Covid-19 کشتار کارگران نفت در یک سرعت بی نظیر در مکزیک

از تمام شرکت ها در سراسر جهان تحت تاثیر covid-19 هیچ یک اتحاد فاش بدتر مرگ و میر از پمکس مکزیک دولتی تولید کننده نفت.

Petroleos مکزیک به عنوان آن نیز شناخته شده است گفت: اواخر روز سه شنبه که 202 نفر از کارکنان و پنج پیمانکاران فوت کرده اند این بیماری تا کنون. هیچ شرکت دیگری است و مرگ و میر گزارش شده است که در هر نقطه در نزدیکی این تعداد با توجه به داده های بررسی شده توسط بلومبرگ.

                                                                                                                                                                                                                       

نزدیک ترین مقایسه ممکن است نیویورک حمل و نقل شهری اقتدار از دست داده حداقل 131 نفر از کارگران. پمکس تلفات نیز بیش از 132 ثبت شده در کل ایالات متحده گوشت و مرغ و صنعت به عنوان ژوئیه 14, که چهار بار در نیروی کار و رنج کشنده شیوع بیماری در گیاهان پردازش.

در واقع احتمالا تنها موسسه با تایید تلفات بالاتر از Pemex را ممکن انگلستان خدمات بهداشت ملی که نیست یک شرکت بسیار به عنوان مجموعه ای از سیستم مراقبت های بهداشتی به کارگیری بیش از 1 میلیون نفر از آنها شده اند در خط مقدم نبرد در برابر ویروس.

روشن نیست که چرا Pemex شمارش بالا است اما اجتماعی فاصله دشوار است در نفت فلات قاره سیستم عامل و این شرکت ممکن است در ابتدا آهسته بوده است به تصویب اقدامات حفاظتی از قبیل فرستادن کارگران, صفحه اصلی, با توجه به سیلویا راموس لونا دبیر کل اتحادیه ملی نفت و تکنسین های حرفه ای. بسیاری از غول نفت را کارگران باید از قبل موجود شرایط پزشکی مانند دیابت و فشار خون است که ممکن است کمک به مشکل او در مصاحبه ای گفت:.

یک Pemex سخنگوی کاهش یافته است به نظر آن ویروس داده است. این شرکت پیش از این گفت: این اقدامات انجام شده مطابق با اصول بهداشتی از جمله فضاهای کار و تخلیه برخی از کارگران از سکوهای دریایی. آن را به تصویب سختگیرانه تر پروتکل های ایمنی مانند دما چک و سریع تست تشخیصی که راموس لونا اتحادیه درخواست کرده بود و نرخ مرگ و میر به نظر می رسد کاهش به عنوان یک نتیجه, دبیر کل در مصاحبه ای گفت:. بستن سیستم عامل و پالایشگاه عملی نیست چرا که مکزیک نیاز به بنزین و دیزل او اضافه شده است.

                                                                                                                                                                                                                       

شرکت آشکار در عفونت ویروس و مرگ و میر در حال تکه تکه در بهترین و جلوگیری بينالمللي قابل مقایسه است. پمکس و خارج از غرفه به صورت غیر منتظره ای شفاف که بسیاری از آن نفت و گاز همسالان نمی گزارش مفصل covid-19 اعداد.

اما این شرکت بالا تعداد مرگ را افزایش می دهد اجتناب ناپذیر سوال در مورد شرایط برای نیروی کار که بالغ بر 125,735 در پایان 2019. پمکس عمده اپراتور از سکوهای دریایی که به طور معمول به خانه صدها نفر از کارکنان در به اشتراک گذاشته چهارم خواب و شلوغ سالن های غذاخوری. “بزرگترین مشکلات شده اند بر روی سیستم عامل دلایل آشکار گفت:” راموس لونا که سازمان حدود 2500 عضو و رقابت با رسمی Pemex اتحادیه.

مرگ در پمکس در حال کمک به یک به سرعت در حال بدتر شدن شیوع بیماری در مکزیک است. آمار منتشر شده در روز شنبه نشان می دهد این کشور پیشی ایتالیا در تعداد Covid-19 تلفات و چهارم جهان را دارا است-بیشترین در کل. به عنوان بسیاری از 683 سلامت کارگران کشته شده بود با توجه به کروناویروس که از 28 ژوئن با توجه به داده ها از مکزیک وزارت بهداشت ،

پمکس را بالا مرگ و میر است “نمی خواهم عادی متریک است که شما نگاه کنید وقتی که شما ارزیابی یا اعتباری و یا ارزش سهام یک شرکت, اما وحشتناک گفت:” ویلبر ماتیوز بنیانگذار Vaquero سرمایه گذاری جهانی است که معاملات در Pemex اوراق قرضه.

                                                                                                                                                                                                                       

حتی قبل از همه گیر آمار شرکت نداشت مدل برای سلامت و ایمنی است. پمکس گزارش 10 کارگر مرگ و میر در سال گذشته پنج بار به عنوان بسیاری به عنوان پتروبراس حتی اگر دولت برزیل-اجرای شرکت نفت نصف تعداد کارکنان.

حداقل هشت نفر کشته در یک Pemex بیمارستان پس از دریافت آلوده به هپارین در درمان همودياليز این شرکت در ماه مارس گفت. پمکس در عمل یک شبکه گسترده ای از تجهیزات پزشکی از جمله 21 بیمارستان که در خدمت کارگران و بستگان خود را و بازنشستگان.

آن را صادر کرده است covid-19 آزمون کمتر از 1% از جمعیت حدود 750,000 مردم در آن سیستم مراقبت های بهداشتی. وجود دارد 4,119 مثبت در آزمون از روز سه شنبه.

برخی از ناظران را تحسین Pemex برای آن شفافیت وقتی که می آید به covid-19 داده است. پمکس منتشر تعداد coronavirus موارد و مرگ و میر روزانه در حالی که شرکت های بزرگ از جمله آمریکا و اروپا نفت رشته مانند اکسون موبیل و رویال داچ شل نیست.

“این واقعا خوب است که آنها در واقع انتشار این نوع از داده ها” گفت: Duncan, چوب, مدیر, وودرو ویلسون, مرکز مکزیک موسسه در واشنگتن دی سی هر چند کنونی و سابق Pemex کارکنان و خانواده های آنها ممکن است دسترسی بهتر به Covid-19 آزمون نسبت به جمعیت عمومی “حتی در یک ممتاز سیستم مراقبت های بهداشتی مانند Pemex را, آنها هنوز هم فقط تست درصد کوچکی از کل جمعیت” چوب گفت.

صنایع مانند معدن پردازش گوشت و روغن تولید است که اغلب در نظر گرفته شده ضروری کار ممکن است بیشتر در معرض خطر Covid-19 شیوع بیماری به دلیل مشکلات در ساخت اجتماعی فاصله کار می کنند. از 4,134 کارکنان آزمایش در یک JBS SA گوشت خوک گیاه در برزیل شروع در اواخر ماه مه 1,075 مثبت بودند از طریق جولای 1, با توجه به آمار و ارقام از مستقل عمومی دفتر دادستانی. تقریبا همه بهبود و تنها 20 نفر در محل کار با توجه به Covid-19 همانطور که از اوایل ماه جولای دادستان گفت.

شیوع ویروس در حال گسترش است در مکزیک که در آن رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador اولویت بندی کرده است فعال اقتصاد بر اجرای دقیق مستندات یک استراتژی است که کشیده شده انتقاد.

مانند دیگر کشورهای آمریکای لاتین و مکزیک دارای نسبت بالایی از افراد آسیب پذیر که باید برای پاسخگویی به نیازهای اساسی خود و زندگی می کنند که در محله های شلوغ, اضافه کردن به چالش در اجراي اجتماعی فاصله. مکزیک دوم-پایین ترین تخت بیمارستان تعداد در هر ساکن در هر کشوری در سازمان همکاری و توسعه اقتصادی فقط پس از هند است.

لوپز Obrador خانه دولت از سس فلفلی تاباسکو که شامل بخش عمده ای از مکزیک خشکی نفت خام تولید و ترانزیت نفت پلت فرم کارگران اتحاد دوم بالاترین نرخ تایید Covid-19 مورد در هر 100,000 نفر فقط پشت پایتخت مکزیک شهر با توجه به دولت داده است.

“برای Pemex کارگران این مسائل اگر مردم در حال رفتن به چاه و یا کار در مجاورت نزدیک در زمینه های نفت خشکی گفت:” وودرو ویلسون مرکز چوب. “سپس شما واقعا باید به برخی از اقدامات پیشگیرانه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de