گسترش COVID-19 که باعث شد فرماندار Jared پلیس به موضوع دیگری در دستور مارس 22 خواستار تاکید بیشتر بر اجتماعی فاصله و کار از خانه است کلرادو در یک وضعیت اضطراری و هیچ جامعه دست نخورده است. که شامل Vail بود که ضربه اولیه و سخت; Vail Resorts در حال حاضر بسته آن مناطق اسکی در شمال امریکا قبل از پلیس دستور داد تمام کلرادو عملیات بسته حدود مارس 16.

اما گرگ Strahan یک نیروی محرکه Vail/اجلاس ملک کارگزاری که سیاهی خود را به عنوان بدرد خوردن تنها خریدار شرکت کارگزاری و تنها تعطیلات-صفحه اصلی مشاوره سرمایه گذاری خدمات شرکت در بخش مرکزی رشته کوه های راکی می داند که شیوع ممکن است تولید چیزی است که بسیاری از همکاران او ممکن است فکر کردن در مورد اما در حال حاضر بیش از حد ترسو به بحث کردن با صدای بلند.

مالی فرصت است.

“هر مرد ثروتمند در این سیاره می خواهد یک معامله خوب” Strahan اشاره می کند. “به طوری که آنها به من می گویند” هنگامی که وجود دارد یک رکود بازار اجازه دهید من می دانم. من علاقه مند به خرید در پریشانی.’ اما بحث ارزان است. شما می توانید می گویند که زمانی که جهان توسط چسب و با هم. اما زمانی که بازار سهام در حال رفتن را از طریق زمین شما رو به یک مقدار زیادی از محکومیت چرا که بسیاری از مردم می گویند این صدا خوب است اما در حال حاضر من hunkering پایین و رفتن به ایمنی.'”

به عنوان یک نتیجه, او ادامه می دهد: “موفقیت داستان در مورد بچه ها که ساخته شده از پول در زمان پریشانی نادر است. شما رو به یک مقدار زیادی از منابع مالی است که اجازه می دهد تا شما را به رفتن در برابر دانه یا آهن خواهد که اجازه می دهد تا شما درک ‘ما می رویم کردن لبه زمین و همه چیز بهتر خواهد شد بعد.'”

برای غلطک های بالا مانند این یک رویداد است که سازمان بهداشت جهانی تعریف می کند به عنوان یک جهانی و همه گیر می تواند “یک پوشش نقره” Strahan می گوید.

“مشاوره و مشاوره است که فقط به عنوان خوب به عنوان فرد به آن” او اذعان می کند و سپس ارائه می دهد قابل توجه پس زمینه به عنوان شواهدی وجود دارد که او صحبت می کند از اقتدار. او در آنچه او را توصیف به عنوان “یک خانواده املاک و مستغلات در لس آنجلس” و با حضور در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی که در آن او به عنوان یک اقتصاددان و کارشناس دولتی در سیاست های پولی. او پس از نقل مکان به نیویورک جایی که او بود که در این رابطه از “حومه دفتر بازار رونق. وقتی که من شروع به کار هر کس تا به حال به درایو یک ساعت از مرکز شهر به کار می کنند. اما ما ارائه مشتریان جایگزین و شما شروع به دیدن ساختمان های اداری بیش از همه جوانه زني چشم انداز, بنابراین شما می تواند نزدیک به کار استخر.”

زمانی که او در حل و فصل Vail 25 سال پیش Strahan اذعان می کند که او فکر آن خواهد بود مانند “حرکت از NFL به یک دبیرستان بود. اما در بازار املاک و مستغلات است که یکی از منحصر به فرد ترین دارایی من تا کنون دیده ام. من فکر کردم چقدر سخت می توان آن را به شکل یک شهر کوچک خود را?’ اما آن زمان من پنج سال به کشف کردن که چرا بدرد خوردن است آنچه در آن است.”

امروز Strahan, که با این نسخهها کار در رابطه با همسر خود کانی Kincaid-Strahan است تکمیل Vail-منطقه معاملات به بیش از 1 میلیارد دلار به طور کلی, و او صرف روز خود را با صحبت کردن با “غنی و نه چندان مشهور است.” اما از آنجا که قیمت ها در وایل در واقع دو برابر بیش از ربع قرن گذشته خود مشتریان تنگ است. معمولی پزشکان و شرکت معاون رئیس جمهور که یک بار می تواند رقابت برای Eagle County, خواص تا حد زیادی شده است قیمت از خروج از میدان به پزشکان که خود قطعه ای از خود را تمرین و یا اجرایی VPs در بالای زنجیره غذایی. “این در حال اجرا توسط گسترش شکاف ثروت و هیچ تغییر هر کسی می تواند به رفع آن” او معتقد است. “و می رود که برای دوستان من که در کالیفرنیا زندگی می کنند جوامع ساحلی هم این که آیا آن سان فرانسیسکو یا مالیبو به سن دیگو. کل این گفتگو به مراتب بزرگتر مفاهیم از آنچه اتفاق می افتد در Vail دره.”

با توجه به Strahan, سرمایه گذاران در حال حاضر به تسویه حساب تا 1 میلیون دلار یا بیشتر (اغلب خیلی بیشتر) برای تعطیلات به خانه زمانی که آنها تجربه “به گلدیلاک به لحظه” است که سوخت “اعتماد به نفس در اشتغال و درآمد و اعتماد به نفس در investable دارایی.” این دوقلو محرکها جمع آوری بخار در Vail بین 2012 و سال 2017, که در آن نقطه “مقید کردن تقاضا برای یک زندگی بهتر منفجر شد و قیمت ها بالا رفت 20 تا 25 درصد در پشت سر هم.” اما او انتظار دارد که برای بسیاری از این چشم انداز مثبت متزلزل خواهد شد “اگر بازار سهام سقوط کردن 20 درصد و آنها در حال رفتن به به کردند کارکنان خود را به برخی از درجه ای به دلیل گسترش سرایت. آنها در حال رفتن به یک مدل موی خود را investable دارایی نمونه کارها و هنگامی که آنها از دست دادن پول است که باعث می شود آنها را بسیار ناراضی — که در حال رفتن به یک اثر بزرگ در ایالات متحده و you ain’t seen nothin’ yet. هر کس در این کشور است را به پول کمتر در دفتر و در investable دارایی.”

به این دلایل Strahan نتیجه گیری کرده است که “سال 2020 است برای رفتن به یک گه نشان می دهد و آن را در حال حاضر نوشتن در کسب و کار من.”

تا جایی که را که پوشش نقره ای? “به طور معمول رکود رانده اختلال در آسیا دارایی در بازار سرمایه” او معتقد. “اما این مورد در حال حاضر. این یک ترساندن بهداشت و زنجیره عرضه اختلال و آن را احتمالا رفتن به سوختن تا پایان سال است. وجود دارد رفتن به یک رکود که در آن همه چیز را کند می کند در سال 2020 و ارتجاعی شناخته شده نیست. اما این یک چیز موقت و مردم در حال رفتن به قادر به پیدا کردن معاملات خوب اگر آنها درک ماهیت رکود — که این خطر بسیار پایین تر و کوتاه تر طول عمر است. آن خواهد بود بسیار بدتر از مردم فکر می کنم, اما از آن خواهد شد بیش از قبل از آنها آن را می دانم.”

به اختصار از اسلاید پیش بینی شده توسط Strahan چیزی است که از یک کارت وحشی — و اگر وجود دارد نشانه هایی از بهبود در بخش های اقتصادی فقط در چند ماه سرمایه گذاران ممکن است کمتر انگیزه خود را برای فروش خواص و سرمایه گذاری در معامله-زیرزمین نرخ. “ما فقط باید برای دیدن چگونه بسیاری از مردم در پاسخ” Strahan می گوید. “اگر رکود کوتاه است, آن ممکن است برای به اندازه کافی بلند مدت برای کسانی که فرصت طلب چیزهایی که به کار و راه خود را به پریشانی سطح. اما آن را قطعا یک فرصت با ارزش و نظارت و من می خواهم بگویم این امر در مورد سایر دارایی ها” — به این معنی که معاملات بزرگ ممکن است تا موسیقی پاپ در پایان پایین تر از بازار املاک و مستغلات بیش از حد.

همانطور که برای اپتیک از بهره مندی از این رمان coronavirus Strahan قرار می دهد و آن این است: “این مسائل پیچیده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de