Coronavirus به روز رسانی: MLS گسترش تعلیق فصل تا زمانی که ممکن است

(CBSNewYork) — روز پنجشنبه لیگ برتر اعلام کرد که این امر گسترش است که تعلیق حداقل تا مارس 10 با توجه به در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر. MLS در حال حاضر هفته گذشته اعلام کرد که آن را به حالت تعلیق در آن فصل 30 روز. 2020 MLS فصل که آغاز شده در فوریه 29, حدود دو هفته زمانی که بازی متوقف شده است.

در اینجا است که این بیانیه پر از MLS:

با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری راهنمایی برای به تعویق انداختن حوادث مربوط به بیش از 50 نفر در طول هشت هفته لیگ برتر فوتبال توسعه یافته به تعویق افتادن آن مسابقات در طول این دوره از زمان است. MLS باقی مانده متمرکز در بازی کل 2020 فصل و ارزیابی همه گزینه ها از جمله هل دادن به عقب پایان فصل و بازی MLS Cup در ماه دسامبر به عنوان لیگ را قبل از 2019 فصل است. این لیگ همچنین شناسایی دیگر تاریخ های موجود. در طول این فرایند MLS خواهد شد در ادامه به اولویت بندی ایمنی از طرفداران ما بازیکنان, کارکنان و همکاران و هماهنگی با دولت های فدرال و محلی مقامات بهداشت عمومی و همچنین دیگر ورزشی سازمان.

لیگ هنوز امیدوار به بازی در تمام بازی های خود در این فصل است. این طرح می تواند فشار MLS Cup بازگشت تا اوایل دسامبر. MLS کمیسر دان گاربر گفت: لیگ ارتباط برقرار خواهد کرد قصد دارد برای ادامه 2020 فصل در زمان مناسب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de