COVID-19 موارد پیش افتادن 155,000; فرماندار تماشای این اعداد بسیار بسیار دقت کنید’

موارد COVID-19 رشد 707 شنبه و مرگ و میر افزایش 25 ایلینوی وزارت بهداشت گزارش شده است.

با بیش از 2 میلیون تست های انجام شده دولت عفونت رای می ایستد در هفت روز به طور متوسط 3٪. در ضمن کل caseload برای ایلینوی است 155,506 و مردم در حال مرگ از بیماری تنفسی بالغ بر 7,218.

                                                                                                                                                                                                                       

داده های جدید آمد به رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر گفت: او نمی خواهد درنگ به عقب مجوز برای داخل سالن اجتماعات در کافه ها و رستوران ها به عنوان مثال اگر بهداشت عمومی معیارهای مانند مثبت بودن نرخ و یا بستری شدن در بیمارستان عقب.

در ژوئن 26, ایلینوی کاسته متعدد در خانه بماند محدودیت های چنین به عنوان اجازه می دهد مردم را به تشکیل گروه های 50 و یا کمتر به عنوان دولت بریده تا به مرحله 4 از پنج فاز بازگشایی طرح است.

“ما در حال تماشای این اعداد بسیار نزدیک” پریتزکر گفت: در یک شنبه رویداد.

“ما شده است اندازه گیری بسیار در مورد چگونه ما بازگشایی دولت است. وجود دارد بسیاری از افرادی که شکایت دارند که که در آن ما در حال حاضر باز نمی شود به اندازه کافی. من لحظه ای تردید نمی به reimpose برخی از mitigations اگر ما دیدن شماره های ما در حال حرکت به سمت بالا.”

دیدن COVID-19 موج در کشورهای دیگر مانند آریزونا و فلوریدا و تگزاس پریتزکر دولت است “تعجب که در آن ما می تواند — و یا باید ما — به نوبه خود سوئیچ دیمر به عنوان آنها می گویند در برخی از این موارد است. پاسخ این است که اگر ما در یک پایدار حرکت صعودی از اعداد است که چیزی است که یک هشدار است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de