Coronavirus: UCLA مهندسین در حال توسعه فولاد در صورت سپر برای بیمارستان منطقه

وستوود (CBSLA) — مهندسین در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس آغاز شده با استفاده از 3D چاپ و برش لیزر تجهیزات برای تولید فولاد در صورت سپر در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

پانصد سپر توزیع شده به رونالد ریگان UCLA مرکز پزشکی و بیمارستان منطقه با 500 مجموعه به حمل جمعه UCLA مهندسی زیستی استاد یعقوب اشمیت گفت.

مربوط به: پرش در شهرستان لا Coronavirus موارد مربوط به تست بیشتر نتایج انبار

این تیم در حال حاضر دارای ظرفیت تولید 100 سپر هر روز در UCLA نوآوری آزمایشگاه. اما این تیم امیدوار بود برای ایجاد طرح تنها شامل برش لیزر است که می تواند به افزایش میزان تولید به بیش از 1000 دلار در هر روز است.

مواد به منظور توسعه هر shield هزینه کمتر از $1 و سپر بودند در حال توزیع به صورت رایگان.

“Makerspaces مکان که در آن شما می توانید نمونه سازی و تولید دسته ای بسیار سریع و ارزان” اشمیت گفت. “این ویژگی ها در تقاضای بالا در حال حاضر به عنوان ما مجبور به آمده تا با بداهه راه حل برای مقابله با کمبود سنتی دستگاه ها و تجهیزات.”

سر فریم برای سپر چهره های ساخته شده با استفاده از پرینتر 3D و سپر خود را لیزر برش از ورق های پلاستیکی شفاف. اشمیت گفت: برخی از مواد را تبدیل به سخت برای پیدا کردن و دیگران را طولانی حمل و نقل بار به تعویض پیدا شده است برای بسیاری از مواد.

مرتبط: “آنها می ترسند’: پرستاران می گویند نورتریج بیمارستان آماده برای افزایش Coronavirus بیماران

این استاد مهندسی زیستی همکاری با داگ Daniels, مدیر لوکس Labs در UCLA کتابخانه ارائه می دهد که چاپ 3D و دیگر فن آوری های خلاق.

Jayathi Murthy, دین در UCLA Henry Samueli دانشکده مهندسی و علوم کاربردی گفت: او با افتخار از پاسخ سریع از UCLA جامعه در طول بحران بهداشت عمومی.

“به عنوان حل کننده مشکل در قلب ما می خواهیم به درخواست دانش ما برای پرداختن به کمبود تجهیزات پزشکی در این لحظه بحرانی” او گفت:. “این است که ما اتهام و دلیل اینکه ما شد مهندسین.”

مهندسین در حال همکاری نزدیک با همکاران خود در UCLA سلامت دانشکده پزشکی و گروه های تحقیقاتی در سراسر مهندسی مدرسه Murthy گفت.

هر کسی که مایل به حمایت از این کار می تواند کمک به حل مشکل صندوق.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de