COVID-19 و امکان تکرار لاولند تصویب اسکی “افتضاح”

نگرانی در مورد Coloradans عدم رعایت مناسب اجتماعی فاصله در, هوای آزاد, مکان های عمومی در طول COVID-19 شیوع مجموع کمک های فرماندار Jared پلیس به موضوع یک ایالت اقامت در خانه سفارش در 25 مارس. در حال حاضر با قیمومیت که در محل اجرای قانون مقامات در حال نیروبخش برای امکان تکرار این آخر هفته چه Summit County Sheriff and اخیر Westword مشخصات موضوع Jaime FitzSimons خواستار “لاولند تصویب افتضاح.”

FitzSimons با اشاره به برآورد صدها نفر از مردم که با حضور در لاولند تصویب در 21 مارس و آوریل 22 به سربالایی اسکی — لبه راه خود را به بالا شیب اسکی سپس به پایین — بعد از پلیس بسته شده بود دولت مناطق اسکی. به دلیل رفت و آمد مکرر پارکینگ بسته شد, اسکی بازان چپ اتومبیل خود را در کنار آمریکا 6, بزرگراه های منتهی به آن ایجاد یک خط طولانی از وسایل نقلیه. و بسیاری از کسانی که در خارج از منزل عاشقان به شواهد کمی از تلاش برای حفظ شش پا فاصله از مردمی دیگر و حتی شهرهای کوه شده اند و در سخت ترین ضربه وقتی که می آید به COVID-19 عفونت سرانه.

منطقه “بود که فقط با غرق بازان” FitzSimons می گوید: “از آنجا که ما تا به حال فقط بدست برف تازه و آب و هوا خوب بود. و از آنجا که همه ما از مناطق محلی نیز غرق شده است. وجود دارد فقط یک مقدار باور نکردنی از مردم و اتومبیل. ما تا به حال برای رفتن وجود دارد و حذف همه خارج. آن را قطعا یک رویداد قابل توجه است که مورد توجه جامعه است.”

این همچنین باعث تغییرات در روش. لاولند به طور رسمی ساخته شده uphilling خارج از محدوده به عنوان چهار شنبه, مارس 25 — اما این که آیا آن را منصرف کثیری از رفتن به پاس این آخر هفته نامشخص است. پس از همه FitzSimons یادداشت های عادی اسکی-منطقه کسب و کار است که هنوز هم بدنساز (این زمان بسته شدن اجرا می شود از طریق 6 آوریل و می تواند تمدید شود) و “از آن قرار است به برف دوباره.”

Cars were parked along the highway to Loveland Pass for miles last weekend, as seen in another screen capture from the @officialsnowdog Twitter video.

اتومبیل های پارک شده در کنار بزرگراه به لاولند عبور برای مایل در آخر هفته گذشته به عنوان دیده می شود در یکی دیگر از صفحه نمایش ضبط از @officialsnowdog توییتر تصویری.

برای جلوگیری از تکرار آنچه اتفاق افتاده ایالتی کلرادو گشت تا با هم چه FitzSimons توصیف به عنوان “نیروی کار” برای نظارت بر وضعیت با تمرکز ویژه بر روی پارکینگ که قرار نیست اتفاق می افتد در امتداد لبه از بزرگراه به جز در مواقع اضطراری است.

قله شهرستان کلانتر, نیز در حالت آماده باش به دلایلی که فراتر از بهداشت عمومی و نگرانی است.

یکی از ترس: یکی دیگر از بهمن مانند یک باعث شده در مارس 26 توسط یک snowboarder در نزدیکی آیزنهاور تونل. “برف شده و پخت در آفتاب” FitzSimons اشاره می کند. “برف را فاسد در خارج وجود دارد” ایجاد لایه های مختلف که بی ثباتی می تواند منجر به فاجعه شود. او اضافه می کند که “بسته شدن سربالایی دسترسی تحت فشار قرار دادند و مردم خارج از منطقه راحتی خود و به backcountry — و برخی از آنها احتمالا نباید وجود داشته باشد. که می تواند ما را وادار به تماس از تیم های نجات و هدایت به یک دسته از مخاطبین ما نیازی به داشتن.”

تحت Polis اقامت-در-صفحه اصلی نظم اجتماعی فاصله است و دیگر فقط یک توصیه و FitzSimons معتقد است که بسیاری از افرادی که تبار در لاولند تصویب آخر هفته گذشته “در حال شهروندان مطیع قانون و می خواهید به انجام کار درست. پس چرا آنها نقض قانون در حال حاضر ؟ اگر ما می تواند همه فقط رعایت منظور ما از طریق این خیلی سریع تر. من می خواهم به آنها بگویید که آنها در حال قرار دادن خانواده و دوستان خود را در خطر نه تنها گرفتن ویروس اما از دست دادن را از لحاظ اقتصادی به این دلیل که دیگر خاموش است دیگر تاثیر اقتصادی خواهد بود و بیشتر کارهایی که از دست خواهد رفت. وجود دارد بسیاری از آبشاری اثر است که مردم نیستند به فکر.”

همانطور که برای نا امید اسکی بازان که به شدت می خواهید به دامنه FitzSimons یک پیام: “من به شما قول می دهم آن را به برف دوباره در سال آینده. من قول می دهم آن خواهد آمد. بنابراین ما می توانید بنشینید و این یکی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de