دادگاه حاضر به منظور هوستون به میزبانی تگزاس ایران جمع آوری

هوستون — تگزاس دیوان عالی کشور در روز دوشنبه را تایید کرد هوستون امتناع از اجازه دولت جمهوری خواه کنوانسیون برای نگه داشتن فرد در حوادث در این شهرستان با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

این دادگاه با رد درخواست دولت منطقه قاضی را انکار سفارش ضابط موقت به دنبال دولت حزب جمهوری خواه.

                                                                                                                                                                                                                       

دولت جمهوریخواه برنامه ریزی شده برای شروع روز پنج شنبه در هوستون مرکز شهر مرکز کنوانسیون و انتظار بود به رسم هزاران نفر از شرکت کنندگان.

هوستون شهردار سیلوستر ترنر, دموکرات, هفته گذشته گفت که او تا به حال به کارگردانی شهرستان وکلا به فسخ قرارداد به دلیل اعتقاد او این رویداد نمی تواند برگزار شد با خیال راحت. او انکار کرد که کنوانسیون لغو شد با توجه به تفاوت های سیاسی و با اشاره به پتانسیل خطر به کارگران خدمات و اولین پاسخ اگر ویروس از طریق کنوانسیون.

دولت شکایت کرد و یک روز بعد وی از سوی مامورین این شهرستان به طور غیر قانونی نقض قرارداد و متهم ترنر از ریختن ‘œcrocodile اشک.’�

دولت منطقه قاضی لری Weiman طرفه با Turner با استناد به هوستون آمار نشان می دهد که عمده بیمارستان ها بیش از پایگاه خود را فشرده-مراقبت از ظرفیت با توجه به هجوم COVID-19 بيمار.

تگزاس دارای مجموعه ای از سوابق روزانه در روزهای اخیر برای تعدادی از COVID-19 مرگ و میر و موارد تایید شده.

تگزاس انجمن پزشکی انصراف خود را حمایت از دولت جمهوریخواه و خواسته برگزارکنندگان به انصراف از فرد گرفته است. به عنوان ویروس رسید در سراسر کشور در ماه های ژوئن و ژوئیه رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه است معکوس برخی از کسب و کار reopenings و به طور گسترده مورد نیاز استفاده از ماسک صورت.

اما دولت جمهوری خواه صندلی جیمز دیکی اصرار دارد که سازمان می تواند در برگزاری این رویداد با خیال راحت. قبل از ترنر حرکت به انصراف از کنوانسیون Dickey و گفت: برنامه ریزی شده بود به موسسه روزانه دما اسکن ارائه ماسک و نصب ایستگاه های ضد عفونی کننده دست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de