COVID-19 نیست کاهش مغلوب ساختن پیشی جستن در محیطی Rollbacks

Coronavirus همه گیر آورده زندگی به وقفه در بسیاری از نقاط جهان اما بسیار به ترس از محیط زیست و فعالان آن را عقب نگه جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تلاش برای تضعیف تمیز-درجه حفاظت و فروش زمین های عمومی برای به دست آوردن خصوصی.

در هفته های اخیر به عنوان کسب و کار در سراسر کشور درهای خود را بسته اند و میلیون ها نفر از آمریکایی ها تبدیل شده اند دلچسب با چگونه به نگه داشتن خانواده خود را امن و تهمت مقامات دولت را بی سر و صدا جعلی پیش رو با برنامه ریزی برای جارو rollbacks از مقررات زیست محیطی. آنها به سرعت دنبال طرح را به حد علمی ورودی در سازمان تصمیم گیری و تضعیف اجرای قانون معاهده پرنده مهاجر و با توجه به فدرال به تصویب یک خط لوله که انتقال گاز استخراج شده در کلرادو غربی شیب به یک ترمینال صادرات در اورگان.

در ضمن حتی در حالی که قیمت نفت سقوط در سراسر جهان, و کارگران اعلام, برنامه ای برای کاهش تولید دفتر مدیریت زمین ادامه داده است به ارائه تا عصری برای زمین های عمومی در غرب در سه ماهه خود را نفت و گاز و اجاره و خرید و فروش. پل فروخته حفاری حقوق نه قطعه زمین با مجموع بیش از 10,400 هکتار در آخرین کلرادو اجاره و فروش در پنج شنبه, مارس 26.

دولت اقدامات آمده اند با وجود درخواست از طیف گسترده ای از محیط زیست و اراضی گروه را به حالت تعلیق عمومی-از نظر دوره های نفت و گاز اجاره و فروش عمده دیگر تحولات سیاست تا COVID-19 بحران است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حاضر به طول فوق العاده برای سرکوب و نادیده گرفتن ورودی عمومی به تصویب آن مته-در همه جا دستور کار” جسی Prentice-دان سیاست مدیر مرکز اولویت های غربی در بیانیه ای گفت: هفته گذشته است. “رمنج از طریق سیاست های عمده ای در حالی که این کشور در جنگ جهانی همه گیر خواهد تنها اضافه کردن به میراث خود را از شرکت های بزرگ خیریه و نابودی محیط زیست.”

اداره مدیریت زمین که نظارت نزدیک به 250 میلیون هکتار از زمین های عمومی در سراسر غرب و افتتاح مقر جدید در تقاطع بزرگ در سال جاری گفت: کمی در مورد این بیماری همه گیر به عنوان آن را به تدریج طرح میتوانست زندگی روزانه بیش از چند هفته گذشته. در یک اعلان عمومی برای عمده اجاره فروش در مکزیک جدید برنامه ریزی شده برای ماه مه این سازمان گفت: آن بسته شده بود دفاتر خود را به فرد بازدیدکننده داشته است و تنها قبول نظرات عمومی در این پیشنهاد از طریق پست و ایمیل.

“همه اقدامات ما از جمله نظر دوره و اجاره, خرید و فروش می شود ارزیابی مورد به مورد و بر اساس و تنظیمات در حال ساخته شده به اطمینان حاصل شود ما اجازه می دهد به صورت عمومی مناسب ورودی در حالی که حفاظت از سلامت و ایمنی عمومی و کارکنان” سازمان گفت.

مخالفان از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت زدایی در دستور کار بوده است بسیار مهم عمومی آن-تعامل تلاش حتی در بهترین زمان است. در حال حاضر آنها نگران هستید که فزاینده سلامت و بحران اقتصادی همراه با فقدان فرصت برای جلسات عمومی و تظاهرات می تواند به روشن شدن مسیر برای مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات به انجام حتی بیشتر آسیب به قوانین زیست محیطی و حفاظت از محیط زیست تلاش.

“در میان COVID-19 بحران دولت و دولت های محلی کوچک و بزرگ کسب و کار, مکان عمومی زمین و منابع کاربران, آموزشی, موسسات, ماهی ها و حیات وحش مدیران و بسیاری از چهره اختلال جدی در زندگی روزانه خود را” طرفداران با WildEarth نگهبان و غربی حوضه پروژه نوشت: در نامه ای به BLM مدیر ویلیام پری Pendley هفته گذشته است. “شکی نیست که توانایی برای همه گروه های ذینفع به وزن در پل مدیریت اقدامات است که در حال حاضر به شدت محدود شده است.”

به عنوان تاثیر بحران عمیق تر نشانه هایی وجود دارد که این ترس و تاسیس شد. در یک اقدام بی سابقه اعلام کرد در یادداشتی به کارکنان در روز پنج شنبه آژانس حفاظت از محیط زیست است که به طور نامحدود به حالت تعلیق اجرای آن از هوا و آب با کیفیت قوانین ترک فعالان محیط زیست با حیرت و ترس در مورد آنچه که ممکن است بعد آمده است.

“این است که باز مجوز به آلوده. ساده و ساده,” جینا مک کارتی, رئيس جمهور از شورای دفاع منابع طبیعی در بیانیه ای گفت: در سازمان حفاظت محیط زیست را در تصمیم گیری. “دولت باید با دادن آن همه نسبت به کشور ما سالم در حال حاضر. به جای آن با استفاده از یک بی سابقه بحران بهداشت عمومی به انجام نفع برای آلوده که تهدیدی برای بهداشت عمومی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im