COVID-19 کلینیک باز می شود در مونت بارکر

  • Coronavirus درمانگاه باز در فلیندرز و Lyell McEwin
  • Coronavirus – چه خدمات و حوادث تحت تاثیر قرار می در سا?

یک درایو-از طریق coronavirus تست درمانگاه باز کرده است در مونت بارکر – اول از سه منطقه ای COVID-19 خاص درمانگاه برای باز کردن این ماه است.

این می آید به عنوان تپه منطقه گزارش هجوم موارد مشکوک با تا 15 نفر گزارش در مونت بارکر هفته گذشته در بیمارستان.

کلینیک عمل خواهد شد و هفت روز در هفته خواهد بود و کارکنان توسط دو پرستاران آموزش دیده بین ساعت نه تا پنج.

برتر استیون مارشال که با حضور صبح امروز افتتاح رسمی گفت: ایجاد منطقه ای کلینیک های تشکیل بخشی از دولت, طرح دولت برای اطمینان از تمام نقاط جنوب استرالیا آماده شد برای تاثیر coronavirus.

A paramedic wears protective clothing while transporting a patient at the Mount Barker Hospital in Adelaide this morning. Picture: AAP/Kelly Barnes
media_cameraپیراپزشک می پوشد لباس های محافظ در حالی که حمل و نقل یک بیمار در مونت بارکر بیمارستان در آدلاید این صبح است. تصویر: AAP/کلی بارنز

“در علاوه بر این به مونت بارکر درمانگاه درایو-از طریق COVID-19 تست درمانگاه در هر دو وهیللا و پورت اوگوستا انتظار می رود به عملیاتی در روزهای آینده,” او گفت:.

“این کاهش فشار در بخش اورژانس و محلی GPs.

“این خدمات به طور خاص طراحی شده برای افرادی که به تازگی از سفر خارج از کشور و یا در تماس نزدیک با تایید coronavirus مورد است.”

آدلاید تپه ثبت شده خود را برای اولین بار تایید کرد coronavirus مورد در اوایل این ماه هنگامی که 24 سال پرواز مرکز از مونت بارکر گزارش به راه در یک وضعیت با ثبات است.

آن طول می کشد زمان کل موارد گزارش شده در SA به 30.

South Australian Premier Steven Marshall visits the newly opened COVID-19 Clinic at the Mount Barker Hospital in Adelaide. Picture: AAP/Kelly Barnes
media_cameraجنوب استرالیا برتر استیون مارشال بازديد که به تازگی افتتاح COVID-19 درمانگاه در مونت بارکر بیمارستان در آدلاید. تصویر: AAP/کلی بارنز

مونت بارکر بیمارستان اقدام مدیر پرستاری و مامايی Merridy چستر گفت: کارکنان به خوبی آماده برای این چالش است.

“ما می دانیم که تعداد فزاینده ای از مردم که نیاز به تست برای coronavirus در مونت بارکر و استقرار این درمانگاه کمک خواهد کرد که برای کاهش فشار بر ما اورژانس و ارائه بهترین تمرین کنترل عفونت اقدامات,” او گفت:.

“اخیر ارائه در طول هفته گذشته بوده است بین 10 و 15 نفر از بیماران پس از این درمانگاه به این معنی ما می توانیم ارزیابی, آزمایش و مراجعه مشکوک احتمالی و یا تایید موارد coronavirus در انزوا.”

Coronavirus: Need to self-isolate? Here's what to do

طی هفته های آینده و ماه, بسیاری از استرالیایی ها ممکن است پیدا کردن خود به خود منزوی به عنوان تهدید از coronavirus همچنان به گسترش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im