زمانی که دکتر جف فاستر بالینی استاد روانپزشکی در دانشگاه کلرادو دانشکده پزشکی نیومکزیکو مبتنی بر دکتر لارنس لازاروس نشستم به نوشتن راهنمای خودی به کیفیت و مقرون به صرفه, بهداشت و درمان, آنها می دانستند آن را به موقع بود. پس از همه, یکی از بزرگترین مسائل در اجرا تا سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری شده است هزینه های مراقبت های بهداشتی. اما COVID-19 شیوع ساخته شده است که راهنمایی های خود را نه تنها مفید بلکه کاملا ضروری است.

کتاب, زیرنویس راهکارهای عملی برای حرکت ما سیستم پیچیده و صرفه جویی در پولاست بدست مقدار زیادی از توجه پس از انتشار آن در سال گذشته ساخت آن را به مرحله یک چهارم نهایی در BookLife رقابت برای 2019 را بهترین کمک به خود کتاب و BookAuthority به تازگی لیست آن را در میان دوازده بهترین ارائه در این رده برای سال 2020 است. این ستایش دیگران اذعان راه است که در آن طعمه را ارائه می دهد دستورالعمل ها برای کمک به بیماران مبتلا به کشف کردن راه برای جلوگیری از مشکلات و بحران مالی در توجه به راه کارهای عملیات در حال حاضر به جای انتظار برای آینده ای بهتر است که تقریبا قطعا به مراتب متفاوت تر از هر سیاستمدار می تواند تصور قبل به این ویروس را افزایش است.

“به عنوان ارشد مردم در این زمینه ما می خواستیم برای ارائه کتاب به عموم مردم برای کمک به آنها نه تنها منفعل و نگران در مورد مراقبت های بهداشتی” فاستر می گوید: “اما به طوری که آنها می تواند فعال تر و آگاه مراقبت از سلامت مصرف کنندگان است.” او اشاره می کند که وب سایت برای کتاب qualityaffordablehealthcare.net است ارائه به روز رسانی فراتر از نسخه چاپ شده تا منعکس کننده تغییر, پزشکی, چشم انداز, با آخرین عنوان, “Coronavirus — سوالات خود را پاسخ داده است.” علاوه بر این نویسندگان باید در ارتباط با تخته سنگ مرکز پزشکی و بولدر سلامت جامعه به ارائه برخی از راهنمایی های خود را در بیمارستان های خود سایت.

به عنوان یک آغازگر در اینجا هشت پیشنهاد از پرورش در مورد چگونه Coloradans و مردمی در سراسر ایالات متحده می تواند به بهبود سلامت خود مراقبت وضعیت قبل از هر کسی در واشنگتن دی سی انجام خواهد داد — و به دنبال آن خود را در بهترین COVID-19 شیوه های.

شماره 1: خود شما مراقبت های بهداشتی بایگانی

“یک چیز توصیه می کنیم این است که نگه داشتن پرونده سلامت خود را” فاستر می گوید. “که راه شما مسئول هستید و شما باید سوابق پزشکی شما را هر زمان که شما به آنها نیاز دارید اگر شما در حال سفر و یا تغییر پزشکان. یک دکتر جدید می توانید آنها را به سرعت اگر شما آنها را داشته و می توانید آنها را در دسترس است.”

تعدادی از منابع آنلاین ارائه خدمات از جمله این دائم صفحه ذکر شده توسط فاستر و لازاروس.

شماره 2: اطلاعات بیشتر در مورد پزشکی pro شما در واقع می خواهید از دیدن

در فاستر نظر “مردم نیاز به درک نقش های مختلف از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و چه انتظارات خود را از آنها به طور خاص. چه تفاوتی بین پرستار و پزشک و دستیار پزشک? چه مجموعه ای از مهارت های پزشکی دستیار ؟ چه اگر هر چیزی است که تفاوت بین یک پزشک است که یک پزشک, یک, M. D., و یک پزشک که دکتر از امراض استخوانی? قطعا وجود دارد همپوشانی وجود دارد نیز مهم است تفاوت است. و به همین دلیل نیاز مردم به دانستن در مورد آنها این است که به دلیل وجود خواهد داشت بسیاری از افراد مختلف ایفای نقش به عنوان سیستم مراقبت های بهداشتی تکامل می یابد.”

برای مثال او می رود “مردم در حال اجرا به اصطلاح خرده فروشی کلینیک بهداشت است که به طور فزاینده ای باز در Walmarts و Walgreens زنجیره ای به طور معمول پرستار شاغل یا دستیاران پزشک که بسیار قابل اعتماد حرفه ای, اما آنها نه پزشکان. به همین دلیل بسیار مهم است به درک تفاوت.”

این Boulder County Health پست کامل و مختصر و مفید.

Dr. Jeff Foster is a clinical professor of psychiatry at the University of Colorado School of Medicine.

دکتر جف فاستر بالینی استاد روانپزشکی در دانشگاه کلرادو دانشکده پزشکی.

حسن نیت ارائه میدهد از دکتر جف فاستر

شماره 3: شما باید گزینه های که آن را می آید به meds

“یکی از وبلاگ ما نوشته شده بر روی تخته سنگ مرکز پزشکی سایت را با هفت روش برای کاهش هزینه داروهای تجویزی” فاستر نقاط و نکات بسیار عملی است.

او نشان می دهد که شما بررسی پوشش بیمه خود را هر سال به خصوص اگر شما با استفاده از مزیت مدیکر یا Medicare Part D در علاوه بر این به ساخت یک لیست از داروها شما را و سپس تماس با حامل خود را مشتری-بخش خدمات بپرسید اگر این داروها هنوز تحت پوشش و اگر افزایش قیمت انتظار می رود. او نیز مردم را تشویق به در نظر گرفتن تغییر از نام تجاری-نام دارو برای generics اگر ممکن است; نگاه به نسخه کارت های تخفیف ارائه شده توسط خرده فروشان مانند GoodRx و حداقل 25 فروشندگان دیگر; چک کردن بیمار-برنامه های کمک از مرتب کردن بر اساس است که در عمل بسیاری از ایالت ها; قبول نمونه نام تجاری مواد مخدر در مطب شما; مقایسه قیمت داروسازی و بررسی خرید دارو در یک تخفیف در اینترنت از ارائه دهندگان هستند که گواهی تایید اینترنت Pharmacy سایت.

شماره 4: آماده سازی بستری برای زمانی که شما می توانید

COVID-19 آورده ترین عمل جراحی انتخابی به توقف screeching. اما هنگامی که آن را اجازه دوباره پرورش است برخی از راهنمایی. “بیایید می گویند یک بیمار روش برنامه ریزی شده است electively — نه به عنوان یک وضعیت اضطراری” او آغاز می شود. “شما باید به آماده شدن برای ورود به بیمارستان به طوری که شما می دانید چه انتظار. داشتن دوستان و خانواده و یا مراقبت های بهداشتی طرفداران می تواند بسیار مفید در برقراری ارتباط با کارکنان قبل از عمل و بعد از عمل, به طوری که آنها می توانید مطمئن شوید که همه چیز می رود هموار به عنوان آن می تواند. این نیز مهم است به درک برخی از مشکلات است که می تواند رخ دهد از جمله عفونت های بيمارستانی و شکاف ارتباطی با تغییرات در شیفت.”

شماره 5: انتخاب تسهیلات مناسب برای وضعیت شما

“اگر شما در حال سفر و شما نیاز به گرفتن برخی از توجه شما نیاز به انتخاب خود را بر اساس شدت نسبی” فاستر توصیه می کند. “بیایید می گویند شما رو بد سرد و یا برخی از علائم خفیف. سپس آن را ممکن است حس را برای دریافت مراقبت های خرده فروشی و سلامت محیط زیست است. مراقبت های فوری خواهد بود در نگاه به عنوان متوسط از نظر سطح مراقبت از آن را ارائه می کنند و این امر می تواند در سطح بالاتر از یک خرده فروشی درمانگاه بهداشت. سوم انتخاب خواهد بود برای رفتن به بخش اورژانس یک بیمارستان است.” نگرانی در مورد COVID-19 قطعا باید میان به این انتخاب.

بسته به جایی که شما هستند این گزینه ها ممکن است محدود و پرورش اذعان دارد. “اگر شما در یک شهری بزرگ در مرکز وجود دارد می تواند یک شماره فوری-ارائه دهندگان مراقبت در دسترس و اگر شما می دانید که شما در حال رفتن به بازدید از آن وجود دارد و در حال انجام یک موضوع پزشکی می تواند حتی بازدید از وب سایت ها در پیشبرد برای پیدا کردن آنهایی که خود را بیمه و نوع برنامه ریزی در پیشبرد اگر شما نیاز به مراقبت از. که خواهد شد به شما بدهد اولیه قرار گرفتن در معرض به یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی در یک جامعه که در آن شما به عنوان است.”

شماره 6: درست بپرسید سوالات شبکه

فقط به خاطر یک بیمارستان است که بخشی از بیمه های خاص شبکه معنا نیست که هر کسی که کار می کند وجود دارد خواهد بود فاستر هشدار می دهد. “گاهی اوقات مردم را به اتاق اورژانس و حتی اگر بیمارستان ممکن است تحت پوشش بیمه خود را, برخی از پزشکان و کارکنان که در حال ارائه مراقبت در اورژانس ممکن است و می تواند به شما ارسال لایحه ای جداگانه برای خدمات خود را. این است که به نام ‘, تعجب, صدور صورت حساب, و آن را نیز می تواند رخ دهد هنگامی که وجود دارد یک متخصص که ممکن است شرکت در یک برنامه خاص. آنها حق دارند به لایحه بیمار اما بیمار ممکن است چرا که آنها فکر آن را پوشش داده است.”

هیچ راه حل ساده برای این معضل است. در سال گذشته اقدام به مبارزه با تعجب صدور صورت حساب به قانون امضا شده بود توسط فرماندار Jared پلیس. اما این مورد در همه جا و هر چقدر تحقیق افراد انجام فاستر هنوز هم آن را می بیند به عنوان “یک مشکل مداوم.”

شماره 7: چک قیمت

“شده است وجود دارد اخیر فشار به سمت بیمارستان در خاص بودن بسیار شفاف تر در ارسال برای هزینه های خود را برنامه” فاستر می گوید. “این در تئوری بسیار خوب و مثبت گام” — که در حال تبدیل شدن به استاندارد-روش عملیاتی در سراسر کشور. در اوایل سال جاری وزارت بهداشت و خدمات انسانی تصویب یک قانون است که مجموعه “مورد نیاز برای بیمارستان های فعال در ایالات متحده برای ایجاد به روز رسانی و ایجاد یک لیست استاندارد خود را هزینه برای اقلام و خدماتی که آنها ارائه می کنند. این اقدامات لازم برای ترویج شفافیت قیمت در مراقبت های بهداشتی و دسترسی عمومی به بیمارستان استاندارد اتهامات عنوان شده علیه. با افشای بیمارستان استاندارد اتهامات ما معتقدیم عمومی (از جمله بیماران کارفرمایان پزشکان و سایر اشخاص ثالث) خواهد شد که اطلاعات لازم برای تصمیم گیری آگاهانه تر در مورد مراقبت از خود. ما اعتقاد داریم که تاثیر نهایی این سیاست کمک خواهد کرد که به افزایش رقابت در بازار و در نهایت رانندگی کردن هزینه خدمات بهداشتی ساخت آنها را بیشتر مقرون به صرفه برای همه بیماران.”

نه حق دور ، حکم نمی خواهد به اثر تا 1 ژانویه تا سال 2021 و در این میان پرورش شنیده است برخی از منابع حدیثی به “مشکلات با شفافیت نه اینکه به صورت شفاف آن را به عنوان در نظر گرفته شده بود. بنابراین این یک کار در حال پیشرفت به جای تکمیل چیز. اما بیماران باید قطعا نگاه برای دیدن اگر آن را ارائه شده در بیمارستان ها در نزدیکی آنها.”

شماره 8: ایستادن برای خودتان

“این بسیار مهم است که شما را در درک حقوق قانونی خود به عنوان یک بیمار” فاستر معتقد است. “برای مثال شما باید حق خود را ثبت و نسخه ای از آن پرونده به طور معمول در دسترس بدون هیچ هزینه. شما همچنین نیاز به درک نقش قانونی درگیر شدن طرفداران بیمار و یا تعیین سلامت-مراقبت از پروکسی. وجود دارد برخی از اسناد موجود به طور رسمی تعیین سلامت-مراقبت از پروکسی و آن چیزی است که شما می توانید مراقبت از زمانی که شما به خوبی زمانی که شما بیمار هستید. که راه شما می توانید می گویند ” این است که من رسمی بهداشت و درمان-مراقبت از پروکسی. اگر من قادر به مراقبت های بهداشتی گیری” — شاید شما ناخودآگاه و یا بدحال — “سلامت من-پروکسی مراقبت خواهد می دانم آنچه من می گیرید اگر من قادر به.”

COVID-19

“اولین چیزی که ما می خواهیم برای ترویج آموزش و پرورش است به طوری که اگر یکی را به واکنش نشان می دهند یکی می داند که چگونه واکنش نشان می دهند” فاستر می گوید. “بنابراین در علاوه بر این به ماندن کوک به محلی رادیو و تلویزیون اخبار آن را یک ایده خوب به دنبال وب سایت های خاص است که آخرین اطلاعات.” دو تا از قابل توجه ارزش خود را در مشاهده وب سایت ها هستند که توسط فدرال مراکز کنترل بیماری و کلرادو وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست است. اطلاعات در دسترس وجود دارد کمک خواهد کرد که مردم “را آگاهانه و پاسخ درآمده اما با دانش” او می افزاید.

کسانی که دچار تنفسی و یا علائم دیگر مرتبط با این ویروس به خصوص اگر آنها در سن شصت و یا در خانه “قطعا باید در تماس حداقل با تلفن خود را با ارائه دهنده خدمات پزشکی در صورتی که یک رابطه, با, یک, به آنها اطلاع در مورد علائم خود را و درخواست مشاوره خود را در مورد چه باید بکنید بعد.”

چنین توسعه باید انجام شود قبل از این علائم شدید تبدیل. که کلید نه تنها برای افرادی که ممکن است “شرایط بهداشتی اساسی مانند قلب یا دیگر مشکلات مربوط به” پرورش می رود “اما همچنین جمعیت جوان” که کاربران ممکن است از رنج می برند نیست اثرات تهدید کننده حیات است اما می تواند آنها را به مردمی که آنها می تواند کشنده باشد. “آنها نیاز به دانستن آنچه که علائم که ممکن است و یا نمی تواند شاخص های coronavirus.”

در این میان پرورش مردم را تشویق به “شخصی احتیاطی توصیه شده توسط CDC و دیگران به منظور ایمن ماندن و عمل اجتماعی فاصله. که بسیار مهم برای افراد مسن در معرض خطر بالاتر. آنها نیاز به اقامت در خارج از جمعیت و محدود کردن قرار گرفتن در معرض چرا که مردم ممکن است حامل که ممکن است آگاه باشید که آنها هستند.”

در حال حاضر تست برای COVID-19 تنها می تواند به جلو حرکت کند و اگر دستور داده شده توسط پزشک و پس از آن در حال انجام در هیچ هزینه پرورش می بیند هیچ دلیلی برای طفره رفتن. “اگر وجود دارد هیچ هزینه امیدوارم مردم خواهد شد که اطمینان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de