لس آنجلس (CBSLA) — لس آنجلس وزارت بهداشت جمعه اعلام کرد که آن را سفارش ادامه داد: بسته شدن لس آنجلس پوشاک’ مرکز شهر مرکز پس از شیوع کروناویروس.

مرکز شهر کارخانه که در لس آنجلس پوشاک, تولید پوشاک و مواردی از قبیل پوشش صورت برای فروش در وب سایت خود, باقی مانده بسته پس از شیوع کروناویروس. (منبع: لس آنجلس پوشاک سایت)

با توجه به این بخش بیش از 300 کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 و چهار سالگی درگذشت از ویروس — سه در اوایل ماه ژوئن و اوایل ماه جولای.

“مرگ چهار اختصاصی پوشاک کارگران دلخراش و غم انگیز” دکتر باربارا فرر شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر گفت. “کسب و کار صاحبان و اپراتورهای شرکت های اخلاقی و مسئولیت اجتماعی کارکنان خود و خانواده خود را به ارائه یک محیط امن کار که پایبند به همه افسر بهداشت بخشنامه — این مسئولیت مهم است که در حال حاضر بیش از هر زمان به عنوان ما همچنان به مبارزه با این ویروس مرگبار است.”

پنج شنبه را موظف به ادامه بسته شدن این مرکز و به دنبال یک سری از اقدامات در نظر گرفته شده برای این شرکت به رعایت بهداشت محلی سفارشات بخش گفت.

این تولید کننده پوشاک در اصل تعطیل ژوئن 27 بعد از این بخش گفت: آن را “نقض آشکار” اجباری بهداشت عمومی کنترل عفونت سفارشات — از جمله با استفاده از مقوا به عنوان موانع بین کارگران بودند که به درستی فاصله گرفته و این شرکت موفق به همکاری با رسیدگی به گزارش شیوع.

این شرکت نیز ارائه شده با دستورالعمل های دقیق در مراحل مورد نیاز به دوباره باز کردن گیاه بخش گفت.

در جولای 7, بخش گفت: کارکنان که تست مثبت یا قبل از 26 ژوئن می تواند بازگشت به کار — زمانی که امکانات اجازه داده شد برای بازگشایی — تنها در صورتی که تب-رایگان به مدت سه روز و بدون استفاده از تب-کاهش داروها و تمام علائم دیگر تا به حال حل و فصل شده است.

وزارت بهداشت و درمان گفت: این شرکت پس از آن بازگشایی با کارکنان جدید در تخلف از بسته شدن سفارش و اقدام به جلوگیری از وزارت بهداشت کارگران از ورود به کارخانه پیشرو به پنج سفارش.

“ما نگرانی بزرگتر این است که برای ایمنی از همه کارکنان و خانواده های آنها و گروه ادامه خواهد داد به طور فعال نظارت بر لس آنجلس پوشاک و دیگر تولید کار سایت را به طور کامل پیاده سازی کنترل عفونت و فاصله گرفتن الزامات ایمنی در محیط کار برای تمام کارکنان” فرر گفت. “گروه ما در حال حرکت است به سرعت پاسخ ما به این شرایط و ما نیاز به همکاری کامل با جامعه کسب و کار به انجام این کار است.”

لس آنجلس پوشاک را در مرکز شهر L. A. کارخانه دستور داده شد بسته باقی می ماند و توسط وزارت بهداشت و درمان پس از یک کشنده شیوع کروناویروس. (اعتبار: CBSLA)

این گروه گفت که افزایش آن در حال انجام سرزده بازرسی فرایند برای اطمینان از انطباق با همه قوانین از جمله انطباق با COVID-19 پروتکل های.

مقامات بهداشت همچنین یادآور کارفرمایان که آنها ملزم به ارائه گزارش اگر سه یا بیشتر از موارد COVID-19 تایید در پيشگيري.

کارکنان که تجربه کار نا امن شرایط بودند را تشویق به تماس 888-700-9995. گزارش را می توان به صورت ناشناس و کارگران را بخواهید نه برای هر گونه اطلاعات شخصی از جمله وضعیت مهاجرت.

“این دلخراش به شنیدن از کارگر مرگ و میر در لس آنجلس پوشاک. ما امیدواریم که این افزایش آگاهی از نیاز فوری برای حفاظت از کارگران و کارگران می دانم که آنها باید حقوق” گفت: Marissa پیک مدیر پوشاک کارگر مرکز. “ما در حال تشویق کارگران برای تماس با وزارت بهداشت را خط تلفن برای گزارش شرایط نا امن و اجازه دادن به کارگران می دانند که ما در اینجا به عنوان یک منبع برای کمک به آنها در پیدا کردن راه حل های خود را برای بودن در طول این بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de