زن و شوهر, پرداخت وام مسکن در خانه آنها نه می تواند حرکت به عنوان مستاجر باقی می ماند تحت اخراج توقف

لس آنجلس (CBSLA) — در این هفته هر دو لوس آنجلس و سان برناردینو شهرستان توسعه یافته خود را اخراج moratoriums برای یک ماه دیگر از طریق پایان ماه ژوئیه.

در حالی که این حرکت را فراهم می کند برای کمک به مستاجران در تلاش برای پرداخت اجاره بها, برخی, مامان و پاپ صاحبخانه در حال حاضر در تلاش برای پرداخت صورتحساب خود را.

صاحب خانه Nasario Birrueta و همسرش فکر می کردند که گرفتن خانه رویایی خود را زمانی که آنها در بسته در دره اپل خانه بازگشت در مارس 12.

“ما با قرار دادن در یک پیشنهاد از $15,000 بیش از قیمت درخواست خود را برای دریافت خانه” Birrueta گفت.

زن و شوهر نیز توافق برای 30 روز leaseback بنابراین صاحبان قبلی خواهد زمان بیشتری برای حرکت می کند.

اما وقتی که آن زمان برای آنها را به حرکت کردن صاحبان قبلی ارسال متن گفت: با توجه به این پناهگاه در محل سفارش آنها در حال حرکت نمی کردن.

“من آنها را ارائه 5000 دلار پول نقد اگر آنها می خواهند به حرکت در اواسط ماه مه اما آنها پاسخ نیست” Birrueta گفت.

در حال حاضر بیش از سه ماه پس از Birrueta را خریداری خانه جدید خود را, آنها هنوز هم می تواند به حرکت در.

آنها می گویند صاحب قبلی تنها پرداخت اجاره یک ماه و نه یک سکه پرداخت می شود پس از.

“وجود دارد یک فرصت بسیار خوب ما ممکن است در نهایت از دست دادن خانه به سلب حق اقامه دعوی در صورت ادامه این دیگر هیچ” او گفت:.

دولت هنوز تحت اخراج توقف حداقل تا پایان ماه ژوئیه اما اخراج وکیل ملیسا مارش می گوید: از آن خواهد شد که تا زمانی که مردم مانند Birrrueta را می توانید یک دادگاه تاریخ است.

“در حال حاضر در دادگاه گفته اند که وجود خواهد داشت بدون اخراج و احضار آن چیزی است که شروع روند اخراج در دادگاه تا 90 روز پس از اورژانس برداشته شده است و هیچ پایانی برای این اورژانس” مارش گفت.

مارش می گوید باید وجود داشته باشد یک ارائه در مهلت قانونی که معاف مادر و پاپ صاحبخانه.

“اگر چه تمام قوانین نیات خوب و که در آن صاحبخانه می توانیم فرض کنیم که ضرر اقتصادی کوچک صاحبخانه می, نمی,” او گفت:.

مایک Shalyapin یکی از کسانی که کوچک صاحبخانه. او صاحب دو دوبلکس در مرکز شهر لس آنجلس شد و در روند اخراج یکی از مستاجران زمانی که اقامت در خانه سفارش به اثر رفت.

در حال حاضر با توجه به Shalyapin کسانی که مستاجران باید متوقف پرداخت اجاره.

“گذاشته بودم از من دیگر کار به طوری که تنها منبع درآمد من در حال حاضر از درآمد خواص,” او گفت:.

مستاجران در کالیفرنیا لازم نیست برای اثبات مشکلات اقتصادی با توجه به COVID-19 و آنها را از 12 ماه به پرداخت اجاره خود را به عقب پس اضطراری جهت برداشته شده است.

“من کارت های اعتباری در حال اشباع است. من حتی نمی دانم که چگونه به پرداخت وام لایحه در ماه آینده, و در همان زمان این شهر خواسته مالیات بر املاک” Shalyapin گفت.

شروع ژوئیه 1 مستاجران در L. A. شهرستان قادر خواهد بود به درخواست برای یکی دو بار 1000 دلار پرداخت خواهد شد که به طور مستقیم به خود را صاحبخانه اما صاحبخانه نمی تواند درخواست برای این خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net