Coronavirus به آمریکا و مکزیک, مرز غیر ضروری ترافیک

  • U. s.-Mexico border خواهد بود به طور موقت بسته
  • مالیات فدرال مهلت به تاخیر افتاد تا جولای 15
  • تست استاندارد مورد نیاز نمی تواند اجرا برای دانش آموزان در نمرات K-12

رئیس جمهور تهمت جمعه اعلام کرد که او به طور موقت بسته شدن مرز ایالات متحده و مکزیک به غیر ضروری ترافیک به عنوان ایالات متحده و مکزیک هر دو نگاه به سرعت گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس. ایسنا قبلا در گزارش این محدودیتکه حذف ترافیک برای کار و دیگر نیازهای ضروری.

این محدودیت به اثر را در نیمه شب اما اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ گفت: گشت مرزی را “بلافاصله” بازگشت همه مهاجران در تلاش برای عبور از مکزیک و کانادا مرز “بدون تاخیر.”

آقای ترامپ ساخت اطلاعیه در Coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید همچنین اعلام کرد که شب گذشته او را به دفاع از تولید عمل “به دنده” برای افزایش تولید هواکش و ماسک. آقای ترامپ گفته بود که به تازگی به عنوان روز شنبه او را تنها پس اگر لازم است اما دموکرات ها و فرمانداران تا به حال از او خواست برای اجرای DPAکه او استناد اوایل این هفته. لحظاتی قبل برنامه ریزی شده جلسه سخنگوی رهبر اقلیت سنا چاک شومر خواست آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به اجرای دفاع تولید عمل به سطح شیب دار بالا تولید هواکش و سایر تجهیزات و رئیس جمهور به کارگردانی کسی که در اتاق به انجام این کار بلافاصله. کارکنان مراقبت های بهداشتی در حال صدایی زنگ که آنها نیاز به اطلاعات بیشتر فن های بیشتر ماسک و بیشتر ماسک در حال حاضر نه هفته ها یا ماه ها از در حال حاضر.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

“ما میلیون ها نفر از نقاط که به ما دستور داده است. آنها در اینجا خواهد بود به زودی ما با داشتن آنها را حمل به طور مستقیم به ایالات” رئیس جمهور گفت:.

رئیس جمهور همچنین اعلام کرد تست استاندارد مورد نیاز نمی تواند اجرا برای دانش آموزان در نمرات K-12 به مدارس سراسر کشور شاتر با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. دولت نیز فشار مالیاتی به روز, ژوئیه 15.

“ما قوی تر از همیشه قبل از و ما چیزهای زیادی یاد گرفتم” رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: جمعه.

قانونگذاران در هر دو طرف راهرو در جلسه به بحث در مورد مفاد لایحه پیشنهادی توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل که ارائه تخفیف تا 1200 $برای اکثر آمریکایی ها. چندین جمهوریخواه کمیته صندلی تنظیم برای دیدار با دموکرات همتایان امروز در حالی که خزانه داری وزیر استیون Mnuchin و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow خواهد شد بازدید از کنگره برای بحث در مورد قانون.

“تاپیک فوق العاده ای روح برای به دست آوردن چیزی انجام می شود بنابراین ما خواهیم دید چه اتفاقی می افتد” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت.


چگونه به سازمان دیده بان Coronavirus نیروی کار جلسه


در حالی که مک کانل گفت که او می خواهد به حرکت در “پیچ و تاب سرعت” به مذاکره و تصویب این لایحه مواجه است برخی مخالفان از اعضای حزب خود و همچنین دموکرات ها. سناتور جمهوری خواه لیندزی گراهام متحد از رئیس جمهور ابراز مخالفت با ایده های مستقیم پرداخت نقدی به آمریکایی ها در روز پنج شنبه.

سخنران نانسی پلوسی و رهبر اقلیت سنا چاک شومر نیز نگرانی در یک بیانیه مشترک که دیروز پیشنهاد “است نه در همه طرفدار کارگر و به جای آن قرار می دهد شرکت های راه جلوتر از کارگران است.”

دکتر دبورا Birx یک نقطه فرد در Coronavirus نیروی کار به خبرنگاران گفت: روز جمعه که یک “در مورد روند” آنها در حال دیدن است که مرگ و میر مرگ و میر برای مردان به نظر می رسد دو برابر زنان در سراسر سن گروه.

گفت: نمی توان پیش بینی ملی قفل کردن به نیویورک و کالیفرنیا در حال انجام است. “من فکر نمی کنم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ هنگامی که درباره یک احتمال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im