COVID-19 درایو-تا تست آزمایشگاه غرق

در طول 11 مارس در کنفرانس مطبوعاتی در مورد کلرادو تلاش برای مبارزه با COVID-19 ویروس فرماندار Jared پلیس تبلیغ یک تازه باز شده درایو-تا آزمایشگاه در 8100 شرق لوری بلوار که در آن افرادی که ملاقات تعیین معیار (به طور خاص یک دکتر و یک ID عکس با تطبیق نام و نام خانوادگی) می تواند تست شده به صورت رایگان. اما در مارس 12, آزمایشگاه دوم بعد از عمل حجم از افراد که مایل به آزمایش می شود غرق تسهیلات نیاز به بسته شدن خط که در آن اتومبیل در انتظار بودند و یک وعده به توسعه یک روش جدید برای کشف کردن در چه نقطه ای قطع اتومبیل در آینده است.

آزمایشگاه برنامه برای این هفته است; آن را باز در روزهای هفته فقط برای چهار ساعت از 10 صبح تا 2 بعد از ظهر در یک روز پلیس گفت که 160 نفر مورد آزمایش قرار گرفتند که بیش span و در حالی که گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست نخواهد انتشار شماره امروز تا بعد از آزادی اعلام کرد که هیچ بیشتر ماشین ها اجازه داده شد در خط باعث می شود آن را روشن است که وجود دارد مقدار زیادی از علاقه در خدمت.

چه مقدار ؟ در مارس 11, متوسط زمان انتظار محاسبه شد در 84 دقیقه شمارش نیست اضافی ده دقیقه برای آزمون خود را — یک سواب از یک فرد گلو و بینی. در ساعت 11 صبح امروز منتظر زمان بود و حدود سه ساعت است.

“با توجه به حجم بالایی از افرادی که به دنبال COVID-19 آزمون در درایو تا تست سایت در لوری کلرادو وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست در حال کار برای ایجاد و برقراری ارتباط یک نقطه برش برای خط” اعلام متحده است. “CDPHE در حال حاضر تعیین و بر اساس منابع و ظرفیت کارکنان که خودرو خواهد بود که آخرین خودرو که سرنشینان را می توان در خدمت امروز. کسانی که در حال حاضر در خط پشت که قطع نقطه را دریافت خواهید کرد توجه داشته باشید که اجازه می دهد تا آنها را اولویت برای تست در خط فردا.”

این CDPHE اطلاعیه ادامه می دهد: “کلرادو در حال حاضر ظرفیت برای خصوصی آزمایشگاه برای تست کامل. به منظور به حداقل رساندن زمان انتظار هر کسی که علامتی و یا معتقد است که آنها ممکن است در معرض COVID-19 باید تماس بگیرید و یا ایمیل خود را پزشک برای اولین بار هدایت یک پزشک جهت تست و اطلاعات در مورد شرکت های خصوصی که در آن شما می توانید تست شده است. همیشه قبل از گزارش به مرکز بهداشت و درمان برای تست.”

آزمایشگاه باز خواهد شد دوباره در مارس 13 از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر و کسانی که در خط امروز اولویت داده خواهد شد. این عملیات که انتظار می رود به بالا و در حال اجرا در روز دوشنبه بیش از حد و CDPHE اشاره می کند که آزمایشگاه نیز ممکن است در دسترس بیش از آخر هفته “با توجه به عرضه و تقاضا است.”

قطعا وجود دارد مقدار زیادی از دومی است.

کسانی که تست شده هستند و می توانید انتظار نتایج خود را در 72 ساعت.

مدت کوتاهی پس از CDPHE فرستاده شده است که اعلام آن برگزار می شود یک تماس را فشار دهید به بحث در مورد وضعیت. “امروز صبح ما تا به حال عمده هجوم مردم” اسکات ادیب مدیر دولت در بهداشت عمومی آزمایشگاه به خبرنگاران گفت:. “وجود دارد صدها و صدها نفر از اتومبیل به انتظارنشسته بودند تا به نقطه ای شد که آن را به تبدیل شدن به یک خطر ایمنی داده می شود که آن را مسدود کردن ترافیک.

“ما در حال ادامه برای تشویق مردم به صحبت کردن با خود را ارائه دهندگان به دنبال تست از طریق برخی از شرکت های خصوصی مانند LabCorp که در حال حاضر در حال انجام آزمایش برای اطمینان حاصل شود که همه کسانی که نیاز به آزمایش می شود اما مطمئن شوید که ما نه سربار دولت lab.”

بر خلاف همتایان خود در برخی از کشورهای دیگر CDPHE مقامات هنوز معرفی گسترده تعطیلی مدارس اسکی و یا دیگر فضاهای عمومی اما ادیب گفت که موضوع را تغییر دهید.

“ما همچنان به این منظور به سرعت در حال تحول وضعیت. ما را دریغ نکنید به توصیه استاندار به عمل قوی برای محافظت از سلامت عمومی در صورتی که شامل محدود کردن تجمع جرم. در این مرحله ما ساخته شده است که تصمیم گیری,” او گفت:.

“هدف ما این است که برای گرفتن مناطقی که وجود دارد این است که سطح بالایی از جامعه انتقال و قادر به اقدامات در سطح محلی به کاهش گسترش,” او اضافه شده است. “که اجازه خواهد داد که ما برای اجتناب از نیاز به بزرگتر شدید اقدامات در سراسر کشور.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد تلفن همراه آزمایشگاه و دیگر اقدامات برای مبارزه با این بیماری همه گیر بازدید CDPHE را coronavirus صفحه.

به روز رسانی: این داستان به روز شده است که شامل اطلاعات از 2 بعد از ظهر تماس را فشار دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de