COVID-19 باعث شده است تا یک کلرادو گسترده اقامت در خانه سفارش بسته شدن از سالن و رسانه های خرده فروشی و اخراج در کسب و کار از همه نوع (از جمله Westword). به عنوان یک نتیجه بسیاری از مستاجرها نگران هستند که آیا آنها به زودی خود را از دست دادن اقامت و باد کردن در خیابان در وسط یک بیماری همه گیر.

در تلاش برای کاهش چنین ترس کلرادو آپارتمان انجمن بزرگترین سازمان در نوع خود در کشور صادر کرده است یک سری از توصیه های برای اجاره مسکن ارائه دهندگان که شامل waiving هزینه های تاخیر در اجاره بها را افزایش می دهد و صرف نظر کردن از اخراج از آوریل 30.

برخی از این کا را اعضای رفتن و حتی بیشتر. در مارس 25, سهام مسکونی قرار داده و نود و روز مهلت قانونی برای اخراج برای کسانی است که می تواند سند است که آنها که منفی مالی نهفته” توسط شیوع و ارائه خواهد شد اقامت تمدید با هیچ افزایش به علاوه چه نامیده می شوند “اجاره انعطاف پذیر تجدید گزینه” برای همان دوره است. شیکاگو-شرکت مبتنی بر یک رد پای بزرگ در امتداد جبهه محدوده: خواص آن شامل سه ملاحظه مجتمع در دنور (شعاع بالای شهر آپارتمان در سال 1935 لوگان خیابان; Skyhouse دنور آپارتمان 1776 برادوی و اویتا در چروکی آپارتمان 1250 خیابان چروکی) به علاوه برودی آپارتمان 2311 پارک مرکز رانندگی در وستمینستر; و در محل تفرجگاه در 6200 Castlegate رانندگی در قلعه سنگ.

به گفته سخنگوی میشل بالچ Lyng این کلرادو آپارتمان Association نشان دهنده “برخی از بزرگترین آپارتمان در مدیریت شرکت های کوچک mom-and-pop مدیران و صاحبان خود را به عنوان به خوبی.” زمانی که COVID-19 بحران زده کامل نیروی کا را با هم “نیروی کار حدود 40 تا 45 از اعضای ما که داشتن تلفن جلسات هر دو یا سه روز به بحث در مورد آنچه ما انجام می دهیم.”

در اینجا گروه اصلی توصیه ها:

• ایجاد برنامه های پرداخت برای ساکنان قادر به پرداخت اجاره بها به دلیل ویروس های مربوط به از دست دادن درآمد
• چشم پوشیدن از همه هزینه های اواخر و از طریق 30 آوریل سال 2020
• خودداری از اجرای اخراج سفارشات با حرکت-outs از طریق 30 آوریل سال 2020
• جلوگیری از افزایش اجاره
• به اشتراک گذاشتن کلرادو مسکن برنامه های کمک های مالی و آپارتمان کانون مترو دنور لیست منابع برای مستاجرها
• محدود کردن ورود به خواص اجاره به تنها نگهداری اضطراری پاسخ
• دنبال HIPAA قوانین فدرال برای مقیم و کارکنان حریم خصوصی اگر یک جامعه دارای یک تست مثبت
• افزایش فضای مشترک, تمیز کردن با لیست تایید شده از تمیز کردن وسایل از CDC [مراکز کنترل بیماری]
• همچنان به دنبال فرماندار دستور برای کاهش محل کار کارکنان و همچنان به دنبال دستورالعمل CDC اجتماعی فاصله
• حفظ و نگهداری اضطراری نیاز برای مستاجرها

این نقاط گلوله را تشکیل می دهند, مشاوره, نه حکم. گروهی حق ندارد به پیشنهادات اجباری بالچ Lyng تایید می کند: “در هر مجتمع و آپارتمان در هر جامعه آنها انجام آنچه آنها می توانند بر اساس وضعیت مالی فعلی. آنها در حال نگه داشتن در ذهن بهداشت و سلامتی ساکنان اما سلامت مالی نیز هست.”

او اشاره می کند که “ما همه بخشی از همان اکوسیستم و هنگامی که ساکنان نمی پرداخت اجاره خود را, آن را سخت برای مسکن ارائه دهندگان خدمات به کارکنان خود را پرداخت, پرداخت خود را به فروشندگان پرداخت تعهدات مالی خود را مانند وام و فلان چیز. این آسان نیست برای هر کسی است. اما ما گرفته ایم رویکرد است که ما همه در این با هم و در کنار هم ما در حال رفتن به سعی کنید به آن را کشف کردن.”

شهردار مایکل Hancock روشن ساخته است که در آن او می ایستد در اخراج در دنور. در طول مارس 16 کنفرانس مطبوعاتی اعلام پایان در محل رستوران و بار, خدمات, Hancock, گفت که “در حال حاضر زمان به اخراج مردم از مسکن خود را.” به عنوان یک نتیجه کلانتر نمایندگان اختصاص یافته به این وظیفه شده اند مستقر “به مناطق دیگر نیاز است.”

و در طول 20 مارس در کنفرانس مطبوعاتی که در آن او اعلام کرد که او می خواهم تایید الکل تحویل با مجوز رستوران در کلرادو فرماندار Jared پلیس نیز با اشاره به این که دولت فدرال در جای خود قرار داده شصت روز تعلیق از فروش اموال به رهن و اخراج برای کسانی که با وام نظارت توسط دولت فدرال تامین مالی مسکن آژانس. پلیس تشویق همه وام دهندگان در سطح دولت و بخش خصوصی به دنبال کت و شلوار و نام صاحبخانه را به خودداری از اخراج و یا مرتبط با آن مجازات در حال حاضر.

بالچ Lyng را تشویق می کند مستاجرها به “نگه داشتن خطوط ارتباطی باز است. اگر شما احساس می کنید شما در معرض خطر به عنوان یک مستاجر یا ساکن بودن قادر به پرداخت اجاره خود را به دلیل اخراج و یا خدای ناکرده یک بیماری مهم ترین چیزی که به انجام بحث را به مدیر خود و یا مسکن خود را ارائه دهنده زود است. در حالی که ما توصیه چیز به مسکن ارائه دهندگان ما نیز توصیه که مستاجرها که در این وضعیت صحبت کردن با صاحبخانه خود و یا مسکن ارائه دهنده چرا که آنها ممکن است قادر به قرار دادن آنها را در تماس با منابع” مانند آنهایی که از کلرادو مسکن برنامه های کمک های مالی و آپارتمان کانون مترو دنور.

او می افزاید: “صاحبخانه مردم بیش از حد.”

آیا می دانید یک مالک که اقدام قهرمانانه در این دوران سخت? اگر چنین است, لطفا به ما اطلاع دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im