لس آنجلس (CBSLA) — خوشمزه و ارزان رفتار از Costco دادگاه مواد غذایی ممکن است به زودی در دسترس خواهد بود تنها کاربران.

یک عکس از یک علامت نوشته شده در “CostcoDeals” Instagram account متحده “موثر مارس 16th, 2020 فعال Costco کارت عضویت مورد نیاز خواهد بود به خرید اقلام از ما دادگاه مواد غذایی.”

برخی از مشتریان نا امید بیش از این اخبار است که آنها دیگر قادر خواهد بود برای خرید یک سگ و یک نوشیدنی برای تنها $1.50 بدون عضویت.

“من احساس می کنم شبیه هیچ ما نمی نیاز به یک عضو برای آن گفت:” یکی از خریداران. “آن را باید فقط خوب است.”

واکنش نیست فقط از مشتریان در فروشگاه ها. خریداران در حال گرفتن به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن احساسات خود را در تغییر سیاست.

یک نفر نوشت: “رفتن به از دست دادن مقدار زیادی از پول را از مشتریان که اصلا عضویت که آیا خرید از در بیرون دادگاه.” یکی دیگر گفت: “این بسیار لنگ است.”

دیگران ببینید که چرا این شرکت می خواهید به استفاده از دادگاه های غذایی برای تشویق اعضا که در شروع $60 ماه است.

“من فکر می کنم آن را بسیار گنگ از یک کسب و کار نظر از آنجا که آنها در حال رفتن به از دست دادن پول و یا آنها ممکن است در واقع به دست آوردن پول است. شاید آنها به شما ثبت نام فقط برای مواد غذایی” یکی از خریداران گفت.

Costco شرکت هنوز اظهار نظر در Instagram post. آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه بسیاری از فروشگاه ها را رول کردن سیاست جدید اگر چه آنلاین وبلاگ ها مواد غذایی می گویند هر یک فروشگاه ممکن است به رول از سیاست در جدول زمانی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im