COVID-19 ارشاد برای پلیس در کلرادو: آن را به دنبال?

در مارس 25, مدت کوتاهی قبل از اعلام یک مادر اقامت در خانه نظم برای کل ایالت کلرادو بیش از COVID-19 فرماندار Jared پلیس صادر ارشاد برای اجرای قانون مقامات در مورد نحوه انجام شغل خود را به عنوان با خیال راحت و کارآمد که ممکن است در طول زمان بحران. اما در حالی که آیتالله سیستانی از کلرادو که به خواست پلیس را به چنین اقدام هفته گذشته بود و به طور کلی خوشحال با نتایج یک سوال درنگ: پلیس و کلانتر پرسنل دفتر در واقع به دنبال همه از پیشنهادات از جمله آنهایی که مربوط به کاهش دستگیری برای سطح پایین و غیر خشونت آمیز و جنایت ؟

“هنگامی که شما باید در حدود 64 county زندان و زندان در بسیاری از شهرداری ها آن را سخت بدانید که اگر همه آنها در حال رفتن به استفاده از دستورالعمل همواره” اذعان می کند دنیس مائس با آیتالله سیستانی در کلرادو سیاست عمومی مدیر. “یکی از چیزهایی که مهم است که فرماندار است به مطمئن شوید که هدایت رعایت آنجا که او می تواند. به دلیل این است که همه دست در عرشه وضعیت. همه به انجام بخشی خود را.”

در ضمن فشار است که اعمال در یکی دیگر از راه. در حدود همان زمان که پلیس ساخته شده توصیه های خود را وکیل و Westword پوشش موضوع Jason Flores-Wiilliams در زمینه به اصطلاح “فوق العاده دادخواست” هنگامی که شناخته شده به عنوان یک حکم mandamus درخواست که گروه کلرادو بهداشت عمومی “کاهش COVID-19 بحران” در مرکز شهر دنور زندان است. فلورس-ویلیامز معتقد است که “زندانیان در کل جمعیت در حال آزمایش زندانیان جدید در حال آزمایش قبل از ورود به کلی جمعیت زندانیان برگزاری نمایشگاه علائم مخلوط کردن در جمعیت عمومی” و “زندانیان هشت به یک سلول بدون توانایی برای پاکسازی و یا از خود محافظت کنند.”

پلیس راهنمایی آدرس اکثر اگر نه همه از این نگرانی ها. در میان چیزهای دیگر یادداشت خود را تشویق می کند بازداشتگاه به عمل اجتماعی فاصله برای زندانیان و کارکنان هر زمان که ممکن است به حالت تعلیق در تمام ملاقات اطمینان حاصل شود که بیش از ده نفر در حال جمع آوری در هر فضای محدود در همان زمان توسعه پروتکل های به طور منظم پاکسازی امکانات و صفحه نمایش افرادی که رزرو شده یا منتشر شده و همچنین تمام کارکنان برای COVID-19.

در حال حاضر وجود دارد قابل توجه خرید از اجرای قانون در جامعه برای این اقدامات است. این County Sheriffs کلرادو سازمان تحویل داده شده خود را COVID-19 ارشاد برای زندان ها و بازداشتگاه ها و پیشنهادات خود را حتی بیشتر خاص وقتی که می آید به ویروس روش پیشگیری برای مجریان قانون. یکی از گذشت آمده است: “هنگامی که یک arrestee را به یک مرکز نگهداری از آن است که توصیه می شود که دستگیری افسر خودداری از ورود به بازداشتگاه انتقال حضانت به بازداشت افسران و خروج فوری منطقه به تکمیل مدارک و غیره.” دیگر نشان می دهد: “باید خود را نمایندگان باقی می ماند از دفتر تا زمانی که لازم است به در آمده است. تشویق نمایندگان برای کار از خانه بیرون رفتن در حالت عادی گشت زنی در طول روز و با استفاده از پایانه های داده تلفن همراه به فایل گزارش.”

این کلانترها و پلیس نیز در مورد زمانی که آن را می آید به حداقل رساندن حبس — یک مفهوم است که ممکن است بحث برانگیز در یک مطلب معمولی زمان. پلیس راهنمایی خواستار افزایش استفاده از اخطار و احضاریه به جای دستگیری, اگر امنیت عمومی نمی باشد در معرض خطر خواستار مراقبت در هنگام تعامل با افراد است که نشان می دهد ویروس علائم و هل حوزه های قضایی برای اجرای انحراف پیش از محاکمه و انتشار روش به جای به سادگی با در نظر گرفتن هر فرد واجد شرایط را بازداشت. به سهم خود کلانترها مستقیم اتهامات خود به صدور احضاریه برای هر غیر اجباری arrestable جرم که در آن حبس نیست محدود اساسنامه (برای مثال خشونت خانگی جرم) و تماس برای افراد با حکم همه اما جنایات تحت پوشش قربانیان حقوق قانون مطلع شود که سفارشات را به نام خود فعال باقی می ماند و پس از آن منتشر شد.

این اقدامات کلیدی برای مائس. “این روشن است که فرماندار معتقد است به سوی کم نفوسی زندان بحرانی است,” او می گوید. “من فکر می کنم او به وضوح در تلاش برای متوقف کردن اجرای قانون محلی از ادامه را در غیر خشونت آمیز مجرم و هدایت را نشان می دهد که او به رسمیت می شناسد که.”

های مختلف سازمان های اجرای قانون هستند و هنوز آزاد برای تصمیم گیری در مورد اساس و نه همه آنها را تطبیق با چه پلیس و یا کلانترها گروه ترجیح می دهند. اما مائس تاکید می کند که “این واقعا یک مسئله تنها در مورد زندانیان در زندان. وجود دارد حدود 600 نفر که از زندان آزاد شده در کلرادو روزانه و اگر وجود دارد چیزی است که در زندان به آنها انتقال آن به عموم مردم است.”

او تصدیق میکند که فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کنند که گروه های محدود شود و به کمتر از ده نفر در اندازه همه آنها را با فاصله حداقل شش فوت از هم جدا “و این نیست که ممکن است در 95 درصد از راه زندان هستند اداره می شود. اما این یک بحران بهداشتی و وجود دارد همه نوع از مردم در زندان ها فراتر از زندانیان: کلانترها, افسر عفو مشروط وکلا نگهداری کارگران مترجمین. ما نیاز به توجه به این هدایت و انجام آنچه که ما نیاز به انجام به نگه داشتن هر کس امن است.”

کلیک کنید به عنوان خوانده شده پلیس را “ارشاد به کلرادو, شهرستان, شهرداری ها, سازمان های اجرای قانون و بازداشتگاه” و توصیه های از County Sheriffs از کلرادو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im