوح در دمای اتاق — در مورد همان است که برای آنفولانزا. با این حال شایان ذکر است که ما یک مجله از بیمارستان عفونت مطالعه نشان داد مربوط به ویروس ها می تواند زنده ماندن به مدت نه روز در برخی از سطوح. همان کسانی که مطالعات نشان داده است که آثار مربوط coronaviruses بر روی سطوح می تواند به راحتی توسط ضد عفونی کننده خانگی.

مطلع

خواندن منابع خبری معتبر برای کسب اطلاعات و بهداشت عمومی پیام از دولت; باور نمی کنم همه چیز را شما به عنوان خوانده شده در رسانه های اجتماعی توصیه پروفسور آلن چنگ جمهور استرالیا جامعه برای بیماری های عفونی.

سایت های نشانه گذاری مانند بهداشت ، gov.au بنابراین شما می تواند در سراسر آخرین اطلاعات دولت در مورد ویروس. با تعدادی از کشورهای تحت تاثیر افزایش روز به روز آگاه باشید که مشاوره ممکن است به سرعت تغییر.

با استفاده از ماسک صورت

دولت استرالیا توصیه می کند که مردم نمی نیاز به پوشیدن ماسک صورت اگر آنها به خوبی, اما این ماسک ها مفید در پیشگیری از افرادی که آلوده می شوند از گسترش coronavirus به دیگران است.

سهام ماسک صورت تخلیه شده اند از خرده فروشان مختلف. دولت توصیه می کند که اگر ناخوشی مردم نیاز به ترک خانه اما آنها لازم نیست که یک ماسک آنها باید مراقبت به سرفه یا عطسه به دیگران.

داروها

اگر شما یا یکی از اعضای خانواده خود متکی داروها در نظر بگیرید رزرو سفر به GP خود را در حال حاضر بنابراین شما لازم نیست که به بازدید از یک کلینیک بعد.

لوازم خانگی

وجود دارد بدون نیاز به وحشت خرید اقلام اما حصول اطمینان از شما یک منبع مناسبی از برخی از لوازم خانگی مانند رختشویی پودر پوشک و اساسی شربت خانه ممکن است به جلوگیری از نیاز به سوپر مارکت بازديد بعد.

نمایندگان از شیمیدان انبار و Woolworths گفت: ماسک های دست sanitisers و دستکش تمام شد در تقاضا بالا است.

“آنها می آیند در صورت پراکنده و در تعداد محدود” یک شیمیدان انبار سخنگوی گفت. “ما واقعا در دست تامین کنندگان/تولید کنندگان که منابع کنونی نمی تواند نگه دارید تا با تقاضا است.”

واکسن آنفولانزا

Is this really necessary? The Australian government advises people do not need to wear face masks if they are well. Picture: AFP
media_cameraآیا این واقعا لازم است ؟ دولت استرالیا توصیه می کند مردم نمی نیاز به پوشیدن ماسک صورت اگر آنها به خوبی. عکس: AFP

سالانه واکسن آنفولانزا را ندارد و محافظت از شما را از coronavirus اما آنفولانزا نیز در گردش بیش از کولر ماه آن باقی مانده است یک ایده خوب به خصوص برای گروه در معرض خطر. 2020 واکسن در دسترس خواهد بود در حدود یک ماه, پروفسور چنگ گفت.

برنامه

اگر شما وابسته به کودکان و یا حیوانات خانگی صحبت با خانواده و دوستان در مورد مراقبت از ترتیبات در مورد شما باید احساس ناخوشی و نیاز به جداسازی.

کار از خانه

Working from home is an effective way to stop the spread of viruses if you are unwell.
media_cameraکار از خانه است یک راه موثر برای جلوگیری از گسترش ویروس اگر شما مریض هستند.

بحث خود را به کارفرما در حال حاضر در مورد آنچه که کار از خانه ترتیبات شما می توانید در محل قرار داده اگر شما شک شما ممکن است شروع به احساس ناخوشی. مشاوره همین امر برای مدارس.

نگه داشتن فاصله

سازمان جهانی بهداشت توصیه می کند نگه داشتن حداقل یک متر بین خودتان و هر کسی که سرفه یا عطسه. اگر شما بیش از حد نزدیک شما می توانید تنفس قطرات موجود در هوا از جمله این ویروس در صورتی که فرد آلوده است.

سفر خارج از کشور

People wearing face masks in London. The outbreak has caused concern all around the world.
media_cameraمردم با پوشیدن ماسک صورت در لندن است. شیوع این بیماری باعث شده است که نگرانی در سراسر جهان است.

وزارت امور خارجه و تجارت هوشمند مسافر سایت با هشدار نسبت به افزایش خطر انتقال و شیوع قابل توجهی در لمباردیا و ونتو مناطق ایتای ایران, ژاپن و Daegu و Cheongo در کره جنوبی.

دولت بی سابقه بان کی مون در تمام مسافران از چین تمدید شد دیروز برای یک هفته دیگر.

DFAT توصیه به مسافران برای دریافت توصیه های پزشکی اگر آنها دارای سیستم ایمنی بدن و یا مزمن شرایط پزشکی و یا اگر آنها در حال برنامه ریزی برای سفر با کودکان, نوزادان و یا افراد مسن.

“درک خطرات شما در حال گرفتن و تلاش برای کنترل گسترش COVID-19 ممکن است باعث بیشتر سفر اختلال و محدودیت” DFAT خواستار مسافران است.

نشانه smarttraveller.com.au بنابراین شما می توانید اقامت آگاهی از به روز رسانی.

آنچه که دولت انجام

اگر چه coronavirus هنوز به صورت رسمی تلقی شده است یک بیماری نخست وزیر اسکات موریسون گفت: دولت استرالیا عامل بود بر این اساس است که چنین اعلامیه ساخته شده بود.

ایالتی و فدرال وزرای بهداشت خواهد بود جلسه در روز جمعه برای بحث در مورد گام های بعدی.

آقای موریسون گفت: هیچ نیازی به انصراف از تجمع جرم در این مرحله است.

“شما می توانید انجام تمام این چیزها چون استرالیا عمل کرده است به سرعت به استرالیا رفته است پیش از این در این نقطه در زمان,” او گفت:.

در اصل منتشر Coronavirus راهنمای بقا: چگونه برای محافظت از خودتان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im