سانتا آنا (CBSLA) — یک 25 ساله کوستا مسا مرد که به کشته شدن یک زن و 2 ساله و نوه در یک hit-and-run نزدیک به پنج سال پیش محکوم شد جمعه 30 سال به زندگی در زندان است.

الک ابراهیم 25 محکوم شد به 30 سال زندگی در زندان برای قتل یک زن 54 ساله و 2 ساله و نوه. (CBSLA)

الک ابراهیم محکوم شد Feb. 4 از دو فقره قتل درجه دوم برای ژوئن 10, 2015 ارواین تصادف که منجر به کشته شدن 54 ساله و کاترین همپتون دریاچه جنگل و Kaydence Hampton. کودک نو پا مادر مگان دچار یک فک شکسته در حالی که او دیگر فرزند ناتانیل بود که 7 در آن زمان دچار شکستگی ترقوه.

ابراهيم سرعت زمانی که او تی-اندام ماشین کاترین رانندگی بود با توجه به ارشد معاون دادستان منطقه ویتنی Bokosky.

او رانندگی فورد موستانگ سراشیبی آلتون پارک وی زمانی که او منحرف به چپ-به نوبه خود در اطراف خط معطل ماندن در ترافیک یک خط قرمز و ناودان به کاترین را شورلت کروز در بررنکا پارک وی Bokosky گفت.

او گفت: ابراهیم پس از موستانگ پس از سقوط و بررسی بر روی قربانیان قبل از خروج از صحنه است.

الک ابراهیم رانندگی بود این فورد موستانگ زمانی که او سقوط کرد به وسایل نقلیه دیگر, قتل دو نفر. (CBSLA)

Shellbee همپتون از بستگان قربانیان گفت که او خوشحال بود که او را کشته خواهرزاده و مادر نمی خواهد بود قادر به گرفتن هر زندگی بیشتر.

“من صادقانه باور نمی کنم او هر گونه ندامت” Shellbee گفت. “من فکر نمی کنم خانواده خود را است هر یک ندامت برای آنچه آنها انجام داده اند به ما. راه که آنها نکردن خود در دادگاه بود راستش نفرت انگیز است.”

در یک نقطه در طول این جلسه ابراهیم خواسته خود را به آتش وکیل به نمایندگی خود و تاخیر در دادرسی. پس از قضاوت خودداری کرد و گفت: “من یک قربانی در این مورد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im