COVID-19: کلرادو فعالان تماس برای اجاره مجموعه یخ و بیشتر

هزاران ناگفته Coloradans که گذاشته شده است و یا از شغل خود برکنار و در میان نبرد در برابر COVID-19 وحشت زده در مورد از دست دادن خانه های خود را اگر آنها قادر به پرداخت اجاره بها در چهار شنبه, آوریل 1. با در نظر گرفتن تعداد فزاینده ای از سازمان های مترقی و افراد از جمله دنور عضو شورای شهر کاندی CdeBaca به طور فعال به دنبال اضافی حامیان مالی برای soon-to-be-راه اندازی دادخواست خواهان توقف فوری اجاره مجموعه و بسیاری از مراحل دیگر در نظر گرفته شده برای کمک و محافظت از کسانی که اوراق برای منابع در طول بحران.

نوشتن از طریق ایمیل در مورد دلایل او را برای دفاع از این طومار اهداف CdeBaca مدعی است که “اکثر ما اورژانس امداد است که با هدف هنوز هم در حمایت از کسب و کارهای کوچک به جای خود کارگران است. آن است که نامعقول و غیر قابل قبول به اجازه صاحبخانه به بی پیرایه باقی می ماند با فاجعه جهانی در هزینه بسیاری از کارگران که شامل اکثریت در شهرستان ما و دولت است.”

این درخواست شامل یک مقدمه خواهان حمایت سازمانی ظهر امروز, مارس 30; درخواست خود را باید به صورت زنده از این شبکه اقدام در مدت کوتاهی پس از آن. اما در اینجا خواسته های اصلی آن لیست برای صاحبخانه فرماندار Jared پلیس و اعضای کلرادو هیئت نمایندگان کنگره و همچنین روسای پلیس سراسر کشور و نمایندگان اداره مهاجرت و گمرک (ICE):

• * * * یخ (به طور کامل چشم پوشیدن/لغو نه تسلیم) مجموعه ای از همه, اجاره, وام مسکن و آب و برق (تلفن و برق و آب و اینترنت) پرداخت و به طور خودکار تمدید اجاره منقضی شده
• بستن تمام دادگاه براده برای اخراج و سلب حق مالکیت
• بلافاصله خانه houseless ساکنان در اشغال ساختمان ها و هتل ها و دیگر استفاده نشده فضاهای زندگی
• بس یخ دستگیری/اخراج ها; نسخه های آسیب پذیر جمعیت demilitarizing و decarcerating غیر خشونت آمیز مجرمین و زندانیان سیاسی از زندان و زندانها و مراکز بازداشت
• گسترش روز پرداخت می شود بیمار و پزشکی را برای همه کارگران
• گسترش بیکاری و مواد غذایی تمبر ناتوانی درآمد و حمایت از خانواده درخواست براده
• از بین بردن تمام موانع اقتصادی به COVID-19 آزمایش و درمان
• تضمین مهد کودک و امن جایگزین مسکن برای کارگران ضروری
• گسترش اضطراری تولید و تضمین دسترسی به PPE (personal protective equipment) برای همه ضروری کارگران
• ایجاد یک اقتصادی صندوق امداد به طور خاص برای ثبت نشده ساکنان محروم از فدرال محرک
• اطلاعات در مورد نیازهای خاص مردم بومی سیاه و قهوه ای مردم LGBTQAI2S+ بستگان مربیان مترجمان آزاد, مستند نشده و مستند مهاجران و اقشار کم درآمد و کارگران و کار نسبت به پاسخ دادن به این نیاز به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

دنور سیاه, مربیان, انجمن ارائه می دهد جمعی این توضیح را برای حمایت از تلاش: “رو دوقلو بحران — یک unconscionably botched پاسخ دولت به جهانی همه گیر و تیز رکود اقتصادی (و اقدام به نجات) است که به دنبال — آسیب پذیر ترین در میان ما هستند که از چپ به دفع کردن برای خود را در تلخ پی افزایش نا امنی. عادی کار مردمی نمی تواند نشستن idly در حالی که این دولت وثیقه از 1 درصد می اندازد و ما را ميبرند. ما باید پیشرفت یک کلاس گسترده ای توهین آمیز اقتصادی و نژادی عدالت است که مراکز رهبری مردمی BIPOC [و مردم بومی/فرد(ع) از رنگ] سازماندهی در کلرادو.”

در اینجا این است که چگونه این کمپین که با توجه به DBEC: “ما (کلرادو اجاره اعتصاب & اخراج دفاع + دنور سیاه, مربیان, انجمن + بومی صدای مردم فقیر کمپین) گرفتار باد اضطراری اقتصادی امداد اقدامات پلت فرم قرار داده و با هم توسط یک ائتلاف ایالتی از اتحادیه های کارگری و جامعه orgs و اساسا کارآمد کار خود را با مال با دادخواست-izing آن روشن برخی از مطالبات (به علاوه اضافه کردن یک مورد اقتصادی برای کمک به مستند نشده ساکنان) و فریم آن هدف در بیشتر صراحت intersectional شرایط است.”

نتایج طنین انداز با Ean توماس Tafoya که ارائه می دهد یک پاسخ از طرف کلرادو, لاتین, فروم یکی دیگر از امضا کنندگان. “کلرادو لاتین فروم عمیقا نگران برای مردم در سراسر جهان و اینجا در جامعه ما” توماس Tafoya می نویسد. “در زمان عدم اطمینان و ترس یخ همچنان به تهدید و ارعاب جامعه ما است. ما عمیقا در مورد کسانی که زندانی در این لحظه که ما می دانیم در حال نامتناسب مردم از رنگ. ما می خواهیم مردم منتشر شد به طوری که آنها می تواند یک شانس. همچنین زمان آن است که به اذعان کرد که پول نقد وثیقه سیستم باید به پایان برسد. غیر خشونت آمیز مردم نباید برگزار شد برای نداشتن پول برای پرداخت. مردم نشستن و صبر کنید با ترس بیش از به عنوان کمی تا $50. پس از صرف یک شب در زندان با کنگره 38 من نزدیک می دانند که زندان های فاقد صابون و دیگر لوازم بهداشتی. این محل نگهبانان و خطر نیز هست و ما مبارزه برای کارگران نیز هست.”

در نظر او “این بحران همچنان به افشای عمیق و بی عدالتی در جامعه ما و متاسفانه باعث ایجاد فضای بیشتر و نفرت و نژاد پرستی. در یک دوران اجتماعی فاصله و یک رئیس جمهور با استفاده از این به عنوان یک فرصت برای ادامه بیگانه رفتار است. ما ایستاده ایم با ما آسیایی-فرود جامعه در نماینده این اظهارات. این بیماری بسیار وحشتناک به دلیل جداسازی آن مردم را به مرگ به تنهایی. این چیزی است که شما می توانید درک به عنوان دلخراش صرف نظر از فرهنگ خود را. فراتر از این, ما می دانیم که هر کس به مراقبت های پزشکی و که تنها به تشدید این بیماری همه گیر. این است که چرا تماس برای حذف موانع برای تست و مراقبت است. ما همچنین می خواهم بهداشت و درمان کارگران به تجهیزات آنها نیاز به رفتن به خانه امن برای خانواده خود را.”

CdeBaca اشاره می کند که “دنور کارگران و ساکنان در حال حاضر بی سابقه ای مواجه استطاعت بحران قبل از شروع COVID-19 با 46 درصد از خانوار مستاجر و 24 درصد از خانوار صاحب خانه بودن هزینه بر دوش. در یک شهر که در آن 70 درصد از خانواده ها هزینه بر دوش یکی از دست رفته چک می تواند به معنای انتخاب بین مواد غذایی و یا اجاره با بلندی بالقوه برای بی خانمانی.”

Denver City Council member Candi CdeBaca supports the petition.

دنور عضو شورای شهر کاندی CdeBaca پشتیبانی از درخواست.

یوتیوب فایل عکس

با توجه به CdeBaca “ما می دانیم که ما نمی توانیم توقف اجاره برای اجاره و انتظار صاحبخانه به نیز رنج می برند. آنها نیاز به یک توقف پرداخت وام مسکن به عنوان به خوبی.”

دولت فدرال اخیرا به تصویب یک اندازه گیری که شامل پرداخت تا 1200 $در هر فرد به عنوان یک راه برای مقابله با این وضعیت ایجاد شده توسط رمان coronavirus. اما CdeBaca می بیند که مقدار به عنوان محزون می خوانی کافی: “پیشنهاد محرک چک نیست و حتی به اندازه کافی برای پرداخت هزینه متوسط اجاره یک اتاق خواب در دنور اجازه دهید به تنهایی ممکن است مرتبط با سلامت صورتحساب. ما نمی توانیم همچنان به نادیده گرفتن نیازهای کسانی که در حفظ و شهرستانها ما زنده و پر رونق است. ما نیاز به رهبری را در هر سطح از دولت به کار مجدانه از طرف ما برای تضمین ما نخواهد بود برای به دنبال خود هدایت” — یک مرجع به پلیس اقامت-در-خانه ترتیب است که اجرا می شود از طریق حداقل آوریل 11.

او تاکید می کند که “ما نیاز به اثبات به شهروندان ما در حال حاضر بیش از هر زمان که دولت در حال برنامه ریزی و توانایی برای خدمت و حفاظت همه ما در طول زمان که در آن ما به آنها نیاز دارید بیشتر. ما bailed بانک زمان گذشته است. این زمان استراحت آمریکا نیاز به کمک مالی و وفاداری ما انتخاب رهبران.”

در اینجا این طومار با لینک کلیک کنید:

درخواست سند:

ما باید قدرت را با هم در یک جبهه متحد در وسط این بهداشت عمومی, حقوق بشر و فاجعه اقتصادی که در طی آن هر کس تنها تمرکز بر حفاظت از خودمان و بستگان ما! بسیاری از آنها به خطر انداختن سلامت و ایمنی برای چک نگرانی آنها چگونه خواهد پرداخت اجاره در آوریل 1st آنها چگونه زنده خواهد ماند و بدون سرپناه در وهله اول, و یا اگر و هنگامی که یخ خواهد آمد کوبیدن بر درهای خود را. تعداد زیادی از Coloradans صورت یک آینده تاریک و دلگیر از افزایش ناامنی به ویژه آسیب پذیر ترین در میان ما. این اتفاق می افتد نیست فقط تعداد کمی از ما. این بسته به پایین است که باعث فوق العاده سختی. بر این اساس ما باید همه چیز ممکن است به تقاضا است که دولت های محلی صاحبخانه کنگره نمایندگان روسای پلیس و یخ کار به نگه داشتن آن را از بیشتر metastasizing به عمیق تر اجتماعی و اقتصادی بحران با نژاد و طبقه تعریف که بالا می رود و چه کسی می افتد. این زمان برای نیمی از مراحل و یا تردید! همه خانواده های شاغل در کلرادو و فراتر از آن رنج می برند و ما باید با هم بیشتر تهاجمی intersectional و تحول برنامه ای برای نجات خودمان است.

سازمان و تعاونی: لطفا برای ثبت نام بر روی این (قابل ویرایش) سند توسط دوشنبه (30 مارس) در ظهر و لینک خود را org وب سایت و یا حضور آنلاین. ما خواهد شد و سپس انتقال این را به actionnetwork.org دادخواست و درخواست است که شما درخواست برای تجدید نظر توده خاطر دادخواست خواهد بود ، ly مرتبط در یک روح در یک صفحه بروشور به اشتراک گذاری! هدف ما این است که از 50000 امضا از افرادی که به نمایندگی از مردم این ائتلاف صحبت می کند به نمایندگی از. (اگر شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن این سند لطفا با استفاده از https://bit.ly/3dz9E7H)

*ما بپرسید که اگر شما یک فرد تلاش و یا فقط می خواهم برای حمایت از همبستگی و شما تایید کار این ائتلاف زبان برای همه ما که ثبت نام شما بر روی شبکه اقدام, درخواست, راه اندازی مارس 30, نه این توضیحات!

درخواست متن برای actionnetwork:

به: صاحبخانه فرماندار پلیس کلرادو کنگره نمایندگان یخ و روسای پلیس ایالت
از: [درخواست خود را امضاء کنندگان]

این خبر را به هر کسی که ما در بی سابقه بار. تماس برای همکاری از مردم از دولت و رهبران جامعه فیزیکی برای جداسازی برای ایمنی و رفاه همه ما تا حد زیادی مفتخر شده و با این آمده است بحران اقتصادی از ابعاد حماسی است. ما نیاز به کمک شما. ما در حال انجام بخشی از ما در حال حاضر و ما به شما نیاز به انجام با شما در راه است که افتخارات سلامت اقتصادی و ایمنی بیشتر از فقط کسب و کار و ثروت دارندگان. کار خود را متوجه شده است و در حال حاضر آنچه ما نیاز داریم که کار برای تبدیل شدن به ظریف.

ما یک ائتلاف به نمایندگی از منافع مشترک نیازهای هزاران نفر از اعضای جامعه, سازمان, تعاونی و بیشتر که اشغال بومی سرزمین ما تماس کلرادو پر جنب و جوش. وجود دارد بنابراین بسیاری خواستار وحدت است. ما آن را به عنوان مردم است. در حال حاضر ما نیاز به آن را از شما به عنوان رهبری بیش از حد. این به چه معنی است ؟ به این معنی که ما نیاز شما را به آغاز مارس 1st و در ادامه از طریق این بحران:

• * * * یخ (به طور کامل چشم پوشیدن/لغو نه تسلیم) مجموعه ای از همه, اجاره, وام مسکن و آب و برق (تلفن و برق و آب و اینترنت) پرداخت و به طور خودکار تمدید اجاره منقضی شده
• بستن تمام دادگاه براده برای اخراج و سلب حق مالکیت
• بلافاصله خانه houseless ساکنان در اشغال ساختمان ها و هتل ها و دیگر استفاده نشده فضاهای زندگی
• بس یخ دستگیری/اخراج ها; نسخه های آسیب پذیر جمعیت demilitarizing و decarcerating غیر خشونت آمیز مجرمین و زندانیان سیاسی از زندان و زندانها و مراکز بازداشت
• گسترش روز پرداخت می شود بیمار و پزشکی را برای همه کارگران
• گسترش بیکاری و مواد غذایی تمبر ناتوانی درآمد و حمایت از خانواده درخواست براده
• از بین بردن تمام موانع اقتصادی به COVID-19 آزمایش و درمان
• تضمین مهد کودک و امن جایگزین مسکن برای کارگران ضروری
• گسترش اضطراری تولید و تضمین دسترسی به PPE (personal protective equipment) برای همه ضروری کارگران
• ایجاد یک اقتصادی صندوق امداد به طور خاص برای ثبت نشده ساکنان محروم از فدرال محرک
• اطلاعات در مورد نیازهای خاص مردم بومی سیاه و قهوه ای مردم LGBTQAI2S+ بستگان مربیان مترجمان آزاد, مستند نشده و مستند مهاجران و اقشار کم درآمد و کارگران و کار نسبت به پاسخ دادن به این نیاز به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

این اقدامات باید در نظر گرفته شود نه فقط برای 30 روز اما به طور نامحدود حداقل به عنوان طولانی به عنوان یک خطر برای بهداشت عمومی و سلامتی باقی مانده است. سازمان های دولتی و صاحبخانه به طور یکسان عمل می کنند باید صادقانه و به طور موثر برای جلوگیری از این بیماری همه گیر از رسیدن به فراتر از آن نقطه فعلی. ما در حال آسیب پذیرترین اعضای جامعه ما است و در حال سقوط بر روی پشت ما به تحمل فشار از این بحران’ عواقب. اقدام جدی باید گرفته شود!

هیچ چیز نشان می دهد اساسی ما ارتباط مانند یک بیماری همه گیر. ما سرنوشت ظهور و سقوط با هم. نژادی و اقتصادی سهام به صورت مشترک خوب راه رو به جلو در دیروز و امروز و فردا و در این لحظه مهم تر از همیشه! لطفا رهبران ما معتقدیم شما می توانید.

ما را به این مطالبات در اتحاد و همبستگی با مردم بومی با سیاه و سفید و قهوه ای و بستگان با به حاشیه رانده شده و غیر فعال مردمی با womxn و کودکان با متفقین اعضای جامعه که در افزایش همبستگی و با هدایت از اورژانس اقتصادی امداد اقدامات برای کلرادو پلت فرم منتشر شده در ماه مارس 27th.

رهبران صاحبخانه فرماندار پلیس کنگره نمایندگان یخ و تمام روسای پلیس سراسر کلرادو لطفا انجام کار درست است.

امضا

بومی صدای مردم فقیر انتخاباتی
دنور سیاه مربیان انجمن
Black Lives Matter 5280
کلرادو لاتین فروم
کلرادو اجاره اعتصاب و اخراج دفاع
جبهه محدوده کمک های متقابل شبکه
گم شده بومی خواهر ابزار ابتکار (M. I. S. T. I.)
جان سنگ شهرستان انگلوود Councilmember در بزرگ
رزمندگان با کیفیت بالا برای مدارس
تفکیک طیف مقدم مقاومت
کاندی CdeBaca District 9 دنور شورای شهر
صورتش Anderson, منشی, دنور هیئت مدیره مدرسه
بابی LeFebre کلرادو شاعر برجسته
آلیسون کومبس, بخش پنجم, Aurora, شورای شهر
Rev. جسیکا Abell, ABC-ایالات متحده آمریکا معنویت جمعی
Shontel M. Lewis منطقه ای حمل و نقل منطقه مدیر منطقه B
Cultivando
DCTA رئیس جمهور (تیفانی Choi)
Hassan A. Latif, E. D. شانس دوم Center, Inc.
شانس دوم مرکز بندگان جامعه
OurVoices-OurSchools
پروژه لوله شکل نما
Lorena گارسیا, سنای آمریکا نامزد
Cayenna جانسون
ما انقلاب مترو دنور
دنور دموکراتیک سوسیالیست آمریکا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im