Justin Moore انجام شده است خواننده و گیتاریست با بیش از یک تعداد انگشت شماری از کشور بازدید زیر کمربند خود را. فقط در پاییز گذشته منجر تک “آنهایی که نمی توان آن را بازگشت به خانه” از آخرین آلبوم 2019 را در اواخر شب و Longnecks, اوج نمودار, کمک به او نمره خود را هشتم حرفه ای شماره یک تک. اما با وجود این ستارگی مور باقی می ماند متعهد به چیزهای ساده در زندگی مانند برنامه ریزی سفر خود را در اطراف او’ بسکتبال و سافت بال بازی.

“ما یک دیوانه سافتبال خانواده می گوید:” مور که صحبت با Westword توسط تلفن. “این نوع مسخره است اما من ساختار من سال حدود مطمئن شوید که من در صفحه اصلی به مربی من سه دختران سافتبال بانوان و تیم بسکتبال. مثل امشب ما دو بازی بسکتبال با پنج و هشت ساله جان باختند. و قدیمی ترین من که ده تا دو ساعت و سافتبال تبادل درس است.”

مور و همسرش کیت نیز افزایش دو ساله پسر. “ما بهترین های ما را در آغوش هرج و مرج” او می گوید: با خندیدن. “هنگامی که من به خانه آن شب در حال مربا بسته بندی شده.”

با وسواس بیس بال و بسکتبال خواننده و ترانه سرا می گوید: بازی های ورزشی بود و همه او را به عنوان یک بچه که و ماهیگیری. “امیدوارم من را تحت فشار قرار دادند ورزشی بر روی بچه های من, اما آنها به نظر می رسد که گاز گرفته شده است توسط همان اشکال به من.”

مطرح شده در Poyen آرکانزاس یک شهر با جمعیت کمتر از 400 مور رشد idolizing سنتی کشور و جنوبی-سنگ هنرمندان مانند جورج تنگه Dwight Yoakam, Keith Whitley, Lynyrd Skynyrd و Hank Williams Jr. او می گوید خود را در مورد آهنگ ارکان زندگی — خانه, خانواده, سنت — او را به خود جلب کرد که موسیقی و پس از آن آگاهانه خود را در آهنگسازی.

شهادت به آن نفوذ مور آرام آهنگ های صوتی “شهر کوچک آمریکا” که خاموش شروع می شود با “بسیاری از مردم آن را به نام زندان زمانی که من growin’ up/این حال من ریشه و این چیزی است که من دوست دارم/علت همه می دانند من و من آنها را می دانیم/نمی تجارت یک روز.” او ادای احترام به Poyen که او co-نوشت: نزدیک به سیزده سال پیش ثابت شود خود را دستیابی به موفقیت شماره یک کشور-radio آمار در سال 2009.

“من در یک شهر که در آن همه چیز در مورد بیس بال در شب جمعه خانواده جامد دوستان و کلیسا. همه رفقا من نمی توانستم صبر کنید برای دریافت از طفره رفتن. اما من که یک مرد است که فقط نمی خواهم به حرکت به دور از خانه می گوید:” مور. “پس در آن زمان نوشتم که آهنگ من دلتنگ نوزده سال بچه های قدیمی بود که 400 مایل از خانه. من زندگی در نشویل و دیدن عکس ها و ایمیل ها از همه رفقا من در کالج فقط آن را زندگی می کردن در حالی که من مشغول به کار بود دو شغل به پایان می رسد دیدار نوشتن آهنگ و فقط تلاش برای انجام آنچه که من می تواند به یک رکورد جهانی است.”

به این روز 35 ساله اواز خوان هنوز هم طرفداران گفتن او آنها مربوط به متن ترانه در “شهر کوچک ایالات متحده آمریکا.”

“من آن را دریافت کنید. معلوم است که راه من احساس بسیاری از مردم فکر و احساس به همان شیوه هم,” او می گوید. “من فکر می کنم که چرا این ترانه طنین انداز تا به خوبی با مردمی است. این نوع مانند آن چگونه بود برای من وقتی که من در حال رشد بود و گوش دادن به Tracy Lawrence, که در این تور با من و دوست خوب من. من احساس می کردم که او آواز خواندن در مورد من.'”

مور فکر می کند او یک کار خوب انجام داده با چسبیدن به اسلحه خود, نوشته, down-to-earth, آهنگ پس از امضای قرارداد در سال 2008 با Valory موسیقی شرکت ، یک اثر از ماشین برچسب ، قبلی آلبوم — 2011 Outlaws مثل من2013 راه مورد ضرب و شتمو 2016 را در نیمه اهمیتی نمی دهند — همه در صدر کشور آلبوم نمودار متوالی درآمد او کشور-ستاره cred.

“مردم در موسیقی کشور می خواهم به سرمایه گذاری در خود هنرمندان نه تنها موسیقی بلکه به عنوان یک فرد,” او می گوید. “و برای من همیشه بوده است بسیار مهم است که به نگه داشتن که با تکان دادن پرچم های کلاسیک به کشور است.”

در سال 2019 ارائه اواخر شب و Longnecksیک خشن, uptempo, تنگ, آلبوم خیال در کشور و Southern rock, the multi-platinum-فروش هنرمند تصمیم گرفت سر به ساحل به نوشتن رکورد مانند او استفاده می شود به زمانی که او برای اولین بار شروع به ساخت موسیقی است.

“هنگامی که من برای اولین بار نقل مکان کرد و به نشویل از شانزده سال پیش من تولید کننده جرمی کلش, و من می خواهم درایو را به فلوریدا, فلوریدا, اجاره خانه, قفل, خودمان, نوشیدن آبجو و نوشتن. که در آن بسیاری از آهنگ های من برای اولین بار دو آلبوم را از آمد. بنابراین هنگامی که آن زمان برای انجام این پروژه از آن ساخته شده حس به انجام آن عقب نشینی به سبک. من به برخی از مورد علاقه من نشویل همکاران برای آمدن به فلوریدا سوراخ کردن و ارسال آهنگ با من است.”

با ساحل واقع شده 150 متری از خانه و یک دوز روزانه از آسمان آبی گرم نسیم غروب و نوشیدنی خدمه خلاق جریان بود سست و خام اجازه می دهد برای آهنگ ایده ها به شکل طبیعی با برخی از آهنگ ها نوشته شده در کمتر از یک ساعت.

حاصل ده آهنگ در اواخر شب و Longnecks باید مقدار زیادی از روحیه قصه های شهر های کوچک شادی و غرور و افتخار خانواده. وجود دارد بی پروا کاهش مانند “آن پسر من است” که به بررسی پیوند میان یک پدر و پسر; “شهر کوچک یزدی” یک آهنگ که یادبود لذت های ساده از زندگی روستایی و احساساتی آهنگ مانند “آنهایی که نمی توان آن را بازگشت به خانه” که افتخارات سربازان پرستاران اولین پاسخ دهندگان و معلمان که کار را به جهان به مکانی بهتر.

نوشیدن آهنگ ها نیز نفوذ رکورد. “شما می دانید موسیقی کشور: آبجو و ویسکی اند تعبیه شده در موسیقی کشور که آیا آن را سرگرم کننده و یا خارج از غم و اندوه می گوید:” مور.

آلبوم بازکن “چرا ما نوشیدنی” اتحاد مور تند کردن یک لیست از دلایل به پاپ باز یک دم سرد: “چون خورشید را/چون این غروب/چون من زخم نیاز به کمی unwound/چون ما مشغول به کار در تمام طول روز.” اگر چه الکل بافت و از لیست آهنگ این همه نور ، او با اشاره به این گاهی اوقات به عنوان یک دارو در برش “Never Gonna نوشیدنی دوباره” و در زمان به عنوان یک حافظه بهتر چپ در گذشته به عنوان زبان-و-گونه “عیسی و جک دانیلز.”

“من نیستم” را یک قرار ملاقات آمده و در ساعت 10 صبح’ نوع پسر می گوید:” مور. “من آهنگسازی فرآیند است که یک آهنگ بازدید شما آن را بنویسید. و با موسیقی ما من فکر می کنم که اگر ما تا به حال انجام داده ما نوشتن جلسات در یک اتوبوس و یک هواپیما و یا برخی از آهنگسازی قرار ملاقات ما را از دست رفته برخی از سنگهای در این آلبوم است.”

Justin Moore, Tracy Lawrence و Lainey Wilson بازی در 7 p. m. روز شنبه, مارس 6 در ماموریت سالن 4242 Wynkoop خیابان. بلیط شروع در $49.95 و در دسترس هستند در ماموریت سالن سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im