این امر می تواند یک KFC SuperCoach پیروزی حتی استیون بردبری خواهد بود افتخار.

رویاهای خود را از SuperCoach ستارگی نیست بیش از اگر شما نمی ثبت نام تا قبل از دور 1.

برای گرفتن گرد 1 رهبر استوارت تیم ملی — که به ثمر رساند 2538 — شما نیاز به را تشکیل می دهند به طور متوسط 159 امتیاز در هر یک از باقی مانده از 16 دور.

که برای تلفن های موبایل مانند یک توانا وظیفه — و آن است. اما غیر ممکن است ؟ به سختی.

البته دور 1 رهبران به ندرت حفظ جایگاه خود در طول یک فصل کامل به خصوص یکی به عنوان غیر قابل پیش بینی به عنوان این.

اگر شما می خواهید را به ایستادگی یک شات در ادعا $50,000 جایزه بزرگ وضعیتی وخیم در استوارت تیم ملی باید اولویت اول خود را.

سپس شما می توانید تنظیم مناظر خود را در بالای رتبه بندی و آمده از پشت سر پیروزی به رقیب Essendon رکورد احیای برابر شمال ملبورن در سال 2001.

در اینجا دلایل شما باید ثبت نام در حال حاضر و توصیه های ما برای کمک به شما در انتخاب مناسب دور 2 تیم است.

Curtis Taylor bounced out of the blocks with 79 points in Round 1.
media_cameraکورتیس تیلور منعکس کردن بلوک ها با 79 امتیاز در دور 1.

— حق rookies: در حالی که سایر مربیان در حال سوختن معاملات خود را به حرکت در محبوب شروع انتخاب براندون Zerk-تاچر (45.8 درصد از تیم) و تام سبز (57.6 درصد از تیم شما شروع با یک تخته سنگ پاک. شما می توانید انتخاب کنید Curtis تیلور (79 امتیاز در دور 1) و سام Sturt (100) برای تضمین پول تزریق پس از 2 دور. شما همچنین می خواهید را به نفع انتخاب rookies نام در دور 2 تیم است.

— 30 معاملات به سمت چپ برای 15 تجارت دوره: درست است. شما می خواهم که دو معاملات موجود در هر هفته باقی مانده از این فصل است. با توجه هزاران نفر از مربیان دیگر را به 25 بعد از دور 2 آن را به شما انعطاف پذیری بیشتری برای مانور خود را در تیم ملی و آزادی تجارت عملکرد ضعیفی حق بیمه.

Jack Viney is one of the most popular trade targets for Round 2 after scoring 186.
media_cameraجک Viney یکی از محبوب ترین تجارت اهداف دور 2 پس از به ثمر 186.

شروع با جرمی هاو و جک Viney: هزاران نفر از مربیان شروع به پریدن کرد در اواسط قیمت جفت ارز پس از خود دور 1 heroics. هاو بود شماره 1 رتبه مدافع با 156 امتیاز در حالی که Viney شد بازیکن برتر دور با 186 امتیاز. در حالی که دیگران در حال سوختن معاملات به پرش در پیش از تغییرات قیمت شما می توانید اسلات هاو به دفاع از خود و Viney به هافبک خود را با کمی از بدون هیچ زحمتی.

— انتخاب حق بیمه بر اساس ثابت: در حالی که کسانی که بر اساس آنها شروع تیم اولیه ثابت تقلا برای ایجاد تغییرات شما می توانید انتخاب کنید شما با یک چشم و در آینده چهار دور. پاتریک Dangerfield به طور متوسط 122 در GMHBA ورزشگاه در سال گذشته و سه بعدی خود چهار بازی در جیلان (استرالیا). Lachie نیل (117.3-نقطه متوسط) تحت سلطه در Gabba در سال 2019 که در آن بریزبن شیرها بازی بعدی خود را در چهار بازی در حالی که غلاف مدافع تام استوارت به طور متوسط 108.1 امتیاز در جیلان (استرالیا).

یک دور از شواهد: مسلما آن را یک نمونه کامل اندازه. اما حداقل آن چیزی است که به کار کردن. چه کسی می توانست پیش بینی 10 ruckmen خواهد نمره صدها نفر در دور 1, عنوان توسط برودی Grundy را 179? یا چقدر غالب تیم برنده خواهد بود ؟ موفقیت تیم در دور 1 به ثمر رساند به طور متوسط 285 امتیاز بیشتر نسبت به از دست دادن تیم است. بزرگترین دیفرانسیل بود 550 امتیاز در Collingwood را چشمگیر پیروزی غربی Bulldogs. اینها عوامل آن می شده اند بسیار خوب است که قبل از دور 1.

– بار تیم خود را با rucks: شما می توانید انتخاب کنید دارسی فورت و جان Ceglar تا رو به جلو خود را تکمیل دو شروع rucks. دژ جیلان شماره 1 مرد بزرگ در دور 1 و تحویل با 94 امتیاز در حالی که Ceglar ارسال شده 101. این جایزه هر دو می تواند انتخاب شود به عنوان هدایت می کند و اگر این روند ruckmen مسلط ادامه مربیان دیگر نیاز به استفاده از معاملات در این جفت ارز است. شما باید به نفع بودن قادر به شروع آنها.

– هدف قرار دادن نسل نقدی و راه اندازی کامل به وضعیت حق بیمه: در حالی که نمره امتیاز از ابتدا مهم است که اکثر تیم های افزایش رتبه بندی با رسیدن کامل-بیمه وضعیت سریع تر از دیگران است. که رفتن را دشوار است برای رسیدن به در 16 دور اگر چه شما می توانید به خودتان کمک کند با انتخاب بازیکنان با کم و یا منفی شکستن سطح. Essendon اردن ریدلی ($322K) یک مثال نخست است. او بعید است به یک فصل دروازهبان اما شما می توانید نگه دارید و بر روی او تا قیمت maxes سپس با استفاده از پول اضافی به دام حق بیمه.

Sam Naismith delivered a career-best KFC SuperCoach score of 121 in Round 1.
media_cameraسام مشاهیر تحویل یک حرفه ای-بهترین KFC SuperCoach نمره 121 در دور 1.

سام مشاهیر: 10 درصد از مربیان که آغاز شده و با مشاهیر انجام شد دانلود آکروبات زمانی که او به ثمر رساند حرفه ای-بهترین 121 در دور 1. او فقط می خواهم ضربه سه چهره یک بار قبلا در 22 بازی. در $251,500 او را سخت به چشم پوشی دوم-چین و چروک وتاه گزینه و افزایش بالای 300.000 دلار به سرعت. او هرگز به ارزش بیش از $379,400 در KFC SuperCoach اما به نظر می رسد که برخی برای تغییر این سال است. را انتخاب کنید یا برودی Grundy و یا حداکثر Gawn به شریک زندگی مشاهیر و شما باید کامل چین و چروک وتاه ترکیب برای کمتر از $1 میلیون از حقوق و دستمزد خود را کلاه.

ما دور کامل 2 تیم

Is this the perfect Round 2 SuperCoach team?
media_cameraاین است کامل دور 2 SuperCoach تیم ؟

بیشتر SUPERCOACH:

Rookie مقدس: باید cheapies برای SuperCoach راه اندازی مجدد

10 باید بازیکنان را برای راه اندازی مجدد SuperCoach

بزرگ SuperCoach تجارت معضلات حل شد

SuperCoach: 10 سنگهای پنهان است که به شما مجموعه جدا

صدور حکم SuperCoach بهترین برک آوت رقیب

در اصل منتشر شده به عنوان می تواند شما شروع SuperCoach در حال حاضر و برنده می شود ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de