Coronavirus: USNS Mercy انتظار رسیدن صبح روز جمعه در بندر لا

سان پدرو (CBSLA) — بیمارستان کشتی USNS Mercy چپ سن دیگو بعد از ظهر دوشنبه است و انتظار می رود برای رسیدن در بندر لس آنجلس صبح روز جمعه به کاهش استرس در بیمارستان های محلی درمان coronavirus بیماران.

“این است که به عنوان یک بیمارستان انتقال سایت که در آن بیماران که در حال حاضر در تاسیسات و اطراف لس آنجلس و دیگر مناطق لس آنجلس منتقل خواهد شد به USS رحمت برای ادامه درمان” بندر رئیس پلیس توماس Gazsi گفت.

این کشتی در ابتدا میله میله برای بارانداز در ایالت واشنگتن هدایت می شوید شد توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در درخواست از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom.

کالیفرنیا است که انتظار می رود به خروش در COVID-19 بیماران در هفته های آینده و رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom قبلا گفت: دولت نیاز به اضافی 50,000 تخت بیمارستان. این USNS Mercy ارائه خواهد شد 1,000 تخت اضافی, 12 اتاق عمل و 800 نیروی دریایی پرسنل پزشکی و کارکنان پشتیبانی.

کارکنان سرنشین کشتی خواهد بود قادر به ارائه طیف گسترده ای از خدمات از جمله مهم و ضروری برای مراقبت از بزرگسالان را ارائه obstetric و یا مراقبت از کودکان است.

“ما در دیدار با هر نیاز که لازم است برای اطمینان از مراقبت های پزشکی مناسب برای کسانی که در حال ورود به منطقه ای به USS رحمت” Gazsi گفت:

مربوط به: پرش در شهرستان لا Coronavirus موارد مربوط به تست بیشتر نتایج انبار

مقامات نیروی دریایی گفت: پرسنل پزشکی بسیاری از آنها کار کرده اند با هم قبل شده اند انجام دریل و آماده بیمارستان برای بیماران خواهد شد که وارد زمین آمبولانس از منطقه ای در بیمارستان.

“بیماران خواهد شد چرخش به خارج از بیمارستان منطقه ای در یک مورد به مورد بر اساس” Gazsi گفت. “سرعت که در آن رخ می دهد که رخ خواهد داد در طول چند روز. آن را نمی خواهد با عجله از بیماران در آینده در یک زمان.”

و با کشتی docking برای درمان بیماران مبتلا به مقامات بندر گفت: آنها هنوز باز برای کسب و کار.

“ما همچنین باید حفظ زنجیره تامین در حال حرکت به کالاهای اساسی برای مصرف کنندگان ما و تجهیزات پزشکی به بیمارستان ما جامعه و کسانی که مراقبت از ما بیمار” ژن Seroka بندر لس آنجلس, مدیر اجرایی, گفت:.

در حالی که Seroka گفت: این بندر است که دست زدن به 80 درصد از نرمال آن باری برای این زمان از سال و انتظار داشتم که سبکتر جریان همچنان در پی بیماری همه گیر کوروناویروس او گفت: جریان “در این کشور بزرگترین بندر را نمی خواهد مانع.”

این USNS Mercy انتظار می رود که برای رسیدن به صبح روز جمعه به عنوان اوایل در 8:30 a. m. به گفته مقامات نیروی دریایی است و انتظار می رود در خدمات توسط چهار شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im