سرفه پاپ لغو شرکت در روزهای پرهیز و روزه عقب نشینی

شهر واتیکان-یک سرفه پاپ فرانسیس گفت: زائران برای جمع آوری سنتی یکشنبه برکت است که او لغو مشارکت خود را در یک هفته عقب نشینی معنوی در روم و حومه به دلیل سرد است.

این اولین بار است که در هفت سال پاپی که او از دست رفته است و تمرینات معنوی که او در آغاز او در اوایل ponitificate به مناسبت آغاز هر فصل روزهای پرهیز و روزه. چنین خلوت معمولی یسوعیان به منظور است که او به آن تعلق دارد.

                                                                                                                                                                                                                       

83-سال-قدیمی پاپ که از دست رفته بخشی از ریه یک بیماری تنفسی به عنوان یک مرد جوان را لغو کرده است چندین درگیری های رسمی این هفته به عنوان او مبارزه آشکار سرد است. مقدس دفتر مطبوعاتی است آن را به نام ‘œslight بیماری’� بدون دادن جزئیات دیگر.

هفتگی خود ظاهر یکشنبه به زائران از پنجره بالا میدان سنت پیتر اولین بار بود که او دیده شده است علنا از چهارشنبه, زمانی که او دیده می شود سرفه و دمیدن بینی خود را در طول یک چهارشنبه جرم است.

فرانسیس متوقف شد دو بار در حالی که پرداختن وفادار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>