لاس وگاس — گم شده و یک جعبه پر از خاکستر یک زن بود و بازیافت در نوادا توسط یک رهگذر یک هفته پس از جعبه و دیگر توشه گرفته شد از یک هتل لاس وگاس, مقامات گفت.

اوهایو برادران دن و Colten دالتون بودند در لاس وگاس در هفته گذشته با مادر بزرگ خود را انتخاب کنید تا به خاکستر خود را 45 ساله و مادر ترا دالتون که درگذشت در حالی که تعطیلات در این شهر پیش از آن در ماه های لاس-وگاس را نقد کنید مجله گزارش شده است.

                                                                                                                                                                                                                       

اعضای خانواده بررسی می شود از فلامینگو Jan. 28 و تا به حال 10 ساعت تا پرواز خود را به اوهایو گفتند. خانواده خود را ترک توشه با میز بل در هتل قبل از تصمیم گیری به تصویب زمان با پیاده کردن نوار گفتند.

خانواده از دست داد تگ چمدان همراه پیاده روی و بازگشت آنها به هتل به کشف چمدان و خاکستر گم شد, Colton دالتون گفت.

خاکستر شد در یک ایستگاه اتوبوس نیمکت شنبه, Las Vegas, بوتیک صاحب مغازه اریک ماکسول گفت. ماکسول گفت که او در راه خود را به شن و ماسه نمایشگاه و مرکز کنوانسیون و گزارش به پلیس زمانی که او آن را در بر داشت.

دوربین فیلم ضبط شده یک زن و شوهر جمع آوری دالتون’ توشه از هتل پرسنل امنیتی پلیس گفت.

‘œWe آگاه هستند از این مهمان را ادعا می کنند. فرد دیگری ارائه این مهمان ادعا چمدان برچسب فلامینگو کارکنان و با توجه به توشه. مهمان ثبت شده است ادعا می کنند با لاس وگاس, مترو, و ما در حال کار با آنها را برای بازیابی مهمان, وسایل,’� هتل شرکت صاحب Caesars Entertainment در بیانیه ای گفت.

پلیس نمی گویند اگر زن و شوهر نشان داده شده در این فیلم به عمد برداشت گم بلیط به سرقت برده و خانواده را توشه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im