COVID-19 May کمک کلرادو بزرگراه ها پروژه های انجام سریع تر

تاثیر COVID-19 در دنور کلرادو و به عنوان یک کل است ویرانگر شده است. اما ممکن است حداقل یک امتیاز مثبت برای خروج از سیل منفی: به دلیل شدت پایین بزرگراه حجم ناشی از اقامت در خانه سفارشات در محل قرار داده و در اواخر ماه گذشته بزرگراه ها پروژه های در دنور منطقه و فراتر از آن در حال ساخت پیشرفت غیر منتظره, بالا بردن امیدوار است که آنها ممکن است به اتمام جلوتر از برنامه.

“این خیلی زود به بگویید در این مرحله اگر پروژه را بپیچید تا زودتر از حالت عادی” اذعان تامارا Rollison منطقه 1 مدیر ارتباطات برای کلرادو بخش حمل و نقل است. اما او نیز تایید می کند که کار بیشتری انجام شدن است در طول روز نخست ساعت به لطف خط تعطیلی که باعث کابوس gridlock تحت شرایط عادی.

کلرادو اقامت در خانه سفارش رسما به پایان رسید و در آوریل 26, شده است و جایگزین امن تر در خانه یک سیاست است که در ادامه به تشویق آنجا راه دور به عنوان امکان پذیر است برای افزایش شانس موفقیت اجتماعی فاصله در محل کار. علاوه بر این دنور و چند تن دیگر استان ها و یا در نزدیکی شهری راهرو از جمله Adams, Arapahoe, تخته سنگ, Broomfield, و, Jefferson, باید تمدید اقامت خود را در خانه سفارش تا زمانی که ممکن است 8. به عنوان یک نتیجه تعداد وسایل نقلیه در بزرگراه سیستم در مترو دنور همچنان بسیار پایین تر از متوسط البته با گاه به گاه slowdowns در حال حاضر ظاهر.

به استفاده از این وضعیت Rollison یادداشت “ما در حال انجام در طول روز تعطیلی در برخی از پروژه” از جمله C-470 و مرکزی 70, در میان دیگران. علاوه بر این بخش در حال انجام است بنابراین بدون صدور اطلاعیه روز در پیشبرد مملو از انحراف اطلاعات و مانند آن, از اختلال شده اند به طوری جزئی.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

“ما بسیار سفر interstates و جاده های مانند C-470 ما معمولا محدود لین تعطیلی به اوج شب ساعت,” او توضیح می دهد. “با توجه به مقدار پایین تر, ترافیک, حجم, ما در حال انجام تک خط تعطیلی در C-470 در طول روز. زمانی که آب و هوا خوب است و ترافیک حجم پایین, پیمانکار ادامه خواهد داد تک خط تعطیلی در طول روز برای اتمام کار مانند striping نقاشی و آب بندی. بیشتر قابل توجهی تعطیلی ادامه خواهد داد در طول شب ساعت است.”

در بالا از آن Rollison ادامه می دهد: “ما نیز انجام می دهند و در طول روز کار در ایالات متحده 36 از فدرال بلوار به پیکس خیابان برای پیاده توانبخشی کار می کنند. به طور معمول این کار را در شب اما با توجه به کاهش حجم ترافیک ما قادر به گرفتن مقدار زیادی از کار انجام شده در این روز است. نیز وجود دارد برخی از روز تک خط تعطیلی در I-25 جنوبی شکاف پروژه. در حالی که شب کار می کنند در ادامه ما قادر به انجام برخی از کار در طول روز را به عنوان به خوبی. مرکزی 70 پروژه نیز در حال انجام در طول روز تعطیلی خط در شرق بخش بین کبک و اتاق جاده سنگ فرش ، ما نیز قادر به انجام تمدید رمپ تعطیلی ابزار جابجایی در حالی که وجود دارد کمتر از وسایل نقلیه در جاده. ما را هر پروژه در یک مورد به مورد و بر اساس برای تعیین اگر در طول روز کار می کنند مفید است.”

این کار اضافی در حال انجام است در امن ترین شیوه ممکن Rollison تاکید میکند: “مهم تر از هر چیزی است که سلامت خدمه. در حالی که ساخت و ساز در ادامه ما به شدت پایبند به اجتماعی فاصله و COVID-19 اقدامات پیشگیری. این شامل خدمه مشغول به کار به صورت جداگانه به عنوان آنجا که ممکن است در کوچکتر کار گروه اجتماعی فاصله در محل. خدمه سایش پوشش صورت و به دنبال بهداشت روش.”

تا کنون هر چند رعایت پروتکل های مناسب قرار داده است نمی کردن موانع غیر قابل عبور. “ما در حال گرفتن کار مهم انجام می شود” او آمده: “اما سلامت می آید برای اولین بار و پس از ساخت و ساز و تداوم عملیات.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر