در بخش اورژانس در حداقل شش بیمارستان های کشور در حال بسته شدن هستند چرا که دولت معتقد است این خطر را کاهش دهد COVID-19 عفونت عبور بر روی سالخورده مراقبت از امکانات متصل به مراکز.

بخش اورژانس در Gumeracha منطقه سربازان بیمارستان یادبود و همچنین در Strathalbyn, Kapunda, Eudunda و کوه دلپذیر شد بسته در نیمه شب روز پنج شنبه. بخش اورژانس در Penola یادبود جنگ در بیمارستان را در روز دوشنبه. SA بهداشت گفت: ممکن بود بیشتر تعطیل خواهد رخ می دهد در بیشتر منطقه ای بیمارستان.

روستایی Doctors Association SA رئیس جمهور پیتر Rischbieth گفت او معتقد به یک راه حل می تواند یافت شده اند که باید نگه داشته شود به بخش اورژانس باز کردن و نا امید شده بود در عدم مشاوره از دولت با برخی از بیمارستان ها تنها داده شده هفت ساعت’ توجه کنید که بسته بودند اتفاق می افتد.

“این یک تصمیم ساخته شده است بدون آنکه پزشکان یک صدای” او گفت:. Dr Rischbieth گفت: بسیاری از بیماران که در حال حاضر چهره بسیار طولانی سفر قبل از آنها می تواند درمان را دریافت.

SA بهداشت گفت: بیماران خواهد بود منحرف به گولر, Tanunda, Angaston, Modbury و مونت بارکر.

EMERGENCY MEASURES: Rural Doctors Association of SA president Peter Rischbieth is not happy that some emergency departments are closing. Picture: TAIT SCHMAAL.
media_cameraاقدامات اضطراری: روستایی پزشکان انجمن SA رئیس جمهور پیتر Rischbieth خوشحال است که برخی از بخش اورژانس در حال بسته شدن هستند. تصویر: TAIT SCHMAAL.

تمام بسته EDs باید مراقبت از سالمندان امکانات وصل شده و در یک بیانیه SA بهداشت گفت: “این مهم است که ما محافظت از آسیب پذیر ترین در جامعه ما در طول COVID-19 همه گیر و این اندازه گیری لازم را تضمین می کند سالمندان با همکاری morbidities یا ایمنی پایین بیشتر تامین می کند.”

علاوه بر این, SA بهداشت گفت: تمام بازدید کنندگان برای مراقبت از سالمندان امکانات در این منطقه در حال حاضر می تواند نمایش برای COVID-19 سیستم قبل از اینکه مجاز به وارد کنید.

Dr Rischbieth گفت که او هنوز هم امیدوار Kapunda بیمارستان اد اجازه داده می شود به باز باقی می ماند به عنوان آن را تحت پوشش یک منطقه بزرگ مصرف در مورگان Burra و ریورتون. Obstetric خدمات در Kapunda خواهد بود و مجاز به ادامه.

او همچنین سوال که آیا دولت می تواند به افزایش منابع در بیمارستان برای بیمار که در حال حاضر منحرف شده است.

“آنها در حال انجام این کار بدون کار از طریق پیامدهای آنچه در آن به معنی پزشکان در بیمارستان های دیگر,” او گفت:.

او گفت: او همچنین نگران است که این تعطیلی را نمی خواهد “موقت” را به عنوان دولت اعلام کرده اما به جای صدای ناقوس مرگ برای بخش اورژانس در این بیمارستان است.

“ما بسیار نگران است که” او گفت:. “ما می خواهیم یک تعهد از SA سلامت اجرایی و وزیر که این EDs را دوباره باز کنید وقتی که این همه تمام شده است.”

QUIET DAYS: The emergency department at Kapunda Hospital has been closed
media_cameraروز آرام: بخش اورژانس در Kapunda بیمارستان بسته شده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im