Costco كردم: فروشگاه های سراسر Southland محل محدود در موارد ضروری برای جلوگیری از Coronavirus وحشت خرید

چین هیلز (CBSLA) — نشانه ای در خارج از چین هیلز Costco هشدار خریداران که آنها از 13 ضروری بهداشت و مواد غذایی.

Costco است که محدود کردن خرید اقلام ضروری و منع بازگشت به سهولت خرید و وحشت در میان coronavirus بیماری همه گیر. (اعتبار: CBSLA)

هفته گذشته برای آن سخت است برای پیدا کردن آیتم های مانند آب و کاغذ توالت در هر فروشگاه در سراسر جنوب کالیفرنیا. به همین دلیل این شرکت در سرکوب خرید و وحشت در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در حالی که چرخ دستی های خرید هنوز هم انباشته بالا در فروشگاه های کاستکو در سراسر Southland مشتریان می گویند خرید به صورت فله در طول COVID-19 شیوع شروع به اجرا کمی نرم و صاف.

“این بود که من برای بار دوم از آمدن در عرض چند ساعت گذشته گفت:” مشتری شریل Caline و اضافه کرد که او آمد به سهام تا برای خانواده اش. “من تا به حال با من تماس بگیرید, خواهر, دیدن آنچه که او مورد نیاز است.”

در مونتکلیر آنها با استفاده از پالت مخروط ترافیک و ساخت و ساز توری به خط مردم خارج و کنترل جمعیت در داخل فروشگاه.

فروشگاه های کاستکو نیز محدود کردن مقدار از اقلام ضروری مشتریان می توانند خرید و منع بازگشت به تازگی احتکار اقلام از جمله کاغذ توالت و حوله کاغذی بهداشتی دستمال مرطوب, آب, برنج و Lysol.

“آنها نباید را برمی گرداند!” Caline گفت. “[آن دسته از مشتریان] سقف خرید رسیده است.”

رابرت و تینا مهربان دو Costco مشتریان گفت: آنها احساس مانند قوانین سختگیرانه تر زودتر در را به طور قابل توجهی کاسته انتقال به این بیماری همه گیر.

“آن نیمه قرار می دهد و آنها را در جای خود” تینا گفت: قوانین جدید. “شما نمی تواند انجام می دهد! استفاده از مردم در طول یک بحران ملی.”

آنها می گویند که همه کار خواهد کرد اگر ما با نگاه کردن به یک دیگر و احترام به قوانین جدید مانند stay-at-home سفارشات صادر شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom طول این نامشخص زمان.

“من فکر می کنم آن را فقط مهم را به انجام هم خانواده در حال حاضر. در خانه بمانند” رابرت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im